www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sako Polumenta - Heroj 2011
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
erminl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jan 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 20, 2011 10:02 am    Naslov poruke: Sako Polumenta - Heroj 2011 Na vrh strane Na dno strane

Jel konacno izasao ovaj album(sve mi ovo cudno izgleda, nema najave na oficijelnom sajtu,a svi govore da bi trebao 20.01.2011. god. u prodaju), ako neko ima neka uploaduje.... obisao sam sva prodajna mjesta u gradu, ali nista... Sad

Veliki sam fan ovog covjeka.... i unaprijed HVALA! Very Happy

Wink


 
andreja555
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 20, 2011 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Album nije izasao. . . . . Uskoro izlazi. . . Kako su poceli to ''uskoro'' moze da znaci 2012. Ili 2013. Godinu. . . . . . Takodje veliki fan. . . . . Ali ubi' se od iscekivanja! ! !
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 21, 2011 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj jedva cekam.... Laughing
a ko je shako... Shocked

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
magnifico5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 15 Sep 2009
Poruke: 1
Mesto: Brčko

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 23, 2011 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sako dolazi kod mene u brcko 12.02 i tu ce promovisati ovaj novi album,tako da ce sigurno CD izaci prije u prodaju......Jedva cekam,jer sam njegov veliki fannn Smile Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Sako Polumenta - Heroj 2011 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon