www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Buducnost ili proslost??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
lekne
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 159
Mesto: guildford uk

uk.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa buducnost uvek :) proslost vetj vidjeno


_________________
It has been said that something as smal as the flutter of a butterfly`s wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.


m1sLiTe o tOmE...
 
PantaOz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2005
Poruke: 23
Mesto: Brisbane

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Secam se sretnih trenutaka iz proslosti... one lose zaboravim, ali pamtim pouke koje sam izvukao... pa tako naoruzan: pravac buducnost!
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 3:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mada mislim da se budućnost ne može izmeniti ali ne bih da pokvarim iznenađenje koje mi život sprema, jer kad bih znao šta me čeka nikada se nebih probudio sa mišlju "šta će se danas dogoditi" a to već nebi bilo zanimljivo.... Zato ja glasam za prošlost.

_________________
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

proslost, nije zanimljivo kad znas sta ce sve da ti desi Embarassed
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 13, 2005 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prošlost je nezamjenjiva, budućnost je promjenjiva. Ne treba se ni plašiti, ni izbjegavati ni jedno ni drugo. Učiti na greškama, živjeti u sadašnjosti i planirati budućnost. To je prava formula.

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
tayra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 07, 2005 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise volim pamtiti proslost, jer ljepse mi je zivjeti u proslosti nego u sadasnjosti..a buducnost nesto ne volim
 
mikonen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 130
Mesto: Antalya/Turkey

turkey.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 29, 2005 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SADASNJOST...
Iz cistog razloga sto na buducnost ne racunam mnogo, mada imam isplanirano odpriike 4 godine unaprijed do sve i jednog dana, a proslosti se ne volim mnogo sjecati bila ona lijepa ili losa, jer ako se sjecamo losih trenutaka, sada nam je vjerovatno dobro i ne bih zelio pokvariti "momenat", a kada bismo razmisljali o lijepim stvarima iz proslosti, uglavnom bismo bili u "bedu", tako da nam ni to ne odgovara... Ja licno ne volim bezpotrebne mastarije, volim samo mastarije zasnovane na nekim realnim temeljima...tako da proslost koristim samo kao mali podsjetnik na to sto bih trebao, a sto ne da uradim

_________________
 
brigita_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 92
Mesto: MOSTAR

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 29, 2005 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne bih voljela ni jedno ni drugo, meni je ovako dobro, s razlogom je ovako kako je

_________________
_____________________Nesanjaj svoj zivot, nego zivi svoj san!!!______________________
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 29, 2005 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

proslost nikako zato biram buducnost

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih volela da znam sta ce mi se desiti sutra ili za nedelju, mesec, godinu dana. Tada ne bih videla smisao u svom zivotu, tacno bih znala sta ce se desiti i sve nade koje imam sad, ciljevi...sve to bi bilo ugaseno i suvisno. Ne bi bilo prijatnih iznenadjenja, a zbog ruznih stvari koje treba da se dese mnogo unapred bih bila potistena...
Dok proslost mi je lepa i volim da je se secam. To sam ja. I ono lepo i ono ruzno. Od te proslosti imam neko iskustvo sa kojim idem dalje u buducnost.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 31, 2005 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pamtiti proslost naravno. Cak i ono zlo sto mi se desilo u proslosti necu da zaboravim, jer smatram da me proslost uci kako da osvojim buducnost. Da mogu da vidim buducnost ? Pa, bilo bi mi dobrodoslo u pojedinim situacijama da mogu da znam za one lose stvari koje se mogu dogoditi da bi otklonila sve moguce predispozicije da dodje do toga.

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
plany
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 91

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 01, 2005 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakom slucaju orijentisanost ka buducnosti je prava opcija.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Buducnost ili proslost?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 3 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon