www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Suze moje
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novinarstvo Domaći.de - KOLUMNE - ~
::  
Autor Poruka
Devojka sa pricom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Jan 2011
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 25, 2011 8:16 pm    Naslov poruke: Suze moje Na vrh strane Na dno strane

Tecite suze moje, tecite, ali njemu nista ne recite, putem vas pokusavam da izbrisem proslost i dane kada sam bila srecna. Ne zelim da zaboravim lepe trenutke, samo da zaboravim i da ne osecam tugu koju sada osecam zbog tih dana. Da li je do toliko moguce da samo jedna pesma moze pokrenuti moja secanja I uciniti da se osecam tuzno?! On nije tu, ali ja ga osecam, I dalje je u meni nekom cudnom, nevidiljivom silom me gura I tera da idem dalje, da uspem. Kao da je poketac mene, u istom trenutku cini da se zbog njega samog osecam tuzno ali I da budem srecna I verujem u svoje bolje sutra, za sta se inace zauzimam I trudim. Od njega su sada ostala samo lepa secanja, stvarno, ni u jednom trenutku nisam pomislila na one lose I manje lepe trenutke sa njim, zbog cega li je to tako, pitam sebe? Mozda, da gledam samo lose trenutke I secam se njih, pre cu ga zaboraviti I uciniti da nestane iz mog srca, pa tek posle toga da se secam lepih trenutaka.. Hmmm…I stvarno, mozda bih to trebala da uradim, jer kad god se setim neceg lepog sto je sa nama bilo obuzmu me osecanja tuge I beznadja I suze su tu. Suze, moje stare, dobre drugarice, koje svake noci kvase moj jastuk. Suze se uvek jave kad me podseti nesto na njega, bila to pesma, neka slika, lepa rec…. I to se redovno ponavlja kada su u pitanju lepa secanja, a sada, kada sam se potrudila da racionalizujem stvari I da se osvrnem na sve sto se desavalo realno uvidim I mnostvo ne tako dragih stvari koje su se desavale, I kada mislim na njih osetim gorcinu, bes. Besna sam I ogorcena na samu sebe, na svoja osecanja I tada ne placem, vec se osecam mnogo bolje sto znam da je ipak bilo I drugih, osim lepih trenutaka. Primecuje se da ne zelim da koristim negativne prideve koji bi opisali te nemile dogadjaje, I ako ih ima previse, pa mi cak I na pamet padaju, ali ne zelim da ih upotrebim. To sve iz jednog prostog razloga, nikada u zivotu nije nista ruzno, lose, gadno, vec samo manje lepo, manje dobro, manje drago…. NEMILO. U mojoj situaciji imalo je I tih nemilih trenutaka ali srecna sam I zbog njih, da veoma cudno, ali ja se stvarno radujem sto sam imala I takve momente sa njim samo zbog toga sto jos uvek ucim, jos uvek uvidjam kakve se sve stvari mogu desavati I oko kojih se sitnica dvoje u vezi, braku mogu svadjati. U svakom slucaju ovo novo iskustvo mi je pomoglo da upoznam I sebe s’ jedne strane a sa druge da vidim kako se treba ponasati I sta sve, a sta ne dozvoljavati voljenoj osobi. Verujem u to, da ako budem malo cesce na njih mislila da cu pre zaboraviti I postati opet srecna osoba na cijem ce licu blistati ponovo osmeh, a kada sve prodje secacu se samo divnih trenutaka provedenih u njegovom toplom zagrljaju koje je u jednom perodu za mene bilo skroviste I beg od svih problema I nevolja koje su mi se desavale

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novinarstvo Domaći.de - KOLUMNE - ~ -> Suze moje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon