www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Predlozi
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 77, 78, 79
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2011 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
Ne znam za vas, al ja mogu da udjem normalno na ovaj sajt, i da se ulogujem, i da napisem poruku, sa telefona...


mogu i ja ... samo sto je ipak nekako stalozenije kad se napravi bas ona wap verzija stranice .. ako je predlog uopste i bio namenjen tome Rolling Eyes



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2011 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav drustvo,

Evo mene opet sa jednim predlogom koji mi odavno bode oci al nikako nisam stigao da skupim dovoljno " dokaza " da pokazem sta zelim da predlozim pa sam odvojio malo vremena i to odradio.

E ovako ... primetio sam da se DOSTA veoma diskutabilnih tema stavlja u vesti gde im bas i nije mesto pa bih zamolio anchi, posto vidim da je ona najredovnija u vestima, ili pak celu ekipu moderatora ko god da stavi vesti da malo pogledaju i ostale forume jer je steta da se neke teme odstrane a da ustvari i ne spadaju medju vesti posto znam da sve vesti posle nekog vremena odlaze u arhivu.

Evo i nekih najsvezijih primera ovoga o cemu pricam

Rubrika njihova soba bi mogla da ima sledece teme:

- Umete li da se svađate
- Raskinuli ste, a imate 35.000 dolara viška?

Rubrika zdravlje bi mogla da ima sledece teme:

- Želite da izgledate kao kriminalac?
- Ne možete da ustanete na vreme?

Rubrika I tata bi sine bi mogla da ima sledece teme:
- Kako prepoznati zavisnost od seksa

itd itd ... da ne listam dalje posto ima dosta tema ali mislim da ste skontali poentu mog predloga ...

Lepo je to da postoji tema o tome ali bi bilo lepo da se ta tema postavi na pravom mestu kako se ...

1) ne bi izgubila u arhivi
2) kako bi moglo da se diskutuje o tome a ne da se preskoce te vesti posto ja dosta puta recimo i preskocim vesti ako bas nemam vremena da procitam ali ako vidim, naprimer, novu temu u rubrici njihova soba, mozda me i natera da to procitam posto ih nema bas puno.

Da budemo jasni, nemam apsolutno nista protiv ni jednog od moderatora i rada na forumu. Cak sto vise anchi mi je veoma draga osoba i znamo se vec godinama i veoma mi je drago sto je i dalje na ovom forumu.

Ovo je samo predlog mene kao jednog od starijih clanova kako bi mogli da diskutujemo o necemu posto nas i ovako ima shaka jada i jedva se skupljamo da makar imamo o necemu da pricamo a da nije samo trach i igrice.

Hvala unapred na citanju predloga i na sugestijama u vezi istog
Boky

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
spale88
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Nov 2010
Poruke: 316

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 25, 2012 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voleo bih da se tema za sport malo uredi tu pre svega mislim da se odredi na primer Kosarka pa u okviru kosarke da se otvori teme NBA,Evroliga,ABA idt idt bice mnogo preglednije nego ovako

i da evo sada videh ima cak i teme SP instambul,EP litvanija to bi se moglo sve u arhivu prebaciti,mislim da samo smetaju,dosta je razbacano

Care dusane hocu li dobiti odgovora?




[Edit by anchi22: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
algeron
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 06 Okt 2009
Poruke: 23
Mesto: Herceg Novi

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2013 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vec sam ranije predlagao i opet cu. Trebalo bi obrisat i trajno ukinuti spamerske teme sa foruma, to jest one teme dje se igraju korisnici, na svim ozbiljnijim forumima takve teme su strogo zabranjene. Isto tako predlozio bih vlasniku site-a da se pozabavi funkcionalnoscu i pristupacnosti vise nego sto se bave koji korisnik ce imati koji nick i nebitnim temama. Vec par puta ponavljam da je nemoguce pristupiti download zoni sa Android platforme a neki od admina me ubjedjuje da moze. Shodno tome trebalo bi se pozabavit izradom mobilne verzije sajta ( pa makar bila i u wap obliku) jer manipulacija kroz stranice je otezana kad se ulazi preko telefona pa cak i preko onih telefona koji imaju vece ekrane. Trebalo bi regulisati i pop up reklame. Zao mi je sto se ovaj sajt sveo na decju igraonicu. Jer nebrojeno puta sam htio da zapocnem raspravu ali sam odustao zbog dopustanja da se na forume koriste razni fontovi i obojena slova, potpisi u postovima i koriscenje slika kao potpisa. Forum izgleda kao bojanka. Zapocinjane bilo kakve rasprave je nemoguce od gore navedenih spamerskih tema koje guse forum. Mesto da se poradi na intuitivnom izgledu sajta. Ovdje se radilo da se dobije na kolicini. A kvalitet je ostao u 2004-toj godini. Nadam se da cete uzeti u obzir kritiku i da cu dobiti odgovor u skorije vrjeme.
Pozdrav
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Predlozi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 77, 78, 79
Strana 79 od 79

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon