www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Umete li da protumačite snove?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~
::  
Autor Poruka
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 3:11 pm    Naslov poruke: Umete li da protumačite snove? Na vrh strane Na dno strane

Odaberite tvrdnju koja najviše odgovora vašem uverenju.




1. Pre nego što zaspite...
a) volite da čitate ili da gledate TV.....2
b) uzimate tabletu za spavanje.....0
c) mislite na ono sto se desilo tokom dana.....6
d) pijete času mleka ili čaja od kamilice.....4


2. Snovi su za vas...

a) želje.....2
b) pratioci.....4
c) neminovnost.....6
d) predznaci.....0

3. Koji su se od ovih elemenata najčešće pojavljivali u snovima...
a) drvo.....4
b) vazduh.....2
c) voda.....0
d) ne sećam se.....6

4. Kada zatvorite oči, mislite na...
a) egzotično ostrvo.....0
b) prijatna osećanja.....2
c) posao.....4
d) odmor.....6

5. Koja boja dominira u vašim snovima...
a) crvena.....6
b) zelena.....4
c) plava.....0
d) bela i crna.....2

6. Vaši snovi su...
a) često noćne more.....0
b) veoma lepi i prijatni.....2
c) erotski.....4
d) ne sećam ih se....6

7. Kakve su vaše noćne more?
a) Padam u ponor, propadam.....2
b) Neko me prati, a ja ne mogu da trčim.....0
c) Snovi sa životinjama.....4
d) Nemam ih.....6



ODGOVORI I REZULTATI TESTA:


Do 20 poena - lunarni tip
Vi ste mesečev tip ili sanjalica, koja se prepušta čarolijama noći i voli povremenu samoću ili blisko društvo odabranih prijatelja. Doživljavate snove sa mnogo emocija i snažno verujete u njihove poruke. Realista ste jedino kada se govori o ostvarivanju ciljeva na kraće staze, a snove nikad ne napuštate čak i kada oni izgledaju nemoguće. Pažljivo analizirajte sve što sanjate da biste se upoznali sa potisnutim delom svoje ličnosti. Imajte na umu da slike ili simboli nemaju apsolutnu vrednost i značenje.

Od 22 do 45 poena - zvezdani tip
Volite da uživate pod svetlošću zvezda koje noću obasjavaju nebo, vedri ste i romantični, ali i realistični u isto vreme. Verujete u snove, čak i ako to ne želite javno da priznate. Radoznalost duha i osećaj za meru čine vas realističnim, ali mašta i sposobnost da negujete svoje snove opredeljuju vas da živite u svetu u kojem ima mesta i za emocije i za maštu. Upravo zbog toga, vi ste vrlo uravnotežena osoba.

Preko 46 poena - solarni tip
Sunce koje osvetljava dan za vas čini jedinu realnost ili najjaču svetlost koja pruža život. Aktivni ste i realistični, uvek spremi da se suočite sa problemima, a u snove ne verujete mnogo. Ne ostavljate prostor za maštanje, već živite u sadašnjosti. Najčešće reagujete po jasnim i definisanim principima koji su uslovljeni realnošću, a ne snovima. No, takav stav može ukazivati na povremenu nesigurnost, nepoverenje ili na potisnute strahove.

Izvor: Astro magazin



_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 22, 2007 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam 26 poena,ispadam u zvezdani tip..... Smile
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam 26 poena i ja sam zvevdani tip

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do 20 poena - lunarni tip
Vi ste mesečev tip ili sanjalica, koja se prepušta čarolijama noći i voli povremenu samoću ili blisko društvo odabranih prijatelja. Doživljavate snove sa mnogo emocija i snažno verujete u njihove poruke. Realista ste jedino kada se govori o ostvarivanju ciljeva na kraće staze, a snove nikad ne napuštate čak i kada oni izgledaju nemoguće. Pažljivo analizirajte sve što sanjate da biste se upoznali sa potisnutim delom svoje ličnosti. Imajte na umu da slike ili simboli nemaju apsolutnu vrednost i značenje.

yep...to sam ja Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do 20 poena - lunarni tip
Vi ste mesečev tip ili sanjalica, koja se prepušta čarolijama noći i voli povremenu samoću ili blisko društvo odabranih prijatelja. Doživljavate snove sa mnogo emocija i snažno verujete u njihove poruke. Realista ste jedino kada se govori o ostvarivanju ciljeva na kraće staze, a snove nikad ne napuštate čak i kada oni izgledaju nemoguće. Pažljivo analizirajte sve što sanjate da biste se upoznali sa potisnutim delom svoje ličnosti. Imajte na umu da slike ili simboli nemaju apsolutnu vrednost i značenje.




pffff, bas

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
boobamara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 216

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zvzdani tip..istina za mene... Wink

_________________
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 08, 2007 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do 20 poena - lunarni tip
Vi ste mesečev tip ili sanjalica, koja se prepušta čarolijama noći i voli povremenu samoću ili blisko društvo odabranih prijatelja. Doživljavate snove sa mnogo emocija i snažno verujete u njihove poruke. Realista ste jedino kada se govori o ostvarivanju ciljeva na kraće staze, a snove nikad ne napuštate čak i kada oni izgledaju nemoguće. Pažljivo analizirajte sve što sanjate da biste se upoznali sa potisnutim delom svoje ličnosti. Imajte na umu da slike ili simboli nemaju apsolutnu vrednost i značenje.

hehe, upravo to Mr. Green

_________________
~Duo de la muerte~
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 08, 2007 4:41 pm    Naslov poruke: Re: Umete li da protumačite snove? Na vrh strane Na dno strane

[ Od 22 do 45 poena - zvezdani tip
Volite da uživate pod svetlošću zvezda koje noću obasjavaju nebo, vedri ste i romantični, ali i realistični u isto vreme. Verujete u snove, čak i ako to ne želite javno da priznate. Radoznalost duha i osećaj za meru čine vas realističnim, ali mašta i sposobnost da negujete svoje snove opredeljuju vas da živite u svetu u kojem ima mesta i za emocije i za maštu. Upravo zbog toga, vi ste vrlo uravnotežena osoba.
 
granger_
Banovan!

Wanted!
<b>Wanted!</b>



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 8473

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do 20 poena - lunarni tip

_________________

...zauvijek tvoja...

**kissy&granger forever**
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 27, 2010 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Do 20 poena - lunarni tip
Vi ste mesečev tip ili sanjalica, koja se prepušta čarolijama noći i voli povremenu samoću ili blisko društvo odabranih prijatelja. Doživljavate snove sa mnogo emocija i snažno verujete u njihove poruke. Realista ste jedino kada se govori o ostvarivanju ciljeva na kraće staze, a snove nikad ne napuštate čak i kada oni izgledaju nemoguće. Pažljivo analizirajte sve što sanjate da biste se upoznali sa potisnutim delom svoje ličnosti. Imajte na umu da slike ili simboli nemaju apsolutnu vrednost i značenje.


Tipično za mene, pravi lunarni tip.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 11, 2011 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam-lunarni tip (16 poena)
Vi ste mesečev tip ili sanjalica, koja se prepušta čarolijama noći i voli povremenu samoću ili blisko društvo odabranih prijatelja. Doživljavate snove sa mnogo emocija i snažno verujete u njihove poruke. Realista ste jedino kada se govori o ostvarivanju ciljeva na kraće staze, a snove nikad ne napuštate čak i kada oni izgledaju nemoguće. Pažljivo analizirajte sve što sanjate da biste se upoznali sa potisnutim delom svoje ličnosti. Imajte na umu da slike ili simboli nemaju apsolutnu vrednost i značenje.

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> Umete li da protumačite snove? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon