www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ubi me seckanje u igricama
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
syxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 11
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 3:58 pm    Naslov poruke: Ubi me seckanje u igricama Na vrh strane Na dno strane

Pošto hoću da investiram malo kinte u komp,prepopučite mi šta da menjam da mi više ne bi tresla slova i nestajali poligoni u igrama.
Ako će pomoći,igram NBA 2004,Fifu 2004,PES4,sve CS-ove,znači i nisu toliko zahtevne,bar su meni tako rekli. Moja trenutna konfiguracija je:

AMD 2000+
ASUS A7V8X-X KT400
DDRAM 256 MB
ASUS GF4 MX-440-8X/TD 64MB
, kažite mi da je do grafičke,pošto ja sumnjam na to i predložite mi neku do 70 eura.


 
vduda1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jun 2004
Poruke: 26

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za te pare preporučio bi ti da kupiš radeon 9550 s 128 bit memorijskim sučeljem i 256 MB memorije (staviš veći kuler i klokaj, sam pazi na temp. da ne bi bilo sivog dima) a ako ikako možeš više izdvojit probaj nabavit nešto jaće jer polako dolazi vrijeme kad ti i ona neće biti dovoljna. Da, usput vidim da imaš samo 256 MB rama, to probaj nekako uduplati, komp će lakše disati a i bit će brži. Jesi li probao klokat staru graf., i ja sam prije imao istu sam što je bila abitova i nisam mogo nist s njom neg prodat. Probaj klokat s power stripom, meni se pokazao dobar. Rolling Eyes Rolling Eyes
 
buntownik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 129

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije ti do graficke nego do citavog racunara!!! Fino to prodas i kupis sebi nesto bolje. Za danasnje zahtjeve nije ti dovoljan ni procesor ni graficka ni ram... Treba ti duplo sve. Ploca ti nije losa i na nju mozes da nabacis jaci AMD Athlon procesor. Podhitno treba da dignes ram i grafiku!
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 27, 2005 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dodaj jos 256DDR memorije ( kingston) ~ 45 eura
Graficka kao sto su tipreporucili ATI radeon 9550 ~ 70 eura
Mada za igrice kao sto su Fifa 2004 i NBA 2004, konfugrcija ti je i vise nego dovoljna ( btw kod mene na istoj graf HL 2 igram na High detaljima, mada imam 1G DDR2 memorije)
Mozes sa svojom konfiguracijom komotno da igras EA games ( fifa 2005, NBA 2005), samo treba malo da optimizujes sistem:
Moj tutorijal ce ti biti od velike pomoci da bi izvukao max od systema:
http://phearless.headcoders.net/i1/Win_Hacks_&_Tweaks.txt
 
syxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 11
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 27, 2005 8:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala,narode. Za početak ću da poslušam m4rka i vdudu,a čim uštekam pare kupujem novi komp!
 
KZS
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 395
Mesto: Apatin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 11:20 am    Naslov poruke: POZDRAV Na vrh strane Na dno strane

Kompis ti nije los nemoj sve da menjas kupi bolju graficku ja bi ti preporucio GF 5700 . Sjajna graficka za male pare. A mozes kasnije i RAM da povecas uzmi jos 256mb to te kosta oko 30 Eura. I onda ces moci sve i jednu igru da poteras bez problema.

_________________
JeLeN PiVo - StVaRnO NaJbOljE
:occasion5:
 
vduda1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jun 2004
Poruke: 26

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 02, 2005 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ako ti mogu još kako pomoći ja sam probo te igre na istoj grafi i izvadio sam rame (ostavio samo 256) i isti efekt sam što ne trza stalno već zna kad i kad. U ostalom nisam ti naznačio da su kod tebe prvenstveno rami u pitanju a grafićka još može poslužit (ak već nisi kupio novu). Mene je isto živcirala igra doom 3 kad sam imao 512MB rama no kad sam ubacio još 512 sve je išlo glatko. Usput imam graf radeon 9800 pro s 256 bit memorijskim sučeljem i 128 Mb memorije (sve ludo fura, a tek klokana).. Smile Smile
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2005 10:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolje ti je da uzmes jos 256 MB RAM. I ako mozes da izdvojis 100 evra i da kupis graficku ASUS radeon 9600 pro. Dobro radi za te pare.
 
markulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Maj 2004
Poruke: 18
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 3:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzmes nekih 500,600 evra i kupis 6800gt sa 512mb i miran si pet,sest godina
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 4:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa za 500,600 eura cijelu konfiguraciju cu da ti nabavim i to sa jacom plocom,grafikom,ramom ,hd-om sveba

athlon 2500+ xp BOX barthon
epox 8RDA 3+
256 ddr ram super kingmah 433mhz
80gb hd
128 mb gF 5200 pro
____________________________________

400 eura!!!a ti bi grafiku za 600 i ta grafika,koju cijenis 600,pasce s cijenom za koji mjesec!!zato ne isplati se ulagat odma tolko

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
markulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Maj 2004
Poruke: 18
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma znam,ne bih ni ja dao nikada tolike pare za graficku,kada ce joj cena za par meseci pasti duplo. ali ipak ona rastura,pa ko moze nek izvoli.
imam slicnu konf. koju si opisao :
athlon xp 2500+ Barton,asus a7n8x-x,asusova fx5200,
80gb,512 ddr-a(ali na 333mhz,to ce prvo da se menja)
kupio sam ga pre vise od godinu i po,krajem 2003.tada je to bila zver....
planiram da nabavim malo bolji cooler,brzu memoriju i da kloknem procesor na 3200+. za male pare dobijam novi komp Smile
 
markulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Maj 2004
Poruke: 18
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj drug je skoro uzeo novu graficku 6600gt,cini mi se da je gigabyte-ova,oko 200e. odlicna je,u doom-u 3 1280*960,maximum detalji i ide oko 70fps. u 3dmarku 2005 dobio je oko 3600 poena,na 1024*768. ja mislim da nisam imao ni 500 na mom kompu,ne secam se tacno,moram ponovo pustiti test.
graficka je stvarno do jaja
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Ubi me seckanje u igricama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon