www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vas datum rodjenja
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~
::  
Autor Poruka
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 12:58 am    Naslov poruke: Vas datum rodjenja Na vrh strane Na dno strane

31 različit broj - 31 tip ličnosti
Da li ste rođeni 12. ili 21.? Numerologija, prastara nauka o značenju brojeva, tvrdi da broj dana u mesecu kada smo rođeni utiče na formiranje našeg karaktera


1. Bilo na poslu ili u privatnom životu: vama nezavisnost znači isto koliko i vazduh koji udišete. Ako neko pokuša da vas veže za sebe, vi osećate kao da vam ponestaje vazduha. Vaša najveća želja jeste da zadržite apsolutnu slobodu.

2. Osobe koje su rođene 2. dana u mesecu rado se smeju i uživaju u tome da drugima pružaju ljubav. Oni su osećajni, intuitivni, miroljubivi i izbegavaju svaku vrstu stresnih situacija.

3. Svi oni koji su rođeni 3. u mesecu govore samo ono što misle. Oni su veoma direktni što ponekad može i da povredi druge ljude. Ali, jedno treba da bude jasno: život sa njima je retko kada dosadan.

4. Vaš rođendan pada 4.? To znači da vi čvrsto stojite na zemlji, da ste odgovorni i da ste dobro organizovani. Čovek može da se osloni na vas jer se vi ni u kom slučaju ne plašite izazova.

5. Da li sam u stanju da ostvarim vezu? To je pitanje koje često muči sve one koji su rođeni 5. u mesecu. Vaš potencijalni partner treba da pokaže mnogo strpljenja i razumevanja.

6. Rođeni ste 6. u mesecu? Onda je jasno: vi volite lepe stvari, životinje i lepo okruženje. Ali, stalno vam je potrebno i dokazivanje, inače biste mogli da postanete nezadovoljni i anksiozni.

7. 7 je spiritualan broj, a ljudi koji su rođeni tog dana u mesecu često se zalažu za rešavanje socijalnih pitanja ili za zaštitu životne okoline. Oni jednostavno ne mogu drugačije jer je to njihova potreba.

8. Broj 8 simbolizuje smisao za trgovinu, kreativnost, logiku i humor. On ljudima koji su rođeni tog datuma obezbeđuje unutrašnju snagu, mir i, što je još važnije, sposobnost da uspostave ravnotežu između privatnog i poslovnog života.

9. Hoćete da se kladimo da vi imate istančan osećaj za odgovornost? To je vredno hvale, ali to, takođe, može da vas dovede u opasnost da budete zloupotrebljeni i iskorišćeni.

10. Ljudi koji su rođeni 10. u mesecu mogu da vam posluže kao slamka spasa ako i kada se u životu nađete u nezgodnoj situaciji. Međutim, i njima samima je potrebno utočište jer su oni nepopravljivi individualisti.

11. 11 je broj senzibiliteta i baš zato osobe koje su rođene ovog datuma jesu spremne da pomognu, sa jedne strane, a sa druge su preosetljive i lako ih je povrediti.

12. Ako ste rođeni 12. dana u mesecu, onda vas je ovaj broj obdario samopouzdanjem koje će vam biti veoma korisno u životu. To vas čini nezavisnim, ali nemojte da dozvolite da postanete arogantni.

13. Mislite da je ovo nesrećan broj? Ma kakvi! Oni koji su rođeni 13. u mesecu jake su osobe koje umeju da nametnu svoje želje i da ih ostvare na jedan sasvim šarmantan način. Tamna strana medalje: oni su pomalo neprijatno društvo za svoju okolinu jer se često osećaju neshvaćeno.

14. Vi tačno znate šta je to što želite i na poslovnom planu stremite ka ispunjenu visokih ciljeva - srećno u tome! Ali, pazite da u privatnom životu ne propustite šansu za dosezanje sreće.

15. Ljudi koji su rođeni ovog datuma su direktni i veoma prodorni. Problem je jedino u tome što oni često nisu sigurni u to koji su njihovi ciljevi jer oni maštaju o potpuno suprotstavljenim i teško spojivim stvarima.

16. 16. vam je rođendan? Pa, onda je sasvim jasno: bez obzira na to koliko se drugi trudili, vi za većinu ljudi ostajete nerešiva enigma. To nije nikakvo čudo jer vi ste veoma spontani, ali, isto tako, i neodlučni kada je reč o donošenju odluka koje su od važnosti za budućnost.

17. Broj 17 signalizira da ste vi veoma ambiciozna osoba. Ljudi koji su rođeni ovog datuma u mesecu uvek su aktivni učesnici, a ne puki pasivni posmatrači. Ali, oni vole da slušaju samo sebe - a to može da bude veoma dosadno.

18. Da li je to tačno? Prema numerologiji, ova cifra govori o tome da vi volite osećaj kada ste nekom potrebni. Osim toga: nalazite se u slavnom društvu. I filmski magovi kao što su Stiven Spilberg i seks simbol Bred Pit rođeni su ovog datuma.

19. Ko se rodio 19. u mesecu, važi za analitičnu i dovitljivu osobu na koju možete da računate uvek kada se nađete u nevolji. Tamna strana medalje: ove osobe su sklone bolesnoj ljubomori. Oprez: to može loše da vam se vrati!

20. Osećate da ste stalno pod stresom? To može da bude zbog datuma vašeg rođenja. Naime, broj 20 ukazuje na postojanje duhovnog nemira. Šta učiniti? Pokušajte da uspostavite ravnotežu. Naš savet: džogirajte ili idite na plivanje.

21. Harmonija pre svega: osobe koje su rođene 21. poseduju dobru intuiciju, istančan osećaj za finese, taktične su i imaju puno obzira prema drugima. Oni stalno pokušavaju da izglade nesporazume jer je svađa za njih gubljenje vremena.

22. Partnerska veza zauzima najvažnije mesto u životu osoba koje su rođene 22. u mesecu. Oni su veoma osećajni zbog čega je život pored njih veoma prijatan - iako ponekad umeju da deluju rasejano.

23. Ovde imamo posla sa nekim ko ume veoma brzo da misli i ko ne podnosi rutinske radnje. Osim toga, ovaj tip osobe se stalno bori sa tim kako da pomiri svoju potrebu za samostalnošću sa željom da bude sa nekim u ozbiljnoj vezi.

24. Ljudi koji su rođeni ovog datuma su veoma prijatni - oni su prijateljski raspoloženi, spremni da pomognu i razmišljaju praktično. Ali, nemojte da se prevarite i da ih potcenite jer često se iza mekog spoljašnjeg sloja krije čvrsto jezgro koje u ozbiljnijim slučajevima podrazumeva samovolju i veliku dozu egoizma.

25. Ova cifra kao datum rođenja spaja miran broj 2 i dinamičan broj 5. Dakle, razumljivo je da se osobe koje su rođene ovog datuma odlikuju mirnom prirodom, ali zato burno reaguju na nepravdu.

26. Svake godine 26. u mesecu vašeg rođenja postajete za jednu godinu stariji? Onda to znači da ste spremni da se žrtvujete za svoju porodicu. Ali, važi i obrnuto: i vi očekujete od drugih da daju svoj doprinos u ostvarivanju zajedničke sreće.

27. Sposobnost saživljavanja sa tuđim problemima i izgrađen osećaj za odgovornost čine da osobe koje su rođene ovog datuma spontano postaju vođe - čak i protiv svoje volje. Oni su poprilično beskompromisni i žestoki.

28. Ljudi koji su rođeni 28. u mesecu pronalaze pravog partnera tek nakon više neuspelih pokušaja. Međutim, kada pronađu onog pravog, tretiraju ga sa mnogo ljubavi i posvećuju mu ogromnu pažnju.

29. Osobe koje su rođene 29. u mesecu trude se da izbegnu svaku vrstu konfrontacije ako je to ikako moguće. To je prava šteta jer tako propuštaju priliku da drugima otkriju svoje ideje i tako im omoguće da ih bolje razumeju.

30. Uvek veseli i spremni da pomognu, ljudi koji su rođeni 30. imaju veoma oštar jezik i dominantnu prirodu - broj 30 otkriva mnogo toga o vama... Koja od ovih karakternih osobina važi i u vašem slučaju?

31. Oni koji su rođeni 31. umeju da budu veoma darežljivi. Veoma rado komuniciraju sa drugim ljudima, ali ne haju za one koji ne mogu tako brzo da se odluče, kao i za one koji brzo menjaju svoje mišljenje



_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
shalabajzer
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 731
Mesto: Bogu iza treger

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 1:04 am    Naslov poruke: Re: Vas datum rodjenja Na vrh strane Na dno strane

26. Svake godine 26. u mesecu vašeg rođenja postajete za jednu godinu stariji? Onda to znači da ste spremni da se žrtvujete za svoju porodicu. Ali, važi i obrnuto: i vi očekujete od drugih da daju svoj doprinos u ostvarivanju zajedničke sreće.



ali u potpunosti tachno.......takav sam
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
28. Ljudi koji su rođeni 28. u mesecu pronalaze pravog partnera tek nakon više neuspelih pokušaja. Međutim, kada pronađu onog pravog, tretiraju ga sa mnogo ljubavi i posvećuju mu ogromnu pažnju.


Uh...izgleda da jos uvek nisam stigla u ovu drugu fazu gde sam ga pronasla ... sve sami promasaji do sad ...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 8:57 pm    Naslov poruke: Re: Vas datum rodjenja Na vrh strane Na dno strane

Slomljena je napisao/la sledeće:

19. Ko se rodio 19. u mesecu, važi za analitičnu i dovitljivu osobu na koju možete da računate uvek kada se nađete u nevolji. Tamna strana medalje: ove osobe su sklone bolesnoj ljubomori. Oprez: to može loše da vam se vrati!


sve je tacno sem da sam bolesno ljubomorna

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 9:15 pm    Naslov poruke: Re: Vas datum rodjenja Na vrh strane Na dno strane

Slomljena je napisao/la sledeće:
24. Ljudi koji su rođeni ovog datuma su veoma prijatni - oni su prijateljski raspoloženi, spremni da pomognu i razmišljaju praktično. Ali, nemojte da se prevarite i da ih potcenite jer često se iza mekog spoljašnjeg sloja krije čvrsto jezgro koje u ozbiljnijim slučajevima podrazumeva samovolju i veliku dozu egoizma.

Hihi, pa nisu daleko od istine... Very Happy

_________________
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

10. Ljudi koji su rođeni 10. u mesecu mogu da vam posluže kao slamka spasa ako i kada se u životu nađete u nezgodnoj situaciji. Međutim, i njima samima je potrebno utočište jer su oni nepopravljivi individualisti.

Pa sad, ako za neki posao ne mogu da nadjem osobu za koju znam da ce to odraditi 100% kako treba, onda taj isti posao preuzimam ja, makar mi se to obilo o glavu... Rolling Eyes

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Delijana
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 784

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2. Osobe koje su rođene 2. dana u mesecu rado se smeju i uživaju u tome da drugima pružaju ljubav. Oni su osećajni, intuitivni, miroljubivi i izbegavaju svaku vrstu stresnih situacija.

ko meni pisano...samo sto ja ne izbegavam stresne situacije,,,vec ih trazim Confused

_________________
Mozes kupiti sat-
a vreme ne
Mozes kupiti knjigu-
a znanje ne
Mozes kupiti poziciju-
a postovanje ne
Mozes kupiti doktora-
a zdravlje ne
Mozes kupiti sex-
a ljubav ne
Pre nego sto komentarises moj zivot, moraces da ga zivis !! Very HappyVery Happy
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

4. Vaš rođendan pada 4.? To znači da vi čvrsto stojite na zemlji, da ste odgovorni i da ste dobro organizovani. Čovek može da se osloni na vas jer se vi ni u kom slučaju ne plašite izazova.

Mislim da je tachno, mada, da ne budem lazno skromna, mislim da i drugi treba da potvrde za ovo "Čovek može da se osloni na vas ", Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko jeovo napisao svaka mu cast
Rodjen sam 11.11

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
powergirl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2004
Poruke: 110

PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

17. Broj 17 signalizira da ste vi veoma ambiciozna osoba. Ljudi koji su rođeni ovog datuma u mesecu uvek su aktivni učesnici, a ne puki pasivni posmatrači. Ali, oni vole da slušaju samo sebe - a to može da bude veoma dosadno.

ima istine, osim u ovom zadnjem delu, vole da slusaju samo sebe. slusam ja i ostale i najbolje izaberem
 
darrko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 5

PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam rodjena 21.03 i za sve ste bili u pravu sem toga da izbegavam svadju,bas suprotno ja je trazim.
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sada zavii, ono sto se odnsilo na 5 u mesecu tj. kao za mene, nije tacno, ali za meni blisku i veoma dragu osobu koja je rodjena 2. u mesecu je i vise nego tacno.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~ -> Vas datum rodjenja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon