www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kakav vam je danas dan bio?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 67, 68, 69  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 07, 2014 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije los bio....kakvi us prethodni bilo ovaj je persu do maximuma bio...
jos da upijem zavrsiti ove svoje neke obavezice veceras,....bio bi to dan savrsen..
ali tolko mi je mrsko..bozeme sacuvaj... Neutral



_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 07, 2014 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

udarnicki.... Rolling Eyes

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 07, 2014 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brzo je prošao današnji dan-ništa posebno, čak ceo dan nisam ni izašao iz stana, a nisam mnogo vremena proveo za kompijuterom, knjigu nisam ni čitao. Sutra bi mogao da bude lep dan za mene, jer bi sem telefona (nadam se da ću pogoditi sa njim, i da ću ga pronaći sutra) trebao da odem i posle nekoliko godina na košarkašku utamicu u Pionir. Naravno Sićva (Vasić) navija za Zvezdu
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 13, 2014 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nervozan Rolling Eyes Smile
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 14, 2014 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dan je bio, kao i mnogi i poslednje vreme-ništa posebno Very Happy Very Happy Nadao sam se vestima u kući da idem u Bg, ili u selo, a dobio sam da ostajem kod kuće, formalno da učim vožnju, a u praksi da skidam mp4 spotove za svoj novi telefon, i ako se nadje vreme za malo piskaranja po forumima
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 15, 2014 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije uopste los Mr. Green

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 19, 2014 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za sad uspesan Very Happy
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 19, 2014 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio je ok. Ceo dan sam čitao knjigu sa nekim vicevima, malo odspavao...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 21, 2014 6:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije jos bio Rolling Eyes sad je jutro bolan bolan Rolling Eyes dan posle jutra dolazi... Rolling Eyes
pa kad se zavrsi ja cu vama reci....kakav je bio... Rolling Eyes

a inace prosli dan...je bio luzan ko polez na dodatnu vlednost Crying or Very sad Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 21, 2014 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jutro je dobro počelo, obrijao sam se. Posle nekoliko dana u kojima sam bio ukočen i u kojima me je zezala kičma, jutros sam prvi put uspeo da obujem sam čarape Very Happy Very Happy Očekujem da danas prvi put posle nedelju dana i izadjem malo napolje iz stana Very Happy
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 25, 2014 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oduzio mi se uzasno Rolling Eyes jedva sam cekala da krenem kuci Mr. Green
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 26, 2014 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

radim ko crnac odjutros Rolling Eyes sad sam tek kafu uzeo da pijem.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
i ovo mi je dosta posla do petka.. Rolling Eyes necu nista radit...a i ne mogu...umorio sam se...psihicki toliko...
da ne znam nista vise radit... Crying or Very sad samo znam i mogu surfat Crying or Very sad Razz Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Kakav vam je danas dan bio? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 67, 68, 69  sledeća
Strana 34 od 69

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon