www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tvoje-moje...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
nebofirm
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 313
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

djelim sve naravno


_________________
Zauvek slobodan...
 
Ivica 36
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 108

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da dijelimo, bez obzira tko koliko ima
 
tasevska
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 22 Jul 2006
Poruke: 57
Mesto: Bitola

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko e da se reci sto e moe moe e , koga se godini vo prasanje.
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vazna je nesebicnost...nije to pitanje moje il tvoje...ako imam dacu ti ako imas a meni treba daces mi...jednostavno bar se ja tako postavljam kao i moj decko..nikad nismo skrtarili i za mnoge velike stvari smo se uspeli dogovoriti..dobro mozda su neke posle bile osujecene od strane drugih ljudi al mi smo prosli test nesebicnosti...delimo sve i srecu i ljubav i radost al naravno ima dana i kad delimo tugu...zivot nije uvek savrsen a uvek je lakse u drustvu..a ja moju srecu mnogo volim...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Bestijica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 190
Mesto: Melbourne

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 8:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je cvrsta i stabilna veza sve je to nase
ja sam komotna sa njegovim novcanikom kao i sa svojim
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 8:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moje-tvoje se odavno pretvorilo u naše i to je super Very Happy
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Delim naravno mada zavisi koje stvari...ne bas sve!!!
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

delimo sve......ali u isto vreme totalno postujemo privatnost jedno drugog.......ja ne zalazim u njegov komp......on ne zalazi u moj.......ja ne diram njegov novcanik......on ne dira moju torbu......itd........nije da ne smemo ili ne mozemo.....vec jednostavno necemo jer nema potrebe....... New Spiral

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 9:12 pm    Naslov poruke: Zajednicki novac Na vrh strane Na dno strane

Kad počnete vezu s nekim i zajednicki zivot kako se rasporeduje novac Po principu moje je moje tvoje je tvoje ili pravedna podjela

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ista tema o deljenju svega i svacega u vezi vec postoji pa spajam.......molila bih clanove da pre nego sto otvore novu temu pogledaju dali ista vec postoji.......
Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Djelim sve sa osobom koju volim...to mi je vazno u vezi.

_________________
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja vala ne delim sa rodjenom majkom...A ni od devojke ne trazim nista...Ponekad ona nesto razi i ja joj pozajmim(DVD ne dajem ni majci iako zivi samnom u kuci...) i toje sve!!!

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Tvoje-moje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon