www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ubi me seckanje u igricama
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
Dr SiGn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2005 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Downloaduj program SpeederXP

 
mr_nagj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 16

PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 7:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto ti je vec neko predhodno rekao, najbolji savet ti je da uzmes novi racunar... jer ako kupis veci RAM a nije samo problem do RAM memorije onda treba da kupis i bolju graficku a mozda opet nije ni to resenje i na kraju opet dolazis do ideje da moras da menjas celi PC. Moj savet je da se racunar menja svakih dve godine (max. dve godine) jer tako mozes da mu izvuces koju paru i dodas za novi i jaci.
 
dexxxi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 06 Apr 2004
Poruke: 12

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam imao slicnu konfiguraciju,samo jaci procesor (Sempron 2800+).Na to sam dodao 1GB memorije i nVidia FX5900Ultra i masina radi kao sumanuta.Sve igrice igram na 1024x768 sa maksimalnim detaljima i to bez problema.
U buducnosti ti je bolje da zamenis maticnu plocu jer KT400 chipset je polu proizvod.
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2005 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

markulja je napisao/la sledeće:
ma znam,ne bih ni ja dao nikada tolike pare za graficku,kada ce joj cena za par meseci pasti duplo. ali ipak ona rastura,pa ko moze nek izvoli.
imam slicnu konf. koju si opisao :
athlon xp 2500+ Barton,asus a7n8x-x,asusova fx5200,
80gb,512 ddr-a(ali na 333mhz,to ce prvo da se menja)
kupio sam ga pre vise od godinu i po,krajem 2003.tada je to bila zver....
planiram da nabavim malo bolji cooler,brzu memoriju i da kloknem procesor na 3200+. za male pare dobijam novi komp Smile


da ga kloknes na 3200 + ,da se nisi malo zajebo Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2005 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kojim cudom da ga toliko kloknes ?
 
cuprija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 01 Feb 2005
Poruke: 15
Mesto: Cuprija

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

radeon 9550 s 128 bit za te pare je dobra.
 
cuprija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 01 Feb 2005
Poruke: 15
Mesto: Cuprija

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

radeon 9550 s 128 nije losa kartica ona ti je negde 70 eura..
 
mentol
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Inace,verovali ili ne,moguce je klokovati 2500+ na 3200+,jer ja imam UPRAVO taj procesor i bas sam to uradio.Doduse,komp mi je kasnije bio jako nestabilan,pa sam ga vratio na default,ali ipak je moguce...
 
Dalibor85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 7

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne bacaj za dzabe pare za te igrice ta konfiguracija je super. Pogledaj oko podesavanja, overclock,...
 
Herros
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 147

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="dexxxi"]I ja sam imao slicnu konfiguraciju,samo jaci procesor (Sempron 2800+).Na to sam dodao 1GB memorije i nVidia FX5900Ultra i masina radi kao sumanuta.Sve igrice igram na 1024x768 sa maksimalnim detaljima i to bez problema.
U buducnosti ti je bolje da zamenis maticnu plocu jer KT400 chipset je polu proizvod.[/quote]


Tebi je Sampron 2800+ brzi od Bartona 2500+ ??????????

_________________
Just be what you are.....
 
Hellzzz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Barton je dobar processor ,pogotovo za oc,a 2500+ mozes bez problema dignuti na 3200+,samo odes u bios i to je to,samo pazi na temperaturu,da ti ne crkne
 
Hellzzz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sto se tice graficke,nisam bio vidio,uzmi sebi 9550ge,i nju malo clockaj,ona ti je oko 60Eura kod nas u BIH. A ako budes uzimo obicnu 9550 ,pazi da bude 128 bitna memorijska magistrala. Inace ti je slabija od tvoje fx5200
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Ubi me seckanje u igricama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon