www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

*Škorpijica punih 55 banki... :D:D:D*
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 09, 2011 2:04 am    Naslov poruke: *Škorpijica punih 55 banki... :D:D:D* Na vrh strane Na dno strane

Čitala, prelistavala, proučavala, izučavala...i na kraju se obradovala što draga mi članica ~škorpijica~ nije u delu "Neželjene čestitke i pozdravi" ostavila post... Mr. Green


Sekice...pa više mi ni dvogled ne pomaže da te vidim...a, o preseljenju u tvoj komšiluk i da ne pomišljam... Mr. Green Samo ti meni nastavi tako i dalje... Very Happy Da bude još više dobrih i veselih trenutaka...a, sekica će se potruditi da bude još kreativnih pesmica... (pa makar one završile i u ~I tata bi sine~...) Embarassed Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Ljubim te i volim...do neba...





Čestitam Exclamation






Naravno, razume se... Mr. Green









_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 09, 2011 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ooo pa sefice, nek je sretno...taman imamo razlog da zalijemo Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 09, 2011 5:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ooohooo što smo otišli visokoo Razz ako, ako... samo tako... tralalalaa Mr. Green
Biću kratka... valjda Rolling Eyes ... pa ti ovom prilikom ČESTITAM novi spratić ... a na tebi je da nastavis dalje u nove pobede... da i dalje budeš vredna i da ti slučajno ne padne na pamet da pauziraš... Very Happy Razz

Vidi šta sam pronašla... Embarassed



I.. pravim ti društvo uvek, rado Wink



I na kraju, veeeeeeeliki
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 09, 2011 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa...da se i ja pridružim ovim lijepim željama. Čestitam Very Happy Exclamation

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 09, 2011 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitam.... Wink 50 000 + postica ... Cool i nadam se dace ih biti jos mnogo... Wink
barem toliko da dodjes do vrha lestvice i da budes tamo gdje je mjesto...
najboljima... Wink na vrhu... Wink Mr. Green

a kakva je to cestitka bez linolade... Mr. Green



i naravno nekih kolacica...mislim da ima tu i koja bajaderica Mr. Green
(jesu na izgled ruzni... Rolling Eyes ali ja ljepse nisam znao naci... Rolling Eyes Mr. Green )


_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 09, 2011 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Shocked Shocked Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Lane86 - sekice lako cu ja tebe preseliti u svoj komsiluk, samo ti zaredjaj malo cesce na tracu i igricama Mr. Green a ja cu dolaziti i dalje, ako nista drugo onda bar zbog novih Grand, Gold i ostalih tvojih hitova Mr. Green Laughing Laughing Laughing Hvala puuuuuuno za ovu cestitku, a pogotovo za poklone - zamisli za divno cudo sve mi odgovara Shocked Mr. Green ali cu biti dobra sekica pa sve podeliti s tobom Very Happy Leti veeeeeeeeeliki poljubac od svetlije do tamnije strane eurokrema Very Happy

*Mayche* - hvala puno, eto nama razloga da produzimo ove novogodisnje pijanke Mr. Green

anchi22 - ko bi rekao da ona voli nesto kratko i na brzinu Mr. Green Laughing Laughing Laughing Ako ne zaboravim pritisnuti "play" onda necu pauzirati Razz Mr. Green ali ako nista drugo, dolazim da bih i dalje dobijala kale Razz Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ocekujemo te opet na palacinkama, pa da ponovo "opalimo" jednu, sta ti vec sta Mr. Green Laughing Laughing Laughing Saljem veeeeeeliki poljubac Very Happy

gkukolj - hvala puno za cestitku Very Happy

Bobak_BL - necu ni da pomisljam koliko ce biti razbijenih tastatura ili skokova kroz prozor ako ja nakuckam jos 50 000 postova Mr. Green iz sigurnosnih razloga bolje da se ovde zaustavim Laughing Laughing Laughing Sto se tice vrhova, ne moram bas biti na vrhu, dovoljno je i pri vrhu Mr. Green Linolada odlicna, a kolaci jos bolji, izgleda cu morati uzeti recepte od tebe Mr. Green Hvala puno za cestitku Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 10, 2011 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitam, draga koleginice. Smile


_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
LEUTica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 31 Jan 2007
Poruke: 415
Mesto: Neverland

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 10, 2011 4:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Draga prijateljice i potencijalna susjedo Razz , čestitam od srca!

Ti si jedan od stupova ovoga mjesta. Wink

Ljubi te LEUTica Very Happy

_________________
Postoje ljudi koji vam izvade srce i postoje ljudi koji ga vrate na mjesto.
Elizabeth David
 
toni2006
$$ doctor 4 love $$
<b>$$ doctor 4 love $$</b>





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 9515
Mesto: purger city

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 10, 2011 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i od mene čestitke,inače mi je 55 jedan od drazih brojeva...a i teta milka ti cestita! Mr. Green Laughing Laughing
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 10, 2011 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

!Pa, cestitke i od mene draga škorpijice!Sticu cu i ja jednom te..mislim za koju godinu..

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 10, 2011 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill - hvala puno kolega za cestitku, a masem i ja ovoj maci Mr. Green

LEUTica - s obzirom da ja volim imati svoje prijatelje u blizini, nadam se da ce se ovo potencijalna nekako obrisati i da cemo stvarno biti negde u komsiluku Very Happy Hvala puno za cestitku, vidis kako znas kad treba doci, taman kad ja predjem spratic Very Happy a nadam se da cemo uskoro sve ovo zaliti nekom dobrom kafom, a mozda i necim jacim (npr. sokicem Mr. Green), a moze i uz narandze, lubenice i ostalo voce Razz Mr. Green Leti poljubac, pun emocija Razz Very Happy Very Happy Very Happy

toni2006 - znaci s obzirom da ti je 55 drag broj, sada cu ti i ja neko vreme biti draga Mr. Green Mr. Green Mr. Green Hvala puno za cestitku, a teta Milka je mogla poslati i neku cokoladu, bombonjeru, ipak bili su i praznici, mogla je castiti Mr. Green

cezar1071944 - hvala za cestitku i divne poklone, sve cu ih podeliti sa vama ovde, soim ovog cveca, cvece ne dam nikome Mr. Green a cekam te ovde na vrhu nebodera, za koju godinu Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
*[~SuVise_Brz!~]*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Jan 2011
Poruke: 148
Mesto: Ispod Haube,U Kadici Za Volanom Masine 6000ccm.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 15, 2011 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitke i sa moje strane Very Happy

_________________
S.M,Speed Masters ta ekipa skroz je cool,
besni auti, lepe cice, dobra voznja, sve je tu.
Ako se pitas ko je najbolji, odgovor je jasan,
moje reci znace mnogo, ne moram da budem glasan!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> *Škorpijica punih 55 banki... :D:D:D* Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon