www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Boki se zaljubio u Batu
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 10, 2010 4:04 pm    Naslov poruke: Boki se zaljubio u Batu Na vrh strane Na dno strane

Makedonski transvestit odlepio za folkerom, za kojeg kaže da je pravi muškarac



Zaljubio se Boki! I to u Batu! Bila je to ljubav na prvi pogled. Ali ne obostrana. Svoje simpatije prema Zdravkoviću Makedonac je otkrio Vesni Vukelić, verovatno se nadajući da će ona tu informaciju proneti među farmerima, pa da će stići i do folkera.


Boki: Svideo mi se čim sam ušao ovamo. Rekao sam mu da ima mesa na njemu. Nekako je privlačan i intrigantan u isto vreme. On je jedini muškarac među njima. Bane je takođe OK, ali je mlakonja. Bata jedini ispunjava sve kriterijume.

Nema sumnje da će Vendi već nekome preneti „u poverenju“, pa onda od uva do uva saznaće i pevač da je mnogo privlačan transvestitu. Zdravkovićeva supruga Tanja tvrdi da se Boki na pogrešnog nameračio.

- Sve to je jako smešno! Mislim da će morati da nađe drugu žrtvu, jer će da Bata kulirati do kraja. Sve je to deo Bokijeve igrice i mislim da svi znamo zašto je ubačen na Farmu, ali od Bate se neće ovajditi - rekla je Tanja za Kurir.

Autor/izvor: D. K./Kurir




Poslednja prepravka: anchi22 datum Sub Jan 01, 2011 11:18 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 15, 2010 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BOKI ŽELI GOLOG BATU!

Makedonski transvestit lupao na vrata, kumio i molio Zdravkovića da ga pusti da ga gleda dok se kupa



Boki je totalno odlepio za Batom. Na sve načine pokušavao je da ga privoli da mu otvori vrata od kupatila i dozvoli mu da ga gleda golog dok se kupa. Ali, pevač je dobro zaključao bravu i nije mu padalo na pamet da mu usliši želju. Emocije makedonskog transvestita prema Zdravkoviću svakoga dana sve više se rasplamsavaju. Kurir je već pisao da mu se ovaj svideo čim je ušao Boki ušao na Farmu: „Rekao sam mu da ima mesa na njemu. Nekako je privlačan i intrigantan u isto vreme. On je jedini muškarac među njima“. Na ovu izjavu Batina supruga Tanja se samo nasmejala i prokomentarisala kako se nameračio na pogrešnog. Ali to Bojanu Jovanovskom ne smeta da bude uporan. Lupao je na vrata kupatila...

Bata: Zauzeto, kupa se Batoni.
Boki: A, šta radiš?
Bata: Kupam se.
Boki: Kako?
Bata: Pa, u buretu.
Boki: Jesi li go?
Bata: Pa, jedino ako se obučen kupam.
Boki je tad pokušao da na sve načine otvori vrata. Činilo se da će svakog trena provaliti unutra.
Bata: Brzo ću, za koji minut.
Boki: Je l’ ti treba pomoć?
Bata: Ne treba, hvala!
Boki: Dobro, samo pitam.
A onda mu se oteo uzdah razočaranja. Snuždio se i otišao u kuhinju.


Magarici ofarbali kopita u roze

Farmeri nastavljaju da maltretiraju životinje.
Ovoga puta neko je magarici ofarbao kopita u roze! Ne zna se ko, ali je umesto osudu to izazvalo oduševljenje kod Natalije i Jovane.
Natalija: Jesi znala da je Oki žensko, a ne muško?
Jovana: Da, odmah sam videla da ima vime.
Natalija: Haha, a jesi li primetila da ima roze lak na kopitama? Baš nam je fensi magare.
Da životinje mogu da pričaju, svašta bi im rekle!


(I. V./Kurir)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~ -> Boki se zaljubio u Batu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon