www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zagreb
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas sam pre neki dan gledala isecak iz nocnog zivota..auh velegrada..divno je Rolling Eyes


_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
daracbubamarac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 263

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Zagrebu je stvarno lijepo kad je okicen. Steta sto nema snjega, kad pada snjeg i po noci setati po gradu sa voljenom osobom, nema ljepse.
Obavezno nek se javi ko god dolazi u ZG.

_________________
We were somewhere around Barstow on the edge of the desert when the drugs began to take hold.
 
blackvelvet111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 82

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eto i ja dolazimm iz zagreba Laughing , prekrasnog grada, je pinkie divno je u ovo doba godine ali i u beogradu je krasno, kad sam bila preklani stvarno je bilo prekrasno sve ukrašeno i ugođaj je jako sličan, mada mi zagreb u duši i srcu Laughing
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cool grad..nedawno smo sa shkolom bili tamo..izgubili smo se......u Ilici.....po cijelom zagrebu ko neki debili smo bili tamo......gubili smo se previshe........ Embarassed

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
emia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2005
Poruke: 70
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno najludji grad. Malimravak slazem se s tobom u vezi parkinga, a ako ga i nadjes masno ces platiti po satu. Sto se drugih stvari tice sve pet, izlasci, Jarun......ma nema bolje osim ljeti na Jadranu. Tko god ima vremena a nije jos bio u Zagrebu priustite si to i nece vam bit zao. Stvarno se ima sta vidjet i proc
PS> sto se Purgera tice, al onih pravih jako ih je malo zato sumnjam da ste stekli pravi dojam o njima a oni sto se prodaju pod Purgere a nisu to ni 2 posto, e to je druga prica.... Very Happy
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nazalost nikada nisam bila u Zagrebu. Kao ni u Hrvastkoj. Sve detalje koje poznajem su sa televizije. I dopada mi se. Ja sam Lutalica u dusi, nadam se da cu jednog lepog dana i tamo svrnuti....
Verujem u neka bolja vremena....

Pozdrav.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
turky_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 17

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zagreb je definitivno najbolji grad u Hr da se zabavi sve dok ne dođe ljeto onda je i jadran ludnica ali ni Zagreb ne zaostaje puno u ljeti....ajmo...svi u ZG!! Wink

_________________
turky_zg@net.hr
 
naki007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Jun 2005
Poruke: 26
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zagreb je Najljepši grad u Europi
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam bio u Zagrebu.u Hrvatskoj sam jedino bio u Dalju i Osijeku...i to je to...voleo bih da posetim Zagreb...mada zbog situacija danas to skoro nece biti moguca.imam i rodbinu u Zagrebu...tako da je to samo razlog vise da posetim ovaj divan grad

_________________


Love don't let me go
 
caba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 62

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zagreb je super grad, ja sam iz ivanica ali idem u zg u skolu
 
Musatom
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2004
Poruke: 35
Mesto: Zagreb, Hrvatska

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zagreb je grad u kojem živi četvrtina Hrvatske.

Purgera NEMA, ispričavam se možda 10ak ljudi, oni pacijenti koji urlaju kako su ponosni šta su purgeri su dotepenci iz okolni sela, Hercegovine, Like...

Raje ima svakakve kao i u svakom drugom gradu tako da ni tu ne odskače od večih gradova bivše nam Yuge

Ima dosta znamenitosti koje se isplati pogledat, povijest je bujna ali čini mi se zaboravljena, danas malo tko zna za katakombe ispod gornjeg grada a kamoli gdje se točne nalaze.

Promet je katastrofa, parkirališta nema i ne nazire se rješenje jer nisu brzo profitabilna ko neboderi ili sl pa Banditić nema koristi na računu. U autima je rjetkost vidjet dvoje ljudi a kamoli više.

Jedina stvar po mom mišljenju gdje BG odskače je baš urbanistički plan, barem koliko mi je do sad poznato jer toga u Zg nema, a čini se da ga nije ni bilo osim nekad davno na papiru (sad se počelo nešto radit oko Sveučilišne aleje ali o tom po tom).

Najveće gradilište je al vidjet će se kako se radilo tek za 10ak godina...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma lsazem se sa tim da svi gradovi, ti veci imaju svojih mana i nedostataka..ali budimo realni grad je divan Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Zagreb Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 5 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon