www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Domaci TV kanali
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
borko37
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2010
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 11, 2010 7:26 pm    Naslov poruke: Domaci TV kanali Na vrh strane Na dno strane

Koje kanale najvise gledate u diaspori? Kakvo resenje imate za to?

 
harudin55
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2010
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 11, 2010 8:36 pm    Naslov poruke: Re: Domaci TV kanali Na vrh strane Na dno strane

Druze ja gledam preko interneta. Skupo izadje u Svedskoj pink i pink bh
 
emilija1985
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2010
Poruke: 1

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 11, 2010 8:48 pm    Naslov poruke: Re: Domaci TV kanali Na vrh strane Na dno strane

Ja placam samo pink 20 svajcaraca u Baselu preko njihove kablovske. Za ove ostale se nisam raspitivala, skupo mi i to da placam. Sad
 
zeljkovasovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2010
Poruke: 1

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 11, 2010 8:59 pm    Naslov poruke: Re: Domaci TV kanali Na vrh strane Na dno strane

Preko interneta je najjeftinija opcija. Cool
 
borko37
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2010
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2010 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja isto gledam preko interneta. Snalazim se za linkove na raznim forumima. Dok sam bio u Svajcarskoj gledao sam preko domacitvkanali , 7 dana besplatno. Ali kad sam se vratio u domovinu nisam mogao da gledam, valjda nije dozvoljeno na nasim prostorima samo ako ste u diaspori. Pozdrav
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2010 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja slabo gledam TV inace a ako gledam nesto, pogledam Pink i to je to

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
harudin55
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2010
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2010 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

borko37 pa to su oni namerno napravili za diasporu. I ja sam gledao na tom sajtu samo je tada bilo 2 dana.
 
Emina75
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 26 Maj 2011
Poruke: 2
Mesto: Zurich

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2011 2:30 pm    Naslov poruke: Kome da se obratim u vezi domacih tv kanala??? Na vrh strane Na dno strane

Jel zna neko kome bi trebalo da se obratim u vezi domacih tv kanala??
Cula sa da za ovih 25 franaka koliko placam za pinkov paket,mogu da dobijem 80 domacih kanala,i pink i hayat i bn i federalnu,ma sve,al ne znam kome da se obratim Sad(
Ako neko zna,nek se javi.
 
Mirza-moto
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Maj 2011
Poruke: 1

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2011 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eeeee ima moj prijatelj to valjda,misim da mi rece da se zove fibernet,ili fiberweb tako nesto,trebalo bi ovih dana da se cujem sa njim,da narucim to sebi,pa cim budem saznao kako da ih kontaktiram javicu ti..
 
Emina75
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 26 Maj 2011
Poruke: 2
Mesto: Zurich

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2011 2:08 pm    Naslov poruke: Fibernetwebtv kanali Na vrh strane Na dno strane

Dobila sam preporuku da uzmem ove kanale da gledam i svidja mi se ponuda,pa me zanima dal ih neko koristi i kako sve to izgleda??
 
Miodrag_Stojanovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 26 Maj 2011
Poruke: 2
Mesto: Zurich

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2011 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E imam ja box fiberneta,i mogu ti reci da je odlican,kvalitet slike je super,i bas ima svih kanala odozdo,tako da ti i ja preporucujem da slobodno narucis to,imas kod njih na sajtu fibernetwebtv sve informacije,pa im se slbodno obrati Smile)
pozdrav
 
maradona1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Sep 2011
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2011 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najnovije je resiva povezana kako znam sa internetom i nasi kanali idu samo je poskupo 250 eura resiva i 15 eura mjesecno...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Domaci TV kanali Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon