www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mateja Kezman....
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 7:03 am    Naslov poruke: Mateja Kezman.... Na vrh strane Na dno strane

"Mateja Kežman se vraća u PSV Ajndhoven!? Prema informacijama do kojih je došao britanski list "Dejli ekspres", trener holandskog šampiona i polufinaliste Lige šampiona Gus Hidink, spreman je da u dogovoru sa čelnicima kluba izdvoji pet miliona evra kako bi naš reprezentativac naredne sezone ponovo zaigrao na "Filips Areni".

Nije tajna da je Kežman i posle selidbe na Ostrvo ostao u sjajnim odnosima sa svim u PSV, igračima, trenerima, posebno navijačima, dok na drugoj strani, i pored odličnih rezultata na svim frontovima, "filipsovci" nisu našli pravu zamenu za Mateju. Činjenica da je u sezoni 2004/2005 na 52 zvanična susreta Čelsija Kežman bio starter samo na 14, da je na 25 ušao kao "rezerva", da je postigao samo sedam golova uz 13 asistencija, kao i da menadžer "plavaca" Murinjo namerava da dovede zvučna pojačanja na "Stamford bridž" sledeće sezone, daju dozu realnosti Matejinom povratku u Holandiji.

Ni na relaciji Čelsi - PSV neće biti problema pošto nije tajna da je Roman Abramovič preko određenih svojih firmi "pustio krake" i u ovom uspešnom holandskom klubu."

MATEJA KEZMAN
rodjen: 12. aprila 1979. godine u Beogradu
Visok je 1,79m a tezak 72 kg

Lista klubova:
jul 1997 do jun 1998: FK Sartid
jul 1998 do jun 2000: Partizan Beograd
jul 2000 do jun 2004: PSV Eindhoven
od jun 2004: FC Chelsea London



On i Dejan Stankovic su, moze se reci, trenutno naj-zvezde nase reprezentacije (bar po imenu i reputaciji), pa bi zeleo da cujem Vase misljenje o njemu? Dal Vam se svidja njegov nacin igre? Kako vidite njegovu trenutnu situaciju? Dal bi trebao da napusti Chelsea i da predje u PSV?? Ili mislite da mu je potreban drugi klub i koji bi to trebao da bude??


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 7:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je bilo vec ocekivano ... kezman je jednostavno uleteo u tim u kome ima previse zvezda u napretku tako da za njega nije bilo mesta ... uglavnom za njega po mome misljenju bi bilo najbolje resenje da se vrati tamo gde je stekao slavu i gde je ostavio veoma dubok trag ( rekorder po broju postignutih golova u PSV-u ako se ne varam )

dakle moje licno misljenje je da bi on trebao da se vrati sto pre to bolje.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
momcilo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Dec 2004
Poruke: 176

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 8:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlican fudbaler,steta sto nije dobio vecu minutazu u Celziju...
Mozda bi bilo dobro da ode u neki drugi klub,veci od PSV-a.
 
aco04
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 1111
Mesto: Sydney/Doboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ocekivao sam ovo, ako je tacno. Tako dobar igrac ne zasluzuje da sjedi na klupi. Mislim da treba da ode ali ne u PSV, nego u bolju ligu. Ako moze, treba da ostane u Engleskoj, da igra za neki drugi tim. Ako ne, bolje je da ode u Italiju ili Spaniju.

_________________
We'll give of our best whether home or away,
At the end of the day they'll have nothing to say,
For when they're asked who's the man of the year,
Our own Thierry Henry's the name that you'll hear...
 
milan21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Apr 2005
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila je greska sto je presao u celzi. imao je ponudu birmingema, bolje da je nju prihvatio, jer tu svakako ne bi grejao klupu... a u celziju je ipak jaka konkurencija.
 
urospo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 04 Feb 2005
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 3:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, jasno je sa je napravio veliku gresku sto je presao u Celzi....najverovatnije ce ponovo da se vrati u PSV, ali mislim da nece onako dobro igrati i onoliko golova davati kao sto je to bio slucaj dok je prvi put bio u PSV-u...iz mnogo razloga, a najbitniji je motivacija koja je u fudbalu presudna.....u svakom slucaju ipak je bolje da se vrati tamo jer ce bar igrati, a ne kao u Celziju da greje klupu....
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi mu to bio pravi potey, ali licno mislim da ce prije otici na posudbu...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
mmilan80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Apr 2005
Poruke: 10
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cisto sumnjam da Kezman moze da se meri sa Stankovicem, mada je donekle i bio ocekivan ovakav potez Gusa Hidinka.
 
X_FaCToR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 81
Mesto: Visoko

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 28, 2005 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolji srpski igrač poslije dejana stankovica a nije zasluzio da sjedi na klupi nek od iz čelzija to bi mu pravi bio potez
 
hlampard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Apr 2005
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa dobro ipak u čelziju ima solidnu minutažu i dobro je koristi,sljedeće godine bi mogao imat još veću...
 
pera_komarac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 03 Jun 2004
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A da budemo malo iskreni - pa svi napadaci u timu su bolji od njega - i po snazi i po tehnici - pa pogledajte samo Drogbu - izgleda i igra ko dva Kezmana. Nije trebao ni da ide iz Holandije, a i ako se vrati ne verujem da ce ponoviti staru slavu - kraj za Mateju je poceo...
 
biggs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 01 Maj 2005
Poruke: 8

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma samo nek nastavi da se bori i murinjo ce to znati da cijeni,po meni on ne ide nikud,isuvise je dobar da bi ga tako iskusan trener pustio tek poslije jedne sezone

_________________
biggs
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Mateja Kezman.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 1 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon