www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zagreb
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti se Poison okanila na mene, a ja samo napisao šta sam ja doživio u gradu, u centru grada. Ti meni nevjeruješ, dobro. Ne moraš. Nisam napisao da mi se Zagreb ne sviđa zbog toga, to mi se desilo, i vjerujem da je to mali procenat ljudi koji su takvi. Ostali Zagreb, ne sviđa mi se jednostavno zato, jer mi se ne sviđa, nije mi se sviđao ni prije toga događaja. Ne mislim da ste svi Purgeri takvi, ako sam tako napisao, ja se evo i izvinjavam.

Ima Zg ljepih "trenutaka", meni lično, nije grad po volji. Nadam se da si zadovoljan sada, vjerujem ja da ti voliš svoj Zagreb, i neka ga voliš, samo me nemoj ubjeđivati da ga i ja volim i da mi se sviđa. Wink I sve ovo u krajnje opuštenom tonu, odoh ja danas na dopust Wink Mr. Green



_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Al Konjanik npr. gleda baš po ljudima.I puno je ljudi koji vide samo ono loše u nekom gradu, pa tim lošim zasjene sve lijepo što taj graad ima.

Kako bilo, evo još malo slika Jaruna.

Otok mladosti

Labirint uskrsnuća i sedam planeta

Njemački umjetnik Johannes Matthiessen, pripadnik sve brojnijeg svjetskog umjetničkog pokreta "Earth Healer", na tom je otoku 2003.g. sagradio energetski labirint, kozmogram izveden po uzoru na minoske kulture drevne Krete.Pokret je poznat po tome što nastavlja tradiciju drevnih civilizacija u gradnji naturalističkih svetišta poput engleskog Stonehedgea. Labirint se sastoji od kruga promjera 25 metara, u kojem je ukopana šljunčana staza duga 500 m a u centru je postavljen ogromni kamen sa Sljemena.Centar labirinta otkriven je s energetskim rašljama, a svrha kamena je da širi energiju u zaokruženom krugu i pozitivno djeluje na posjetitelje.To je do sad četvrti takav centar u Europi.Djeluje poticajno na okoliš i uskladujuće na tekuće promjene energija na planetu.Na one koji prošetaju do centra labirinta, energija djeluje tako da im spaja lijevu i desnu polovicu mozga, tj. racionalni i intuitivni dio svijesti.




Tu je i karta Europe tj. solarni pleksus Europe.Šezdesetak kamenova postavljeno je u model kralježnice Europe s posebnom koncentracijom na solarni pleksus srednje Europe.Ta kompozicija predstavlja model područja središnje Europe između Frankfurta, Praga, Zagreba, milana, Berna i Strassbourga.Geomanti tumače da ta kompozicija preko utisnutih kozmograma odašilje poruku u Europu, te pomže energetskom iscjeljivanju.Svaki drugi kamen ima na brončanoj pločici oblikovan kozmogram.kamenje je postavljeno na drevne keltske obeliske

Litopunktura je slična akupunkturi ljudskog tijela, jer i Zemlja je živi organizam s energetskim centrima i akupunkturnim točkama. Tom metodom ekološkog iscjeljivanja, postavlja se kamenje na energetske točke danog krajolika, čime se djeluje na energetskoj razini, jer informacija koja je kodirana u kozmogramu djeluje na prostor.





_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Finale svjetske serije u odbojci na pijesku na Jarunu ~ predah.Dečki svi na Jarun Exclamation Exclamation Very Happy



Jarunska plaža


_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane




_________________


Poslednja prepravka: poison datum Pet Jul 04, 2008 4:58 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otok Veslača, Otok Trešnjevka,



Otok Hrvatske Mladeži, Otok Divljine


_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I zadnji kadrovi Jaruna.... Smile


_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na samom kraju...Otok Ljubavi Smile


_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posion! pusa za tebe, bravo za slike!
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha pol dana sam potrošila dok sam ih našla Exclamation Hvala za pusu Very Happy

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma evo još jedna lijepa sličica Jaruna


_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poruka koja nije imala nikakve veze sa gradom, vec samo licno obracanje, je obrisana. Ako vec zelite da se svadjate s nekim obavite to na msn, pp, ali ovde pricamo o gradu. Jos jednom napominjem da negativnost ostavite negde drugde, svako ima pravo na svoje misljenje, bilo ono pozitivno ili negativno o nekom gradu, ali to ne znaci da cemo nekome dozvoliti da napada clanove zato sto nisu istomisljenici!!!!!!

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
Ti se Poison okanila na mene, a ja samo napisao šta sam ja doživio u gradu, u centru grada. Ti meni nevjeruješ, dobro. Ne moraš. Nisam napisao da mi se Zagreb ne sviđa zbog toga, to mi se desilo, i vjerujem da je to mali procenat ljudi koji su takvi. Ostali Zagreb, ne sviđa mi se jednostavno zato, jer mi se ne sviđa, nije mi se sviđao ni prije toga događaja. Ne mislim da ste svi Purgeri takvi, ako sam tako napisao, ja se evo i izvinjavam.

Ima Zg ljepih "trenutaka", meni lično, nije grad po volji. Nadam se da si zadovoljan sada, vjerujem ja da ti voliš svoj Zagreb, i neka ga voliš, samo me nemoj ubjeđivati da ga i ja volim i da mi se sviđa. Wink I sve ovo u krajnje opuštenom tonu, odoh ja danas na dopust Wink Mr. Green


Pošto mi je poruka obrisana, a ne da mi se pisat ponovo sve, ponovit ću samo ovo.Nitko tebe ne uvjerava da ti voliš Zg, nemoj ni ti uvjeravat druge u ono što nije.Ako i jesi naletio na nekg neljubaznog, to ne znači da smo i mi svi ostali takvi kakve nas opisuješ, bahati.Nisam komentirala to što ti se Zg ne sviđa jer za to me iskreno boli briga nego to što si nas sve Zagrepčane opiso kao bahate i čudne, a takvi nismo.Ne želim da nas tako predstavljaš ljudima jer to nije istina, a to što ti imaš nešto protiv nas je tvoj problem.Ne možeš cijeli grad pljuvat zato jer ti se desilo to, u što ne vjerujem da se na glavu posadiš.Isto tako bi ja mogla procjenjivat Slovence il Bosance po tebi, al ne želim jer znam da si ti samo jedan mali dio ljudi koji žive u tim zemljama i gradovima.I da ne mogu cijelom stanovništvu pridavat tvoje karakteristike.Boli me briga za tvoje mišljenje i to da l ti se Zg sviđa, samo nemoj pričat gluposti.Isto ovako bi reagirala da si tako govorio o bilo kojem gradu stvari za koje znam da nije istina.
Ne vidim zašto ne bi bila zadovoljna .To uopće ne ovisi o tvojim il bilo čijim postovima.

I zanima me čisto onako zašto se i konjanikova poruka nije brisala jer također se ne tiče izravno grada nego izrazito i bahato mene Neutral






Kamenita Vrata

Kamenita vrata jedna su od četvero vrata (kula) zidina oko starog Gradeca.Jedan su od najbolje očuvanih spomenika starog Zagreba, a današnji izgled su dobila davne 1760.Kamenita vrata su poznata po kapelici Majke Božje od Kamenitih vrata.Slika Majke Božje se častila i ranije, ali osobito nakon 1731. kada je Zagreb poharao požar.Ova slika je nađena čudom očuvana u pepelu s izgorenim okvirom.Od tad je postala izrazito poznata i posebno se časti.


Autor ~ Markomao


_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Zagreb Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon