www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vampiri
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
morrison_girl
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Sep 2005
Poruke: 375
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heheheh gotivno skroz, i ja bi rado pojela svoju nekadasnju razrednu,
smrt mi je kadsamo pomislim na nju!
Ja ne vjerujem u vampire, ali su mi totalno mocna bica, btw eto ima ta teorija o bolesti koja je totalno slicna vampirizmu!!! Znaci na osnovu necega su nastale te legende i price. Nikada se nista ne prica bezveze New Evil



_________________
Obrati paznju na posljednju stvar
 
Archimonde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 42
Mesto: Grocka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno sve ima svoj razlog...ali san je tako stvarno izlgledao da sam se ja probudio i krenula mi je krv na nos...bruka

_________________
Vitezovi reda Zmaja opet dolaze...jer mi smo vecni,a vase kraljevine prolaze...
 
makedonce78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 102
Mesto: vo izguben svet

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam da kad god pomislim o vampirima, ja se sva najezim, posebno otkad sam procitala Stivena Kinga - Salems Lot. Stalno cini mi se da neko grebe na mog prozor

_________________
"We live in an age when pizza gets to your home before the police."

-- Jeff Marder.
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grof Drakula je postojao.
Gledala sam nekolika filma o njemu.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Astral Projection
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Spiritual Dimension

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlad Cepesh Drakula.. bio je grof ako se ne varam i zhivio je u trasilvaniji. Poznat je po tome shto je bio veliki neprijatelj turaka. Bio je chlan "Reda Zmaja"u kojem je despot Stefan Lazarevicj bio jedan od vrhovnihi chlanova. Chak je jednom rekao (Vlad Cepesh) "Nasha najvecja sramota je Kosovo". Mislio je na to shto smo izgubili od turaka tamo. A to da li je bio vampir... sumnjam Rolling Eyes

_________________
:: Mind altering psychedelic trip ::
 
makedonce78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 102
Mesto: vo izguben svet

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Astral Projection je napisao/la sledeće:
Vlad Cepesh Drakula.. bio je grof ako se ne varam i zhivio je u trasilvaniji. Poznat je po tome shto je bio veliki neprijatelj turaka. Bio je chlan "Reda Zmaja"u kojem je despot Stefan Lazarevicj bio jedan od vrhovnihi chlanova. Chak je jednom rekao (Vlad Cepesh) "Nasha najvecja sramota je Kosovo". Mislio je na to shto smo izgubili od turaka tamo. A to da li je bio vampir... sumnjam Rolling Eyes


ne, cisto sunjam. Bram Stoker nadenuo mu to ime - vampir. On je samo bio jako surov i stavljao otsecena glave turaka na kolac i pored puta. Ali, opet, to su i Turci radili. Takvo je bilo vreme

_________________
"We live in an age when pizza gets to your home before the police."

-- Jeff Marder.
 
Astral Projection
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Spiritual Dimension

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

chak rijech Drakula znachi zmajev sin ja mislim -- Drak Ula

_________________
:: Mind altering psychedelic trip ::
 
makedonce78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 102
Mesto: vo izguben svet

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to ne znam, al znam da su njegovoc oca zvali Drakul, pa je to ostalu i sinu

_________________
"We live in an age when pizza gets to your home before the police."

-- Jeff Marder.
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja mislim da postoje vampiri jer su sigurno sklopili pakt sa ljudima
 
tea-17-os
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 43
Mesto: osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne vjerujem u vampire, niti da su ikad postojali! mislim da su oni plod izopacene ljudske maste...

_________________
...griješiti je ljudski, ali osjećaj je božanski...
 
Argenta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 11
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Olympias je napisao/la sledeće:
kraguj je napisao/la sledeće:
Hmmm...Hvala na izuzetno zanimljivom materijalu za citanje...Postoji jos jedna teorija da su vampiri potomci Kaina, bratoubice, pa i Lilit prve Adamove zene, od koje svi nepomenici poticu.

Za Kainovu decu nisam sigurna. Ali deca koju radja Lilith su lilimi, oni su neka vrsta demona, koji ubijaju malu decu (znaci nisu vampiri).


I njena deca su osudjena na smrt posle jednog dana. to je njeno prokletstvo.Po legendi ih koti oko osamdeset dnevno.
Nemojte razmisljati o vampirima kao bicima koja su opisana nekada davno. Mi to danas mozemo da objasnjavamo poremecajima u organizmu, bolestima, mozda tada te bolesti nisu postojale, a vampiri jesu. I oni su sigurno evoluirali i adaptirali se na razne civilizacijske promene. Sto se mene tice Sava Savanovic rulzzzzzzzzz.
edit by pinkie Wink

_________________
Also sprechen Zaratustra !!!
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem u vampire, ali bi bilo zaista zanimljivo da postoje ta nocna, predatorska bica koja piju krv i zive vechno (dok ih neko ne ubije, naravno Smile )

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Vampiri Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 4 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon