www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zagreb
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
djomlapa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 521
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nisam bio u ZG kao ni u Hrvatskoj uopste...
Mada imam bas puno rodbine...narocito u Karlovcu


 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad dođete u Zg trebate biti tu bar 10 dana da stignete vidjeti sve znamenitosti ali i da stignete vidjeti noćni život! jer tu ima svega za sve ukuse! pubovi u kojima je živa muzika karaoke i sl. a to su npr Movie pub, Dublin pub itd... Za one koji više vole underground stil života tu su mjesta kao Jedinica, Fanatic, Gjuro2.... Ako ste ljubitelji narodnjaka obavezno morate posjetiti mjesta kao što su Kod Mome, Ramazzoti tj popularno nazvani Kod Bosanca, Kvak, Black&White, Pasha... Za više šminkersku ekipu tu je Hemingway, za alternativce Močvara, Kset, Pauk. Mnoštvo manjih kafića-noćnih klubova koji pružaju zabavu uz muziku od jazza, hip-hopa preko domaće(hrv) muzike pa sve do narodnjaka. Na Kennedyevom trgu i na savi kod doma su sklopovi birceva koji rade cijelu noć gdje se skupljaju studenti a pušta se domaće i narodno. Naravno tu je i Jarun koji je zapravo sve to u malom. Na jarunu su Aquarius koji trebate posjetiti petkom ako slušate r'n'b ili hip-hop; Piranha u kojoj možete čuti komercionalnu glazbu,trenutačne svjetske hitove, house. Također Macao i Gallery. Londoner pub koji se nalazi na otoku. Narodno - Lake city. A tu naravno i razni koncerti koji se odvijaju uglavnom u domu sportova, na šalati, u tvornici kulture. Na šalati se nalaze kafići i noćni klubovi poput papaye ali tamo više izlaze srednjoškolci. Za obožavatelje electro glazbe tu su Boogaloo club (bivši OTV) i Best.
Ako sam što zaboravila a sigurno jesam ja se unapred ispričavam. To je sve čega sam se sad sjetila.
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa Zagreb je moj rodni grad!!!I ekipo slobodno dođite imate što za vidjeti, iamte gdje izači, a komada na bacanje:)!!ČEkamo vas mi purgeri širom otvorenih vrata!!!
 
loter
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 66

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj kaj ga ja volim on je ponos i dika

A, sad "laku noæ" Tebi Zagrebe,
Vama skitnice sve.
Radi Tebe smo prošli uvrede,
pa sad' psujem za sebe.
Nisi ti sad ništa bez nas,
"tko Ti je duša,srce, a i glas"?
Pa,kad sve to znaš,
ne srami se sad' nas.
ref.:
Sto koraka tu od Save,
ja gubim sve dane,
pa lažem samo radi Vas,
da Zagreb voli nas.
Odrasteš sad tu kraj Save,
i èekaš bolje dane,
pa tješim samo sve Vas,
da Zagreb voli nas.
A,sad "laku noæ" Tebi Zagrebe,
ne,ne budi k'o djevojka.
Ti plešeš uvijek s krivim momcima,
sa finima sa Tuškanca.
Ne srami se sad naših cipela,
sa njih kaplje krv i blato predgraða.
Pa, kad se svoj Gospodi daš
zadnji ples je valjda naš?!
ref.:
Sto koraka tu od Save....

_________________
Na mom dlanu crta srece ne postoji niti nece i bolje je ruku na srce!!!
 
bosnovi
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Nov 2005
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja živim od 8 godine u zagrebu od 1996. i nekako sam zavolio grad al nikad neću prema njemu osjećat ono što osjećam za rodni bosanski novi i banja luku đe sam živio do rata a kasnije i u livnu kod babe kad smo morali otić iz BL

najviše šta volim kod zagreba jeste da su skoro 40 odsto stanovnika bosanci tako da đe god se okreneš kod sam sam u šeher bosni

Editovala Daca
Spojila sam ti poruke
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 16, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa svake god. kad idem u Srbiju prolazim pored Zagreba..i koliko sam ga videla..lep je grad Smile

_________________
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posetio sam Zagreb samo jednom i to jako davno, u doba najvece popularnosti grupe "Azra"(koncert u "Kulusicu"), sredinom osamdesetih godina proslog veka. Grad je tada delovao interensantno. Sudeci po fotografijama i sada izgleda lepo.
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idem u Zagreb cesto zbog posla i mogu reci da kada sam tamo da se odmorim od buke... Jer je tih grad... Mnogi ce pomisliti kako tih,ali je mnogo tisi od Beograda..... Wink

_________________
Happy & Married
 
borox
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 422

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja zivim u zagrebu,a bio sam i u beogradu.ne bih rekao da je tih.ali ima naselja di se moze osjetiti tisinai opustiti se dalje od zagrebacke spice
 
Grim™
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 133
Mesto: Zagreb, trenutno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar je zagreb, studiram u njemu, i ok mi je....
samo sto je uzasno skup, bar za mene iz bosne...
daj ba, dva piva i kutija cigara 8 maraka...katastrofa
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada nisam bila u zagrebu ali planiram mnogo bi volela da posetim zagreb
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo još lijepog Zagreba



Trg Bana Jelačića


Katedrala
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Zagreb Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 6 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon