www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

PES protiv FIFE
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~
::  
Autor Poruka
dtk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 9
Mesto: Novi Marof - Remetinec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od svih fifa koje sam do sad igrao, samo mi je 2002 "bolja" od drugih, tak da ti preporučam pes, uspoređivanja možeš naći i u raznim gamerskim casopisima, a kolko sam ja cuo svogdje pes vodi.


_________________
Ivanušić
 
aless17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 16
Mesto: nesmijem

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dajte molim vas, nemozemo FIFA-u tek tako odbaciti, EA sports jeste imao nekih promašaja tokom proteklih godina ali FIFA je stvarno evoluirala u ovoj 2005 verziji i mnogo je interesantnija za single player nego PES. I sa grafikom ne zaostaje za PES čak naprotiv. I nemojte suditi o onome što niste probali, FIFA 2005 je jako dobra probajte Very Happy .
 
Marinow
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po grafici mi je bolja fifa ali PES mi je puno realniji.
 
skater_7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Apr 2005
Poruke: 34

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fifa je meni zakon i uvijek ce biti. najbolja fifa je fifa 99`...hehehe
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fifa je odlicna igrica sto se tice grafike ali sama igrivos i realniji pokreti su kod PES stim sto su i proizvodjaci PES-a uvideli da treba malo poraditi i na grafici i ovaj zadnji je bas napredovao u tom pogledu Very Happy

_________________
 
stef79
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 12

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja i drustvo igramo na PES vec 7 godina pa mislim da ne treba da dam odgovor vec se zna Wink
 
celzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Maj 2005
Poruke: 15
Mesto: Vladimirci/Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 2:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ukusi su razliciti ja volim obe igrice fifa je jedno a pes je sasvim nesto drugo Question

_________________
Justcan'tstoptrucking







 
samir7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 9
Mesto: Travnik, BiH

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 21, 2005 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma pEs je za fifu izmisljen fudballlll.Fifa smetlje za pes ili pes smece za winning eleven
 
fifticenti
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 07 Maj 2005
Poruke: 597

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 23, 2005 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PES je bolji (ali fifa ima licencu Crying or Very sad )
 
luxmobil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 9

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno nijedna me ne zadovoljava.kad bi bio pes sa licencom i kad bi bila pravljena posebno za komp a ne portovana sa ps2 onda pes. Šta je bre ono u trojci pola smišem pola na strelicae.užas
 
bifi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 83

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2005 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PES je definitivno bolji.Fifa nije toliko kreativna,u PES-u igraci imaju vise slobode i naravno,vise poteza,i defin. bolja grafika Shocked [I]

_________________
Forza INTER!!!!!
 
TheGreatGruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 10
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2005 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fifu igram vec nekoliko godina i navikao sam se na nju, ali kada sam odigrao PES, nisam bio zadovoljan jedino velicinom terena(nekako je sve realnije u Fifi).
Ostalih zamerki nemam. I sto je najbitnije mnogo je teze dati gol, sto i samu igru cini neizvesnijom
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~ -> PES protiv FIFE Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon