www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kakav vam je danas dan bio?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 67, 68, 69  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 15, 2014 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

usporen....kisan...tmuran....a ja nisam bio mamuran... Rolling Eyes sto je olaksavajuca okolnost Laughing i naravno srecan...kad sam njih malko zagrlioooo..i samo nek su stigli...sad mogu spavat mirno... Smile
ali jedva sam stigao na vreme.... Rolling Eyes nisam cekao ni 10 minuta ...bus je stigao... Rolling Eyes
sva sreca.... Crying or Very sad Laughing Laughing

eto samo ne znam kako cu sutra objasniti...sto nisam tri dana i cetri noci ulazio u kucu.. Rolling Eyes

posto ona moja sa svojim eidetskim pamcenjem...zna sve kako je ostavila kad je otisla... Rolling Eyes cak i gluposti koje ja i nisam nikad vidio u kuci.... Rolling Eyes a valjda ih diram ponekad..slucajno... Rolling Eyes

iako sam po tom pitanju pedantan... Mr. Green cak i ja za tri dana i cetri noci naparvim dzumbus... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

a sad nema dzumbuse... Rolling Eyes sto njoj jasno govori da sam se negdje vucao Rolling Eyes

sto je apsolutna neistina... Neutral Laughing Laughing Laughing Laughing
i bez pouzdanih svjedoka tesko cu se odbraniti.... Rolling Eyes

a najpouzdaniji svjedok ...u svojstvu moje matere..je odbo da laze u korist svojega sina jedinca... Rolling Eyes

jer se plasi da cu postat isti svoj otac. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

.i zeli da to u korjenu sasjece...i vjestici ce pruziti svu potrebno logistigu i uputiti je u strategiju....da to spreci Rolling Eyes

a ja cu pri toj operacji 99 % nahebati Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

i to se nikoga ne tice...sto sam ni kriv ni duzan i potpuno nevin Rolling Eyesu ovom slucaju Crying or Very sad
ali svi l dokazi govore suprotno..a motiv nije uopste tesko naci... Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing
tako da... Neutral

Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 17, 2014 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danas mi je bilo fenomenalno nije mi mladji brat tu-sloboda do daske Very Happy

Jutro je počelo sa više od dva sata šetanja po raznim prodavnicama. Ovaj srednji deo dana provodim pišući po raznim forumima, a uveče ima Rukomet, naši protiv Francuza-lepo baš lepo
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 18, 2014 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar...spavalo se ih Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 19, 2014 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i nije bio toliko los, mislila sam da ce biti gore...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 20, 2014 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sugav ko i citava sedmica u sustini...sa povremenim nekim hepi intervalima ...
pri kraju dana i an pocetku noci..pa me to jos drzi..

ali i dalj ne mogu da spavam... Rolling Eyes
i uzasno mi je dosadno... Rolling Eyes

a ne mogu da gledam tve....
sad sam malo gledao rezident ivl Rolling Eyes
i zamalo se ofet nisam zaljubio u milu Rolling Eyes
moro sam ici odma Rolling Eyes i sad ne smijem
se vratiti dok se fim ne zavrsi. Neutral

.jer ako je jos samo jednom vidim gotovo je Crying or Very sad Crying or Very sad
nema mi pomoci.... Neutral

zaljubt cu se posve.... i ostat cu takav ko zna do kada... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
i onda cu sigurno praviti neka nepromisljena djela
koja ce me debelo kostati kad dodjem bogu na istinu... Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

e tu sam nahebao .... Evil or Very Mad
u svakom slucaju ..bez obzira da l se zaljubio : ili se ne zaljubiooo Rolling Eyes Razz Razz Laughing Laughing Laughing Mr. Green Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 22, 2014 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naporan
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 25, 2014 4:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naporan..retardiran..pa smjesan...pa opet naporan jer sam se bio prezdeerao...navece... Rolling Eyes
pa onda opet smjesan...i sad je uglavnom jutro... Rolling Eyes i meni se malo spava... Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 03, 2014 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uobicajeno naporan Rolling Eyes

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 06, 2014 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije lose...vazno je da sam se naspavao Crying or Very sad

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 06, 2014 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ludilo Mr. Green

s jednog sastanka na drugi pa na kraju Veće, naravno sve van radnog vremena Laughing

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 06, 2014 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lep, brzo je prošao. Volim takve dane. Ovih dana sam uzbudjen, jer u subotu treba da odem do Beograda i kupim nov Sonijev telefon, od najmanje 12.mega piksela (imam i fotoaparat od 14. mega piksela, isto Sony ali ga retko koristim, jer nisam baš oduševljen slikama koje pravi)
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 07, 2014 9:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

juce uzasan Shocked,danas videcemo Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Kakav vam je danas dan bio? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 67, 68, 69  sledeća
Strana 33 od 69

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon