www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Numerologija ljubavi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

s obzirom da je ovo preneti tekst mislim da je ipak navedeno izracunavanje tacno....znam na sta mislis...takvih izracunavanja ukljucujuci godinu rodjenja imamo na drugim temama....ne verujem da je ovde izostavljeno ili zaboravljeno.....


_________________
 
kuukuuroozovi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 6

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam 8 -pa to je stvarno istina!!! Exclamation Laughing ima nesto u ovome
 
fruits
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AKO STE 9

Devetka, posljednja brojka, je brojka idealizovanja. Širokog ste duha, trpeljivi ste i velikodušni. Nijeste "romantičar" u ljubavi, ali ste sentimentalni (vidite li razliku?). Imate potrebu da vam drugi potvrđuje ljubav koju osjeća. Vrlo ste intuitivni, psiholog, lako zavodite i ljudi imaju u vas povjerenja jer ih volite zbog onoga što jesu, a ne zbog onoga što čine. Po karakteru ste nekoristoljubivi, volite ljude i odani ste, za vas ljubav nije samo suživot nego i saradnja.

hmmm...
ja sam 9 i moglo bi se reci da je tacno...
volim ljude..hmmm... pa to bas i ne... Twisted Evil Mr. Green Very Happy
 
ribica*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 1
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam 5 Very Happy
 
Draga_D
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 08 Jul 2005
Poruke: 1
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam 3 (trojka) i stvarno ima istine odje...

Pozdrav iz Podgorice,
Draga D
 
suzy33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 12 Mar 2005
Poruke: 11

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...ja sam 9...hmmmm...ima svega...
 
skitnik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2005
Poruke: 18
Mesto: Skoplje

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam 3
28.11 8) Laughing Mad Razz Embarassed

_________________
Baden Powel once said:
'Be prepared'
Now it is the guiding moto of every scout!
 
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa gde bas broj 5, mada i nije tako lose, jer sam i onako sanjar. Ha, Ha, Ha.
 
klesco5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 03 Avg 2005
Poruke: 13

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 03, 2005 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam ossssaaammm Laughing Laughing
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

5 i ovo za divno cudo skoro pa je tacno Wink
 
konobarica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 69

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AKO STE 3

Osvajate svojom umjetničkom i maštovitom prirodom, svojim živim, briljantnim duhom i smislom za humor, ali i svojstvenom potrebom za nezavisnošću. Iznad svega volite slobodu. Širokogrudi ste i strastveni u ljubavi, a bojite se samo jednog: sentimentalne monotonije koja bi ugušila vaš zanos. Za vas ljubav treba da bude sentimentalna igra. U suprotnom, vi joj se ne predajete. Jednostavno, treba vam pružiti slobodu i, iznad svega, pomalo vam se diviti.

Mr. Green istina Mr. Green
 
msasa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 09 Jun 2004
Poruke: 83
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 21, 2005 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam 9-ka i sve je pogodjeno. ne znam ko je ovo pisao ali svaka mu cast!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~ -> Numerologija ljubavi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon