www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li mislite da su internet usluge preskupe ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za ovo nisam znao. ali to je onda vrh gluposti. c c c koji kraljevi pa narvno da necu da gledam kako mi bajt po bajt stize nego ostavim komp nocu i ujutro gotovo


_________________
El Niño
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 3:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
Mene na sezamu nervira ovo pucanje veze na svakih 8 sati... a opravdanje je kao da ne biste ostavili racunar ukljucen na netu da on radi sam, a vi da odete negde, jer to nije dozvoljeno... u je....


To sam i ja primetio...samo nisam znao da je to normalno Rolling Eyes Rolling Eyes

Da ne poverujes...a i ovako im je los aDSL!
Odem na dc++ ono sporo sve zivo skida, kablovski jede tamo ko lud a aDSL ono bruka... :S
Poz
losmi200
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 9:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vladabgd je napisao/la sledeće:
za ovo nisam znao. ali to je onda vrh gluposti. c c c koji kraljevi pa narvno da necu da gledam kako mi bajt po bajt stize nego ostavim komp nocu i ujutro gotovo

To sto sam napisao odnosi se na dialup, a da li je i na aDSLu isto, to ne bih znao da vam kazem Sad

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AAAaaa...
Ma meni i aDSL isto puca stalno veruj da je i on shit teshki...ili je to samo kod mene tako, mislim taj moj prikljucak i to.
Protok varira od bukvalno 4kb/s pa do 28 kb/s. samo skace i pada i tako dalje..
Poz
losmi200
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
vladabgd je napisao/la sledeće:
za ovo nisam znao. ali to je onda vrh gluposti. c c c koji kraljevi pa narvno da necu da gledam kako mi bajt po bajt stize nego ostavim komp nocu i ujutro gotovo

To sto sam napisao odnosi se na dialup, a da li je i na aDSLu isto, to ne bih znao da vam kazem Sad



Laughing Laughing

ja znam da ostanem dugo na netu (~4-5 sati dial up) ali ti si stvarno rekorder. znam da si ranije kukao kako sve morash preko dial upa da radish tj nemash neki brzi net ali nisam ochekivao da bash vishe od osam sati budesh on line.

_________________
El Niño
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam iz CH
imam ADSL
placam 50fr mesecno.... + modem gratis

ja sam zadovoljan Smile
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vladabgd je napisao/la sledeće:
NenadS je napisao/la sledeće:
vladabgd je napisao/la sledeće:
za ovo nisam znao. ali to je onda vrh gluposti. c c c koji kraljevi pa narvno da necu da gledam kako mi bajt po bajt stize nego ostavim komp nocu i ujutro gotovo

To sto sam napisao odnosi se na dialup, a da li je i na aDSLu isto, to ne bih znao da vam kazem Sad



Laughing Laughing

ja znam da ostanem dugo na netu (~4-5 sati dial up) ali ti si stvarno rekorder. znam da si ranije kukao kako sve morash preko dial upa da radish tj nemash neki brzi net ali nisam ochekivao da bash vishe od osam sati budesh on line.

Mesecno trosim u proseku 400 sati... to znaci da dnevno nisam 2-3 sata online, mada dobar udeo u tome ima i moj brat koji se navukao na online bilijar Wink

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni ne puca Wireless veza nego mi samo zavisno od vremenskih uslova varira %konekcije na primer od min 53% do max 89-95% a stalno mi je na oko 78%, inache je 512kbs sa protokom od 10-40KB/s shto i nije neshto naspram drugih konekcija na 512,a veza je stabilna pa mozesh ici ceo dan i celu noc bez pucanja,cena malo zeza i 1mb=1dinar

_________________
nedd1ch
 
paosmarsa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 12
Mesto: VojvodinA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja placam 500 din. 128 kbps sa 2 Gb koliko mogu da skinem mesecno! Wireless, inače.

_________________
Budimo realni, zahtevajmo nemoguce!
 
zdravkof
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 03, 2006 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Usluga provajdera nije neka cena ali je telefonski racun mozda za preispitivanje bar kada je u pitanju ISDN .... dva kanala cepaju impulse .... dusa me boli za izgubljenim ADSL.om .....
 
makitigar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Mar 2006
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 12, 2006 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nije ni dial-up toliko skup ako se koriste oni 042 brojevi koji naplacjuju net po ceni lokalnog poziva...
 
InEEd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 17

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 12, 2006 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja plačam 30€ za 1024/256 ADSL liniju...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Da li mislite da su internet usluge preskupe ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 5 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon