www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Numerologija ljubavi
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 10, 2004 3:14 pm    Naslov poruke: Numerologija ljubavi Na vrh strane Na dno strane

Kao što se vaša ličnost nalazi u vašem zodijačkom znaku, tako se i vaš ljubavni karakter odslikava u vašem izražajnom broju. Pošto ga izračunate - ostalo je dječija igra - ispitajte sve moguće asocijacije sa drugim brojevima, zatim ih prenesite na na priloženu tabelu da biste otkrili ko vam najviše odgovara.

Način izračunavanja:

Sabirajte dan i mjesec svog rođenja (dok ne dobijete svedeni broj između 1 i 9).
Primjer: rođen sam jednog 21. marta 21+3=24, 24 je 2+4 = 6. Znači, moj broj je 6.
Napomena: kombinacije važe u oba smjera (na primjer kombinacija 8 i 2 je ista kao i kombinacija 2 i 8.

--------------------------------------------------------------------------------

AKO STE 1

Nezavisni ste, impulsivni i svojevoljni. Želite da stignete do uspjeha sami. Na sentimentalnom planu vas vodi strast, vi volite ili ne volite i postupate u skladu sa tim. Potrebno vam je da budete ponosni na svoga partnera (vi ga sami birate). Međutim, imate teškoća kad treba da činite neke ustupke, da žrtvujete nešto svoje slobode, pa više volite malo pokornijeg partnera. Budući da ste hrabriji i dinamičniji, vi ste pokretačka snaga cara.

AKO STE 2

Vi znate šta znači zavođenje, privlačnost, "vječna ljubav". Pošto ste nježni, sanjar i senzibilni, sposobni ste da se prilagodite drugima i da im činite ustupke. Zaista vam je teško da živite usamljeno i potrebno vam je da sa nekim podijelite žestinu svojih osjećanja. Otvoreni ste prema okolini i želite da s njom živite u skladu, pa slijedite samo jedan put: put kojim vas srce vodi.

AKO STE 3

Osvajate svojom umjetničkom i maštovitom prirodom, svojim živim, briljantnim duhom i smislom za humor, ali i svojstvenom potrebom za nezavisnošću. Iznad svega volite slobodu. Širokogrudi ste i strastveni u ljubavi, a bojite se samo jednog: sentimentalne monotonije koja bi ugušila vaš zanos. Za vas ljubav treba da bude sentimentalna igra. U suprotnom, vi joj se ne predajete. Jednostavno, treba vam pružiti slobodu i, iznad svega, pomalo vam se diviti.

AKO STE 4

Prolazne veze? Flertovi za jedan dan? Nije to za vas. Vi ste zaljubljivi, osjećajni i nježni (čak i kada to krijete iza uzdržane i rezervisane spoljašnjosti), pa vam je u ljubavi potrebna sigurnost, iskrenost, postojanost - Vas zavodi čestitost, prava osjećanja, a nikako kojekakvo ludiranje. Posesivni ste i vjerni (po pravilu), pa se klonite ljubavi na prvi pogled, strasti koja može planuti... pa se ugasiti.

AKO STE 5

Ako ćemo pravo, za vas se ne bi moglo reći da ste od onih koji lebde u oblacima ljubavnih snova! Šta vi volite? Slobodu, pustolovinu, putovanja, prijateljstva i sve što je novo. Poletnog ste temperamenta, nestrpljivi ste i energični, pa se zavođenje kod vas dešava nenadano i spontano. Sve biste da okusite, da podijelite svoje radosti i, pošto svojim magnetizmom i urođenim šarmom privlačite druge, vi znate da je svaki minut (ljubavni) vrijedan da bude proživljen.

AKO STE 6

Šestica je broj harmonije i ljubavi! Romantičarske ste i zaštitničke prirode, pa ste kadri mnogo dati da biste mirno živjeli svoju ljubav (u ovom slučaju, ljubav bi trebalo pisati velikim slovom). Očarava vas lepota i estetsko, a zavodite i privlačite svojom blagošću i izrazitom osjećajnošću. S druge strane, potrebno vam je da budete spokojni, zaštićeni, jer vas nepostojane veze lako izvode iz ravnoteže.

AKO STE 7

Sedmica, brojka tajne, čini i vaš duh tajnovitim; ne iskazujete lako svoja osjećanja. Samosvojnog ste temperamenta, nezavisni (usamljeni?) i za vas zavođenje najprije mora da bude intelektualno. U stvari, vi možete izgledati ravnodušni, ali u dubini bića, vi ste osjećajni i u vama osjećanja ključaju. Vi ne govorite lako: "Volim te!" ali to pokazujete na drugi način. Na vašem je partneru da otkrije vašu tajnu, pronikne u tu misteriju.

AKO STE 8

Osmica, brojka moći, daje vam snažnu volju, pa se vaša privlačnost osjeća u okolini. Za vas zavođenje nije "sitnica": kad volite, volite intenzivno (da li i autoritativno?). Po karakteru ste odani, otvoreni i potpuni, osjećanja su vam neposredna i sa vama partner zna na čemu je. Kada ste vi u pitanju, strast i vjernost moraju da podrazumijevaju jedno drugo jer vi prezirete sve što je polovično.

AKO STE 9

Devetka, posljednja brojka, je brojka idealizovanja. Širokog ste duha, trpeljivi ste i velikodušni. Nijeste "romantičar" u ljubavi, ali ste sentimentalni (vidite li razliku?). Imate potrebu da vam drugi potvrđuje ljubav koju osjeća. Vrlo ste intuitivni, psiholog, lako zavodite i ljudi imaju u vas povjerenja jer ih volite zbog onoga što jesu, a ne zbog onoga što čine. Po karakteru ste nekoristoljubivi, volite ljude i odani ste, za vas ljubav nije samo suživot nego i saradnja.


koji je vas broj i koliko ima istine u ovome???



_________________


Poslednja prepravka: Yasmin datum Pet Sep 17, 2004 9:38 am; ukupno izmenjena 1 put
 
biser
Veštica
Veštica



Godine: 65

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 3903
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 10, 2004 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam 3, i ima nešto istine u tome. (Oldi je 1, moram da ga druknem)

_________________
život ti je sinko srećom prolazna pojava...
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 10, 2004 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

9!!!! pa valjda ima istine...ali svidjam se sama sebi,ako sam takva....Smile

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 10, 2004 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh kakva 8 hehe Very Happy

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 10, 2004 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Sedmica, brojka tajne, čini i vaš duh tajnovitim; ne iskazujete lako svoja osjećanja. Samosvojnog ste temperamenta, nezavisni (usamljeni?) i za vas zavođenje najprije mora da bude intelektualno. U stvari, vi možete izgledati ravnodušni, ali u dubini bića, vi ste osjećajni i u vama osjećanja ključaju. Vi ne govorite lako: "Volim te!" ali to pokazujete na drugi način. Na vašem je partneru da otkrije vašu tajnu, pronikne u tu misteriju."

eto, to sam ja....

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam 6..............hm.........

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 17, 2004 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam 7....tajanstvena nego sta.....

_________________
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 17, 2004 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam 6 i nije mi nista tacno
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 17, 2004 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam 3 meni je
 
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 25, 2004 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dvojka sam Smile
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 25, 2004 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam 3 Razz
 
DzudzusNeoplantus
Veštica
Veštica



Godine: 57

Datum registracije: 20 Okt 2004
Poruke: 1894

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 28, 2004 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam cist kec! Ko mi dodeli onu peticu izem ti peticu!@#$
Jel oce neko da se trampi? Menjam ''staru'' peticu za npr. jednu ''novu'' osmicu! Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~ -> Numerologija ljubavi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon