www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Buducnost ili proslost??
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da pamtim proslos...ali da ne ostanem u njoj...metaforicki receno...i idem prema buducnosti...


_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
MaD_MaX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 19
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 4:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo jednog iskrenog odgovora pa nek mi neko kaze da ga nebi voleo i ostvariti Very Happy
sve mi je jedno od ta dva da mogu da se vratim u proslost vratio bi sa utorka na ponedeljak ili da mogu da gledam u buducnost pogledao bi brojeve koji ce doci na loto-u
jeste glupo ali sto je najgore bar 90% nas bi to uradilo da moze birati nesto od ta dva Very Happy

_________________
Sta mislite da li je Isus stvarno postojao i da li je stvarno vaskrsao:))
i ako bog postoji sto se nije pokazao:))
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 10, 2007 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesimista sam,verujem u bolje dane,i nadam se da cu ih naci u buducnosti Wink

_________________
Memento Mori
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 17, 2007 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma pusti proslost,vazno je gledati u buducnost

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
anne heche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Maj 2007
Poruke: 19

cameroon.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 6:24 pm    Naslov poruke: Re: Buducnost ili proslost?? Na vrh strane Na dno strane

Johnny Five je napisao/la sledeće:
Sta bi vise voleli?
Da pamtite proslost, ili da mozete da gledate u buducnost?


pa morao bi svakako da probas malo tu vidovitu poziciju da bi se odlucio..
mada, ako bi video buducnost a ujedno se i ne bi secao proslosti to bi prakticno znacilo da je buducnost tvoja proslost Rolling Eyes

_________________
o..o..o..
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

proslos mi sluzi da bih analizirao svoje postupke... sta sam dobro a sta lose radio...
proslost ne mogu da promenim... i nikada se ne zadrzavam u njoj... ako su dobre stvari u pitanju, cinim da ih nadogradim u sadasnjosti i pogotovo u buducnosti... a ako su lose trudim se da ih nikada ne ponovim.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa lepo bi bilo i jedno i drugo.. ali mislim da je ipak bolje da pamtimo proslost, jer koje vajde imam da vidim buducnost ako se posle toga nista necu secati
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 20, 2007 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Buducnost je lepa tajna,
sadasnjost se brzo menja,
a proslost je dirljiva,
jer je puna uspomena!!!

_________________
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 21, 2009 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne shvatam zasto su ljudi napustili ovako dobra pitanja i teme, ali ja sam trenutno na njima pa cu i malo filozofirati, ako mi dopustite, pa i sama sa sobom kako vidim po poslednjem javljanju. Vrlo interesantna tema. U svakom slucaju, tesko cu pronaci odgovor, jer ako biram proslost i sve u njoj, nece li biti previse bolno i necu li time ugroziti vlestitu buducnost kojoj se nadam... Zamislite pamtiti svaki dozivljaj onom silinom koji ste tada dozivjeli, dogadjaj koji vas je obiljezio i ostavio u vama slike koje nicim ne mozete izbrisati, koje se vracaju...zamislite pamtiti sve dobro i sve ruzno... postoji li racunar tolikih kapaciteta bez bojazni da ce se raspasti? Ne, ne bih birala takvu proslost.
S druge strane, gledati u buducnost isto tako donosi određene emocije i slike sa kojima se treba nositi kroz sadasnjost u kojoj jeste, pa ma ta sadasnjost kroz vec minut postala proslost. Ne, ne bih birala buducnost. Ostajem u sadasnjosti, a kraj ove poruke je vec proslost
 
***Margarita***
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 02 Okt 2007
Poruke: 367
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 11, 2010 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pravo pitanje je zasto pamtimo proslost a ne buducnost?
proslost je bila i prosla,nju ne treba dirati jer nekad moze da bude opasnija od buducnosti.a buducnost ne treba znati jer da treba znali bi je.a kad bi je znali koja bi onda bila smisao zivota ako znas ceo zvoj zivot?

_________________
I barely know you,but somehow I know what you're about.play with my mind.
 
zucica
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Maj 2010
Poruke: 301
Mesto: Odžaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 18, 2010 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neki ljudi će reći :" Pamtim i bolje dane, ali od prošlosti se ne živi." Treba gledati u bufućnost, ali živeti u sadašnjosti. Lepo je to gkukolj rekla:
".................a kraj ove poruke je vec proslost"

_________________
KAKVE SU TI MISLI TAKAV TI JE ŽIVOT
 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2011 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Proslost pamtim, htela ne htela...bilo bi lepo bar na kratko zaviriti u buducnost...

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Buducnost ili proslost?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  sledeća
Strana 13 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon