www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ziveti vecno?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 05, 2010 5:18 am    Naslov poruke: Ziveti vecno? Na vrh strane Na dno strane

Navedena filmom Death Becomes Her morala sam da vas upitam sledece. Da li bi ikad pristali, naravno da je moguce, popiti napitak i ziveti vecno, u skoro perfektnom telu i skoro perfektnom zivotu? Da vam malo ispricam o filmu, mozda bude jasnije. Helen (Maryl Streep) je udata za Dr. Ernesta (Bruce Willis). Ona je pisac a on je bio doktor koji je otisao u penziju. Helen je opsednuta svojim telom, i kako vise stari to je sve opsednutija. Opsednutost postaje jos gora kad srece svoju prijateljicu i bivsu devojku svoga muza, Madeline (Goldie Hawn), koja izgleda savrseno. Da ne duzim dalje, nasla je neku zenu koja joj je dala napitak da zivi vecno. Kasnije otkriva da je isti taj napitak pre nekoliko godina popila i njena drugarica. Posto je dr. Ernest radio kao "ukrasavac mrtvih", racunale su na njega da izgledaju savrseno. Terale su ga da i on popije taj napitak, al on je odbio i nakon nekoliko godina umro. Njih dve su godinama tako ostale mlade u dusi a telo im je doduse pocinjalo da se raspada, i morale su da se kriju....

Dakle, kad bi izbacili ovaj dio raspadanja tela Very Happy, dal bi vi pristali da zivite vecno?



_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 05, 2010 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy naravno da - da...sto ne bih....ne bi mi naskodilo... Mr. Green
samo ne znam dal bi ljudski rod mogao da opstane toliko dugo sa ovakvom budalom... Laughing Laughing Laughing
i naravno da bi mi dobro dosle neke moci...magije... Laughing Laughing Laughing
da sam malo nevidljv, ili recimo, vampirske...sposobnosti... Laughing Laughing Laughing
prvo sto bih uradio...da sam besmrtan i da sam vampir... Razz
otisao bih u barselonu...i popio svu krv...svakom ko ima veze s tim klubom... Rolling Eyes
a posebno igracima koji su bili u utorak na terenu... Rolling Eyes
i onda bi i svoju curu ugrizao...da i ona bude malo besmrtna... Razz
ali samo zbog toga...da je mogu nervirati par hiljada godina... Mr. Green Laughing Laughing Laughing
ugrizo bih i ivicu dacica...i borisa tadica... Rolling Eyes
da vidim hocel im trebati vise od dve hiljade godina,
da pohapse prave kriminalce...ratne zlocince, zaplene nelagalno stecenu imovinu,
i uvedu srbiju u eu...

napravio bi ja pravi pos'o...kad bi bio malo besmrtan... Mr. Green

dosad nisam o tome razmisljao...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
WhiteWitch
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 05 Sep 2010
Poruke: 44

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 05, 2010 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Blaah, verujem da bi i to dosadilo.
Zamisli foru da izgledam kao unuka?! O.o
Totalno debilno.
Ne bih nikada pristala na to.
Vecno mlada, lepo zvuci, ali ne.
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 06, 2010 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad ne bih volela ostati večna u ovom ovakvom raskalašenom svetu koji sve više propada, al' se nadam da ću u svom duhovnom telu jednog dana preći u život večni ... Very Happy
u Božije Carstvo ... ...


... i nadam se da ću ga zaslužiti Mr. Green
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 06, 2010 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne. Ne bih željela živjeti vječno i gledati kako svi meni dragi ljudi kroz tu vječnost nestaju. Dovoljan mi je i ovaj život, a to što ga nisam znala ili nisam mogla živjeti kako treba, već je neka druga priča. Čemu vječni život? Patnja? Rastanci? Pa neka i lijepih trenutaka? Mislim da bi sve to nakon jedno 5000 godina mnogo dosadilo.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 06, 2010 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne .. Ne bih voleo da zivim vecno posto ne bih mogao da izdrzim da ljudi meni dragi odlaze od mene ...

Razumno je da bi drugi ljudi dosli na svet ali bi mi bilo tesko bez ljudi s kojima sam poceo i gradio zivot.

E sad .. ako meni drage osobe ostanu vecno zive .. e to je vec druga prica Cool

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 06, 2010 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sam i rek'o da bih volio da sam besmrtan...ali pod uslovom da sam vampir... Mr. Green da mogu ujedat...koga ja 'ocu... Smile
naravno da se salim, vampiri ne postoje... Razz

pa, drage ljude i ovako gledamo kako dolaze i prolaze i odlaze... Rolling Eyes
brzo ih zaboravljamo i zivimo dalje... Wink sad to je tesko sebi priznati,
a jos teze drugom...al' je tako... Wink

ne vidim zasto to ne bi neko mogao da zivi dvjesto tristo hiljada godina... Shocked
ne moras se vezivati...za smrtnike...nego onako samo se zafrkavas...s njima... Mr. Green
ja ne znam sto vi ne bi mogli...to ispade...da vam je zivot dosadan... Question
i da jedva cekate da pomrete...da bi presli u neko drugo stanje...duhovno...
eto ja bih mogo zivjeti vjecno... Mr. Green u ovom stanju...a to duhovno stanje...
me ne zanima...jer nema grijeha, poroka, i ostalog sto covjeka cini sretnim...
tj, sto mu cini zivot ljepsim...taj raj..ili gdje, ko, vec ide... Mr. Green
al recimo u raj...sta ces radit gore...nema briga, nema problema...sto znaci da je dosadno....
i vidi ti to, nece vam dosaditi vjecni duhovni zivot u tom raju... Shocked
a dosadice vam vjecni zivot u ovom stvarnom svetu...kako to... Question
ja mislim da vi lazete... Razz sad kad bi vas neko pitao...
hoces zivjet vjecno...ili odmah sad umrijeti...bas me zanima koliko bi bisera reklo,
sad cu umreti...jer vjecni zivot je dosadan... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 06, 2010 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ja mislim da vi lazete...


Svoje sam rekla u prošlom postu, svi smo različiti i imamo različite poglede na jedinii, ovaj ili vječni duhovni žovot. Tvrditi da neko laže, jer se tebi živi vječno je malo pretjerano. I opet ti kažem, ne, ne želim živjeti vječno i to ne samo zbog ljudi koje bih gubila, ima tu mnogo više, ali moraš mnogo više poznavati nekoga da bi mogao reći da neko laže.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.


Poslednja prepravka: gkukolj datum Sub Nov 06, 2010 9:14 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 06, 2010 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

smajlic jasno pokazuje sta sam napisao... Wink i kakva je tezine te rijeci...laz...
i ti dobro znas...da se ja zezam...stalno...a takodje obadvoje znamo
da to nije razlog, sto si reagovala ovako... Wink

sem toga....ovo nije ozbiljna tema, niti rasprava... Wink za takvo burno reagovanje...
i nisam nista tvrdio nego sam rekao, da mislim da lazete...i dalje mislim...to...
da bi svako normalan, pre izabrao vjecni zivot...nego smrt... Wink
ako bi morao da bira sad u ovom trenutku...... Smile
dakle ja sam iznijeo svoje misljenje...a ne tvrdnju...
a koliko mi je poznato, da svako ima pravo na svoje misljenje... Wink

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 18, 2010 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Više puta sam razmišljala o tome i nikako da dođem do konačnog odgovora... Svi se mi hteli to da priznamo ili ne plašimo smrti... Pokušala sam da zamislim kako bi to izgledalo živeti večno, godinama, vekovima... Pomisao da je naš fizički život ograničen vodi ka želji da se on ne završi, ali...ako se ne završi kakav bi bio jegov smisao..? Rolling Eyes To pitanje me je uplašilo više nego sama pomisao na smrt... Takodje ne bih podnela da živim večno, a da gledam kako dragi ljudi odlaze...tada sigurno moj život ne bi imao smisla... Ali, opet i da mi svi živimo večno... Rolling Eyes Ne znam... Rolling Eyes

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 18, 2010 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih ja to bas, ne zanima me...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2011 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volela bih pod uslovom da i svi meni dragi ljudi žive večno. A ne da ja jedina imam večni život, a da proživljavam ogromnu bol i patnju zbog gubitka voljenih osoba, gde na kraju ostajem sama na celome svetu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Ziveti vecno? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon