www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li mislite da su internet usluge preskupe ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
danijelavu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 233
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ovo je strasno skupo, muka mi je kad mi stigne racun za telefon. cim budem mogla prebacit cu se na kablovski internet, sbb ima odlicnu ponudu sada i nije mi to tako skupo

 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh mene jos uvek dere ovaj dial-up, skoro sam se prijavio na adsl,ali jos uvek cekam

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam dial-up vezu, provajder mi je verat net i prezadovoljan sam... uplatim full paket 30 dana za 400 din, i mesecno ubijem oko 100, 150 sati... a racun mi dodje da ne osetim... u jeftinoj tarifi je oko 4,5 din cini mi se...
mada sad uskoro treba da uvedem kablovski...

_________________
"Mudar čovek ne kaže sve što misli, ali misli sve što kaže"
 
saleivana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 91

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je jeftin! Laughing
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dsl i nije toliko skup ali kad pogldamo kakvu brzinu imaju u njemackoj to je ovdje katastrofa
 
Katy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 246
Mesto: Kranj

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam T-2 optiku i mesecno placam 14eur za 1/1 konekciju.Skoro dzabe
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu uopste skupi
Ja imam 256 kbps i placam 1500 din mesecno Laughing
 
DJ WelleR
***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***



Godine: 32

Datum registracije: 25 Feb 2007
Poruke: 4184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije skupo 1500din.
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako je bilo ranije, sada je super prihvatljivo!

_________________
~Duo de la muerte~
 
Aco91
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 243
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 1:05 am    Naslov poruke: Da li mislite da su internet usluge preskupe ? Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim wirless
Za mene nije skupo zato sto neplacam
inace kod nas kosta
64k - 800 din.
128k - 1300 din.
256k - 2250 din. mesecno, nema limita
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 30, 2007 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo nekih novosti za sve koji koriste Telekom ADSL... cene su iste, ali se downstream brzina duplo povećava...



Telekom Srbija će korisnicima od 1. avgusta omogućiti duplo brži pristup Internetu preko ADSL pristupa, po postojećim cenama.

Cene neograničenog pristupa Internetu ADSL-om ostaće nepromenjene
Cene neograničenog pristupa Internetu ADSL-om ostaće nepromenjene
Nove brzine ADSL pristupa Internetu biće 512, 1.024 i 1.536 kilobita u sekundi umesto dosadašnjih 256, 512 i 768, dok će cene neograničenog pristupa Internetu ADSL-om ostati nepromenjene i iznositi od 1.208 do 2.415 dinara mesečno, bez PDV-a.

Srpski Telekom najavljuje da će poslovnim korisnicima koji imaju potrebu za naprednijim servisom pristupa Internetu ponuditi uslugu "Direktan pristup Internetu", po cenama koje će od septembra biti niže od 30 do 40 odsto, u zavisnosti od brzina pristupa.

Ta kompanija je u poslednjih šest godina investirala značajna sredstva u mrežu za prenos podataka, navedeno je u saopštenju u kome je dodaje da takvim poslovnim potezom Telekom Srbija nastavlja ubrzani razvoj Interneta u Srbiji, radi podrške stvaranju modernog informatičkog društva, kao preduslova za evropske integracije.

Telekom Srbija je najveći Internet servis provajder u našoj zemlji, a pored maloprodaje pruža i usluge pristupa Internetu velikim operaterima u Bugarskoj, Makedoniji, Crnoj Gori i Bosni i Hercegovini.



Izvor: B92

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 30, 2007 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da nije skupo, cak su se potrudili da pojevtine, za svaciji dzep maltene

e sad, sto su nama plate male, to je vec druga prica

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Da li mislite da su internet usluge preskupe ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon