www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zagreb
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
klopi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

More:



Poslednja prepravka: klopi datum Čet Okt 20, 2005 1:47 am; ukupno izmenjena 1 put
 
klopi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

More:
 
brigita_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 92
Mesto: MOSTAR

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zagreb je stvarno prelijep, i jako je velik, ima stvarno svasta za vidjeti, tamo su se moji roditelji upoznali Very Happy , bila sam u posljednje 2 godine 2 x ,ali samo na kratko Sad , bila sam duze kad sam bila mala, ali namjeravam ga uskoro ponovno posjetiti i SVE cu zivo obic Very Happy Wink

_________________
_____________________Nesanjaj svoj zivot, nego zivi svoj san!!!______________________
 
zonzola
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Okt 2005
Poruke: 50

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cudo od grada!
Zanimljivo je to sto svi pljuju po njemu (mislim na ostatak hrvatske), ali kad dodju vise se ne vracaju kuci, zaposle i mnoze se i onda dalje pricaju o svom zavicaju. Pa vrati se odkud si doso ili postuj tamo gdje jesi!
 
Xandros
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Nov 2005
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 01, 2005 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zonzola, pa i po Beogradu pljuju svi pa opet odu u njega i ne vracaju se Smile

Centralizacija Wink


A uskoro bih trebao doci nesto do Zagreba i jedva cekam da ga vidim i napravim malo fotografija. Nadam se samo da mi niko nece slupati auto Neutral
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo malo i bozicnog duha

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i jos malo...

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko iz bajke Smile

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

puca me nesto bozicni ugodjaj =)

_________________
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zagreb je jedan od najljepsih gradova na svijetu za mene zato sto zivim u njemu hehe,svakome bih ga preporucio da ga posjeti

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ijaoj..vec pocela Bozicna atmosfera??JOJ hocu u Zagreb..zaista je divno..bas kao iz bajki...predivno je...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
guzadj
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 06 Avg 2005
Poruke: 31
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bozicna atmosfera treba da pocne poslije Nove Godine, jos je rano!
Zagreb je grad i to je sve, jedino sto valja su pugerke, a ostalo je farsa i previse se nafuravaju na zapad, nemaju svoju orginalnost i nemaju svoje JA!
Samo zapad i nista vise!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Arrow

_________________
Tresi guzu, skini bluzu, .. . . . . .
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Zagreb Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 4 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon