www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Predlozi
Strana 1, 2, 3 ... 77, 78, 79  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 26, 2004 11:41 am    Naslov poruke: Predlozi Na vrh strane Na dno strane

Ovako,

posto se i ovaj forum polako ali sigurno razvija, kao prvo, otvara se konkurs za moderatore na forumu, a kao drugo, traze se predlozi za prosirenje foruma.

Ocekujem od strane svih posetilaca da daju svoje predloge, sta bi zeleli da imaju na forumu, o kojim temama bi zeleli da diskutuju i tako dalje.

Svi predlozi ce biti prihvaceni i pokusacu da sve zelje i ostvarim.

Vec imam dva-tri kandidata koji dolaze u obzir za moderatore jer su do sada stvarno doprineli ovom forumu a i celom sajtu sa njihovim zalaganjem i trudom.

Necemo gledati ko ima najvise postova, vec cemo odluciti ko ima najkvalitetnije postove i kvalitetne doprinose sto se tice i sajta i foruma.

Pa ajde da vas cujem i vidim predloge...


 
D-S-L
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 18 Sep 2003
Poruke: 595
Mesto: Mnchen

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 28, 2004 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hallo Dule , Hallo drugovi i drugarica................

1.bilo bi lepo ako bi se mogla promenuti farba foruma da bude vise farbi u forumu naprimer : za svaku rubriku druga farba...........

P.s Prijedlozi 2 - 99 uskokro vise Wink Very Happy 8)

_________________
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 28, 2004 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auh, ti ga ljudski Smile
To ce biti malo teze, pokusacemo nesto, al to za svaku rubriku druga boja,.....opsala... ne mogu da obecam.

Mogu da stavim vise template-a za forum tako da svako moze da izabere sebi izgled foruma po svom ukusu. Za pocetak bar nesto u tom smislu, a za tvoj predlog, videcemo da uradimo nesto i po tom pitanju...
 
Gaso
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2003
Poruke: 505
Mesto: Kraljevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 29, 2004 12:27 am    Naslov poruke: predlog Na vrh strane Na dno strane

Hmm.. :roll:
pa ovako :roll:

1 : Da dodas neki program na forumu za uploadovanje slika i tako to
:wink:
2 : Mogao bi da stavis neke nove sekcije Npr. a) Za zaljubljene
b) Softwere
c) Mobilni svet
d) Sport
i tako dalje da ne nabrajam :arrow:

3 : Mogao bih da stavis opciju da na post moze da se stavi sifra i da samo oni koji je imaju mogu da udju (moderator naravno moze da udje u bilo koju sobu

4 : Ideja po tvojoj zelji ... :D


A i ideja za vise boja u forumu nije losa :arrow:

_________________

___________________
|^^^^^^^^^^^^^|____
| ....DOMACI.de.... | '|";\,___.
|_..._....._____===|=_|__|...,]|
"(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 29, 2004 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK, i tu ima par stvari koje mi se svidjaju, samo neznam sta nameravas sa zakljucavanjem? nije mi jasno kako mislis da to radi i cemu to sluzi.... ja mogu i ovako da zakljucam forume da moze samo odredjeni ljudi da udju, al to moze i bez sifre...... pojasni malo Gale

sto se tice nabrajanja, pa ja sam to i ocekivao od vas da slobodno nabrojite sta zelite da imate na forumu i o kojim temama volite da diskutujete.

Ove forume sto si naveo, njih cu da otvorim sutra/preksutra.
Ajd ako imate jos neku zelju i ideju za neke forume ili kategorije vicite, mada to niej problem, to se podesi za par minuta, moze posle i da se nadogradjuje.
 
D-S-L
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 18 Sep 2003
Poruke: 595
Mesto: Mnchen

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 29, 2004 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hallo Dule , Hallo Gaso

Arrow Gaso za tvoj 3.predlog da ti kazem svidja mi se dobro moglo bi se pricati i od privatnim temama sta druge ne interesuje .
Dobar predlog.......... Laughing
I kad sad tako razmisljam pademi napametda da bi bilo sigurno interesantno kad bi u Profilu sta gledas od clanova video i sliku od clana ako hoce da stavi u profil......... Idea
Ja bi stavio i sigurno bi i drugi clanovi pratili moj primer ............
Bilo bi lepo da se zna sa kojim pises i kako izgleda.
2.Jaooooo sad se seti Laughing Laughing Laughing mogao bi i da stavis citavu nedelju sliku od clana na pocetnu stranicu i onda svake dedelje od drugog clana.
Jao koja idea jesam Legenda.... Laughing Laughing Wink Laughing Laughing
Izvini da svi predlozi nista nemaju da rade sa forumom ali predomislit cu nesto sta bi mi se svidjalo.
Kako da se promeni nesto na forumu kad je perfekt

_________________
 
Gaso
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2003
Poruke: 505
Mesto: Kraljevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 30, 2004 2:05 am    Naslov poruke: pa.. Na vrh strane Na dno strane

Arrow dule oveo objasnio ti je DSL o cemu mislim
da imaju privatni forumi
pitaj Nesa da li moze to da napravi

a i DSL mi dade ideju mogao bi u Galeriji da otvoris novu sekciju
" SLIKE CLANOVA "
i da clanovi mogu sami tu da uploaduju sliku , znas vec sta mislim Wink

JEDNO PITANJE : Arrow kada ce da se odrede moderatori i gde ce to biti objavljeno Smile

Very Happy 8) Wink Wink


_________________

___________________
|^^^^^^^^^^^^^|____
| ....DOMACI.de.... | '|";\,___.
|_..._....._____===|=_|__|...,]|
"(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 30, 2004 10:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi, sto se tice slika clanova, pa imate to vec u galeriji slika. Prvi album gore je "javni" album. Svako moze da podesi "SVOJ" album i tu uploaduje sta god zeli. Dali to bila licna slika ili neke druge zanimljive slike, to je vec omoguceno. neznam zasto bi to sad stavljali i u okviru foruma.
To bi se moglo i podesiti da se prikazuje i na pocetnoj strani, nedeljno sam da nasumicno menja slike.

A za privatne razgovore.... hmmm ako je nesto licno, pa i za to ima privatne poruke preko kojih se obravcas samo onome kome je poruka namenjena.
Jedino sto ce biti otvoren tako reci "tajni" da ga tako nazovemo, forum za moderatore i administratore gde ce oni moci da pricaju o nekim stvarima, davati predloge i odlucivati dali neki od clanova da se unapredi u moderatora, dali da se banuje i mnoge druge stvari koje nisu bas predvidjene za javnost.

Ok, krenucemo polako redom, jedan po jedan deo a cemo videti kako ce se sve razviti Smile
 
Gaso
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2003
Poruke: 505
Mesto: Kraljevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 01, 2004 2:28 am    Naslov poruke: ok Na vrh strane Na dno strane

dule posto vidim da imas poverenja u mene i da si mi namestio da budem moderator , nastavicu da pomazem koliko god mogu :wink:

super ti je ta ideja za tajni forum moderatora :P

Pitanje : Ko je sve postavljen za moderatore ?

_________________

___________________
|^^^^^^^^^^^^^|____
| ....DOMACI.de.... | '|";\,___.
|_..._....._____===|=_|__|...,]|
"(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 01, 2004 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobio si privatnu poruku, u njoj ti sve pise.

Za sada ste ti i D-S-L sa statusom moderatora, ali konkurs je i dalje otvoren. Imam u vidiku i jednog zenskog clana ( Smile ) za zenski forum, pa videcemo ko se jos pokaze....
 
D-S-L
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 18 Sep 2003
Poruke: 595
Mesto: Mnchen

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 01, 2004 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Juuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...

_________________
 
Gaso
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2003
Poruke: 505
Mesto: Kraljevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 02, 2004 12:32 am    Naslov poruke: ovako Na vrh strane Na dno strane

dule ja sam odgovorio na tvoju poruku
i imam pitanje
Hoce li se zelje biti ispunjene ? :idea:

_________________

___________________
|^^^^^^^^^^^^^|____
| ....DOMACI.de.... | '|";\,___.
|_..._....._____===|=_|__|...,]|
"(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Predlozi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 77, 78, 79  sledeća
Strana 1 od 79

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon