www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

tigrica345 trazi
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
Tigrica345
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Jun 2010
Poruke: 13
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 07, 2010 1:34 am    Naslov poruke: tigrica345 trazi Na vrh strane Na dno strane

cao trazim novi album od boban rajovic jel moze neko da mi postavi taj album ako boga znate da mi postavite taj album .

hvala


 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 07, 2010 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verovatno, ako ostaviš e-mail...

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Tigrica345
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Jun 2010
Poruke: 13
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 07, 2010 2:12 pm    Naslov poruke: Tigrica345 trazi Na vrh strane Na dno strane

Evo moj mail farma261@hotmail.com
 
Tigrica345
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Jun 2010
Poruke: 13
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 14, 2010 10:12 pm    Naslov poruke: cao Na vrh strane Na dno strane

jel ima neko pesme ili album od jasmin burek jer nigde nisam nasla ako moze da mi pomognete da mi postavite njega na moj novi mail hvala
 
Tigrica345
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Jun 2010
Poruke: 13
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 18, 2010 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel stvarno niko nema to sto trazim ??
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 19, 2010 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tigrica345 je napisao/la sledeće:
cao trazim novi album od boban rajovic jel moze neko da mi postavi taj album ako boga znate da mi postavite taj album .
hvala

Pa ceo album jos uvek u kompletu nije postavljen... A vecinu novih pesama mozete naci Arrow ovde. Wink

Tigrica345 je napisao/la sledeće:
jel ima neko pesme ili album od jasmin burek jer nigde nisam nasla ako moze da mi pomognete da mi postavite njega na moj novi mail hvala

Sto se tice spomenutog izvodjaca mozete upisati sta konkretno trazite tj. naziv pesme kako bi ukoliko je neko ima moze proslediti na vasoj adresi. Smile
Ako u slucaju dobijemo neki novitet istog, rado ce se naci na nasem sajtu. Wink
 
Tigrica345
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Jun 2010
Poruke: 13
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 19, 2010 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro super , jel mogu ja vas nesto da pitam zasto nemate pesmu od ceca raznatovic ja cu prva ?? izgleda da niko nesmije da postavi njenu pesmu na nijedan sajt .

hvala na razumevanje
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 19, 2010 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tigrica345 je napisao/la sledeće:
dobro super , jel mogu ja vas nesto da pitam zasto nemate pesmu od ceca raznatovic ja cu prva ?? izgleda da niko nesmije da postavi njenu pesmu na nijedan sajt .

hvala na razumevanje

Pa sad, da ste malo bolje pogledali u download sekciji videli bi ste da ta pesma vec stoji na sajtu od Sre Apr 19, 2006...
A evo i link do nje Arrow klik*. Wink
 
Tigrica345
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Jun 2010
Poruke: 13
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 19, 2010 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala puno nisam znala da je tako stara pesma .
 
Tigrica345
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Jun 2010
Poruke: 13
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 12, 2011 8:08 pm    Naslov poruke: albume Na vrh strane Na dno strane

trazim vukman belojevic novi album najlepse si crnogorke se zove album ako mozete da mi postavite taj album bila bi zahvalana puno i jos nesto znate li za onoga pevaca merlo sto peva za gold music i njegov novi album trazim. hvala unpared i poz za vas sve
 
Tigrica345
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Jun 2010
Poruke: 13
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 19, 2011 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imali neko da mi posalje te albume ? ma samo mi treba od vucko cd
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 19, 2011 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tigrica345 je napisao/la sledeće:
trazim vukman belojevic novi album najlepse si crnogorke se zove album ako mozete da mi postavite taj album bila bi zahvalana puno i jos nesto znate li za onoga pevaca merlo sto peva za gold music i njegov novi album trazim. hvala unpared i poz za vas sve

Tigrica345 je napisao/la sledeće:
imali neko da mi posalje te albume ? ma samo mi treba od vucko cd

Novi album nemamo, za sada.
Cim pre ga dobijemo/nadjemo bice postavljen, inace imamo novo-postavljeni album od Vukmana Belojevic Vucka 2010.
Arrow http://www.domaci.de/download_c_2719_vukman_belojevic_vucko_2010

Drugog spomenutog izvodjaca takodje nemamo.
Ali lakse bi ti bilo poslato da trazis pesmu po pesmu, verujem da bi imala vise uspeha. Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> tigrica345 trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon