www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kakav vam je danas dan bio?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 67, 68, 69  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 10, 2014 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponvo naporan Very Happy 45.minuta peške do Edukativnog centra Petar Drašin, 3.sata pažljuvog slušanja nastave i ponovo 45.minuta peške do stana

 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 10, 2014 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

opusten Cool
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2014 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

internetan Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 26, 2014 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zadovoljavajuc

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 28, 2014 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naporan
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 31, 2014 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaću kad se završi. Ali mislim da će biti u skladu s ovim suncem-lep, I sunčan dan, samo što ja nisam uradio u dovoljnoj meri ono što sam trebao da radim
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 16, 2014 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzurban
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 16, 2014 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko lesh sam bio citav dan..dobro je makar sam nesto malo odspavao Rolling Eyes
ali nema veze makar sam se resio briga oko praznika Rolling Eyes
inace bi nadraljao prafo da nisam sredio Rolling Eyes
iako mnogim nije pravo ..ali sta da se radi..
zivot je nepravedan i okrutan...Rolling Eyes Laughing
i sve dok ja imam od toga koristi to je dobro..Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2014 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Danas je dan-dan kao i svaki drugi kad jutro biva vedro, ponekad i sivo, a mene nešto muči-ko što muči druge, kakvo li je vreme s one strane duge " Very Happy
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2014 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lep dan, zanimljiv, zabavan, pomalo naporan, sve u svemu fino..

_________________
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2014 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dan je bio još jedan u prolazu-do ponedeljka kada dobijamo nova kola i srede kada putujem za Krakov.
I to sa autom mi je malo pokvarilo raspoloženje. Uzećemo belu mazdu3. Ja sam bio više za to da čekamo do oktobra, novembra-do kada treba pa da uzmemo crvenu ili bilo koju drugu boju samo ne belu, ali ocu se žurilo i tako je ispalo.
Da ja imam položenu vožnju borio bi se da taj auto bude boje koja mi se svidja, ali ovako-rekao sam samo svoje mišljenje i ništa više. Taj auto super izgleda iznutra, ima sjajne karakteristike jedini problem je ta bela boja (jer za npr za crvenu treba da se čeka do oktobra, a otac oće novim autom da ide na more u junu)
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2014 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlican Cool

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Kakav vam je danas dan bio? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 67, 68, 69  sledeća
Strana 36 od 69

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon