www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Buducnost ili proslost??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
vvasic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 64

Datum registracije: 11 Dec 2003
Poruke: 74

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma sve je već viđeno i ništa novo nemože da se desi što se nekome već nije dogodilo...

 
mikonen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 130
Mesto: Antalya/Turkey

turkey.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 2:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@vvasic
Ne bih bas rekao, pa do skora nije vidjen tsunami onakvih razmjera, pa je promijenio zivot e hiljadama ljudi, nikada ne reci nikad, jer na ovom svijetu je sve bas sve moguce (osim gumene cuprije i drvene peci)

_________________
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema buducnosti bez proslosti, ali to ne znaci da se proslost samo ciklicki ponavlja.
 
sunce_33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Okt 2005
Poruke: 210
Mesto: Krefeld / Cuprija

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

proslost pamtimo... losiju bolje a bolju se secamo po nekad, u buducnost ne bih zelela da mogu gledati ... jer i onako se desava sta ce se desiti

_________________
Voleti i biti voljen... sve drugo nema smisla.
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 22, 2005 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Proslost definitivno...jer ona nosi iskustvo...i naucene lekcije...i secanje i uspomene... :lady:

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepe uspomene je nemoguce naci u buducnosti.
Zivot mi nebi bio tako interesantan kada bih znao sta ce mi se desiti unapred.
Dajem svoj glas za proslost.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
bobem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 46
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni jedno,ni drugo.Od toga sto bih video svoju proslost,nemam nista,a ni od toga sto bih video buducnost,vise volim iznenadjenja Wink
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mikonen je napisao/la sledeće:
SADASNJOST...
Iz cistog razloga sto na buducnost ne racunam mnogo, mada imam isplanirano odpriike 4 godine unaprijed do sve i jednog dana, a proslosti se ne volim mnogo sjecati bila ona lijepa ili losa, jer ako se sjecamo losih trenutaka, sada nam je vjerovatno dobro i ne bih zelio pokvariti "momenat", a kada bismo razmisljali o lijepim stvarima iz proslosti, uglavnom bismo bili u "bedu", tako da nam ni to ne odgovara... Ja licno ne volim bezpotrebne mastarije, volim samo mastarije zasnovane na nekim realnim temeljima...tako da proslost koristim samo kao mali podsjetnik na to sto bih trebao, a sto ne da uradim

Sta dodati posle ovako pametnog posta?Mikonen je sve objasnio,ne bih da ponavljam! =D> Wink

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
Dana_LA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Nov 2005
Poruke: 44

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise bih voljela vratiti lijepe trenutke iz proslosti, nego da znam kakvo ce me zlo u buducnosti stici. Rolling Eyes
 
vujo91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 17 Jan 2005
Poruke: 115

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Proslost je zakon... nikad ne moze biti toliko crna koliko nas ceka crna buducnost!!

_________________
Idem šorom, i šutiram kamičke..
Svi već vide da sam željan.... rakije Ličke
 
sunlight
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 16
Mesto: Nis

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Proslost-zar to nismo mi sami.Onakvi kakvi smo se izgradili vremenom.Ona ostaje uvek u nama,podseca nas,boli ili cini srecnim zavisno od emocija koje preovladavaju u secanju.
Buducnost-bez nje se ne moze,ona nas navodi da stvaramo i menjamo stvari koje nas okruzuju,da iskusimo nove dozivljaje,da uplovimo u nepoznato.A onda sve to ipak jednom postane proslost.
Prema tome-proslost i buducnost idu zajedno,ali ne smeju biti smetnja jedno drugom.
 
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledati u buducnost...ali kad bi se mogle zaboraviti stvari iz proslosti bilo bi jos lakse
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Buducnost ili proslost?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 4 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon