www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pomoc oko mobilnog interneta....
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
simke92m
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 14 Jul 2009
Poruke: 2
Mesto: Uzice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 02, 2011 7:42 pm    Naslov poruke: Pomoc oko mobilnog interneta.... Na vrh strane Na dno strane

Imam MTS-ov mobilni internet od 6GB vec mesec dana... modem je:

http://www.limundo.com/slika-MTS-modem-HUAWEI-E-1550-pri-pejd-post-pejd--2257773x640.jpg

uzet u MTS-u zajedno sa netbook-om....

Zanima me ako neko zna ili ima isti paket, da li moze da se prekoraci tih 6GB ili se modem deaktivira kada skinem tih 6GB?!

Ne bih voleo da mi stigne racun od 10 hiljada, Smile
a znam takve slucajeve....


 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 02, 2011 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je uzet sa netbook-om, pretpostavljam da se radi o postpaid internetu, te bi ti bilo vrlo pametno da ne prekoračiš tih 6 GB jer deaktivacije u tom slučaju nema, već ti se jednostavno net tarifira po standardnoj ceni za paket. Imaj na umu i zaokruživanje, ako hoćeš da budeš potpuno siguran da ni po njihovom obračunu nisi ništa prekoračio, gledaj da ti protok bude na oko 5 GB.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
simke92m
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 14 Jul 2009
Poruke: 2
Mesto: Uzice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 02, 2011 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~SonicLady~ je napisao/la sledeće:
Ako je uzet sa netbook-om, pretpostavljam da se radi o postpaid internetu, te bi ti bilo vrlo pametno da ne prekoračiš tih 6 GB jer deaktivacije u tom slučaju nema, već ti se jednostavno net tarifira po standardnoj ceni za paket. Imaj na umu i zaokruživanje, ako hoćeš da budeš potpuno siguran da ni po njihovom obračunu nisi ništa prekoračio, gledaj da ti protok bude na oko 5 GB.


Jeste postpaid je..... OK videcu kada mi stigne racun... Question!Question
U svakom slucaju hvala....

p.s. Ako neko zna sigurno kako se obracunava racun za ovaj tip net-a neka napise ... pozzz svima... i SRECNA NOVA NARAVNO !!!! Very Happy Laughing Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Pomoc oko mobilnog interneta.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon