www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pink
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 18, 2007 10:10 pm    Naslov poruke: Pink Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o njoj?Dali ste culi njenu noviju pesmu "Dear Mr. President"? I Sta mislite o njoj?

Za mene ima stvarno dobrih pesama i ima svoj poseban stil...a sto se tice pesme dokazuje da ima puno hrabrosti...



_________________
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baš je upravo slušam! Very Happy
Slušam je redovno i baš mi je extra...
Čula sam 'Dear Mr. President' i sviđa mi se naravno, vrh je pjesma ka' i skoro svaka njena... Wink
Baš je gotivim...
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pink je bre kraljica,tip devojke-mogu sve i radim sve sto hocu...
Secam se njenih pocetaka,obozavala sam je...i sad je volim ali je slusam mnogo manje nego pre.

Secam se "Get the party started" ili "Family portrait"


bila sam bas ispunjena dok sam ih slusala.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je u popunosti ok,ali nista posebno.Sad skoro uopste ne slusam njene pesme.Hajde da kazem da mi je omiljena Who knew.

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 27, 2009 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ona je skroz u svom fazonu i to mi se sviđa Very Happy

Naj pesma : Get the party started Exclamation
Wink
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 10, 2009 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super mi je ona, skroz neobicna i originalna

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 18, 2009 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je devojka Ok... tamo u nečemuuuu Razz

aaall kad čujem onaj glas iz bunara.... ranije kao klinac dok mi se svaki dan na televizoru vrteo Mtv trpeo sam je kad vidim njen spot... kasnije kad sam se opaetio išao sam pravo na MUTE Laughing Laughing Laughing hahahaaaaH


The End Exclamation

_________________

 
jellaa87
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2009
Poruke: 749
Mesto: u zemlji cuda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 13, 2011 1:09 pm    Naslov poruke: pink- heartbreaker Na vrh strane Na dno strane

ljubicasta slova zbog njenog cuerka koji je nekad imala

pink- heartbreaker
[youtube]http://www. Youtube. Com/watch? V=wflnrt8iy80[/youtube]

moji prijatelji kazu da sam ja malo opterecena sa pink ali nisam samo volim njene iskrene pesme Smile)

_________________
O, daj okreni
taj ringispil u mojoj glavi.to ne zna niko, samo ti
Bez tebe drveni,konjici tuzno stoje,dodji, iz plave boce se pojavi,bar jednu zelju ispuni i dodaj svetu malo boje,cudo moje
 
jellaa87
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2009
Poruke: 749
Mesto: u zemlji cuda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 13, 2011 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alecia Beth Moore rodjena je 8.09.1978

_________________
O, daj okreni
taj ringispil u mojoj glavi.to ne zna niko, samo ti
Bez tebe drveni,konjici tuzno stoje,dodji, iz plave boce se pojavi,bar jednu zelju ispuni i dodaj svetu malo boje,cudo moje
 
jellaa87
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2009
Poruke: 749
Mesto: u zemlji cuda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 13, 2011 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesto na njoj al na engleskom to svi razumemo Smile))

Pink released her third album, Try This, in November 2003, which although less successful commercially than her previous release, still managed to sell around 3 million copies and earned her a Grammy for Best Female Rock Vocal Performance for the single "Trouble". Her fourth album, I'm Not Dead, was released in April 2006. The album generated several hit singles, including "Stupid Girls", "U + Ur Hand" and "Who Knew". Both "U + Ur Hand" and "Who Knew" went to #1 on the pop chart. Her fifth album, Funhouse, was released in late October 2008 and was preceded by her first solo number one on the Billboard Hot 100, "So What". The album notched three other Top 20 hits: "Sober", "Please Don't Leave Me" and "Glitter in the Air". On November 15, 2010, she released her first compilation, Greatest Hits... So Far!!!.

According to Billboard, Pink was rated #13 on the list of Artists of the Decade [1] and #1 Pop Song Artist of the Decade (2000–2009).[1] She has also scored ten Billboard Hot 100 Top 10 US hits, including eight as a solo artist, and has won two Grammy Awards, 5 MTV Video Music Awards and 2 Brit Awards. The People's Chart, announced through BBC Radio 1, declared Pink as the 11th Most Played Artist on UK Radio of the decade 2000 to 2009.[2] Pink has sold more than 30 million albums worldwide.[3] Forbes Magazine in 2010 named Pink the 27th most powerful celebrity, with $44 million earned between June 2009 and June 2010.[4]

_________________
O, daj okreni
taj ringispil u mojoj glavi.to ne zna niko, samo ti
Bez tebe drveni,konjici tuzno stoje,dodji, iz plave boce se pojavi,bar jednu zelju ispuni i dodaj svetu malo boje,cudo moje
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 27, 2011 8:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

P!nk je jedna od najboljih! Bio sam na beogradskom koncertu na Sajmu, koji je radila produkcija festivala Exit, a koji je nazalost zbog lose reklame i jadnog termina propao (mislim da je bio 15. jula 2003. ili 2004.). Bilo je samo 2.000 ljudi, a u sali je bila uzasna vrucina! Ipak, P!nk je koncert, sat i po otprilike, odradila vrhunski, scenografija je bila sjajna, a posle toga sam imao srecu da je slusam u Kelnu (Nemacka) sasvim slucajno - e to je bio dozivljaj!
Za sve fanove preporucujem snimak nekog od koncerata sa poslednje turneje, koja je trajala vise od godinu dana! Tu je i novi yvanicni disk sa hitovima, iydat krajem prosle godine, pa nemojte ni to da propustite Smile
Bravo za P!nk do sada!

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 20, 2012 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dopadaju mi se nove pesme od nje Blow me( prevod ove pesme neznam, ali je melodija i spot super, imam tu pesmu na svom mp3 ju ) i Try.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Pink Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon