www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Browser Igra [Knights Honor] - Srpsko Carstvo
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~
::  
Autor Poruka
Srdjan_Su
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Nov 2006
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 29, 2011 9:13 pm    Naslov poruke: Browser Igra [Knights Honor] - Srpsko Carstvo Na vrh strane Na dno strane

http://knights-honor.com

igra je bukvalno 2 min na svaki 3. dan zahtevna za login

al je veoma interesantna, ko je igrao KoH (Knights of Honor - viteo igra) ovo je igra za njega.

ajde ljudi regajte se!

Citat:
to je RPG (Roll Playing Game), igra je rukom crtana te ima taj jedinstveni stil koji budi osecaj ko da ste stvarno u pocetku XI veka. Kad se registrujete dobijate lika.Tako sto odete posle registracije na levi meni "Knight" pa "create new knight"

Posto ste napravili lika, treba da odaberete mesto gde ce on da bude, naravno, odaberite Serbia (Srpska Kraljevina)

Posto vam je lik fizicki u Srbiji, sad treba tehnicki da udjete u Srbiju, tako sto odete na levi meni "Nations" i nadjete po abecednom redu Serbia i kliknete dugme "Join".

Ono sto treba da znate o igri jeste, da je godina 1030. i da 1 RL dan je u igri pola meseca. Vas lik stari i dobija decu, kada pogine ili umre nastavljate sa jednim od dece. U igri se i zenite.
Dobra strana igre je sto lik ne jede i ne radi, sve sto treba da radite jeste da gradite Fiefdom (Feudalni posed) tako da na kraju ispadne dvorac.

Fiefdom po prihvatanju vaseg zahteva u Srbiju od strane Kralja (mene) trazite tako sto odete na levi meni "Property" -> "Fiefdom" tu cete videti padajuci meni sa slobodnim mestima gde mozete traziti fief. Na listi vidite vlasnike okruga sa slobodnim mestima i imenima okruga, pa odaberite po drazem vam vlasniku ili okrugu. Ne zaboravite da kliknete posle odabira na dugme "Request the fiefdom" (to je potvrda). Cekate dalje, tog vlasnika okruga da odobri Vas zahtev za fiefdom.

Kada ste dobili Fiefdom, to vam je ujedno i jedina obaveza u igri. Fiefdom gradite redom, od gore ka dole ispod slike istog. Jedna gradjevina se gradi 3 RL dana. To kazuje da igra zahteva da udjete minimum svaki 3. dan i stavite da se gradi nesto a time pomazete drzavi da zaradi i siri se a i vi zaradjujete dnevno od tog istog Fiefdoma. Dakle Fiefdom Vam je jedini izvor prihoda.

Ako biste da vise potrosite vremena na igru, mozete i trenirati vaseg lika sto oduzima 1-2 minuta vise vremena, a nije obavezno za vaseg lika. Tako sto odete na levi meni "Knight" i tu imate da odaberete da li da taj dan trenira snagu, tehniku ili da se leci (ako mu VP - zdravlje nisko). Snagu trenirate ako zelite da se borite agresivno (u bitkama, duelima i turnirima) i tehniku ako bi se borili defanzivno.

A mapa igre izgleda ovako:



1 okrug mozemo uzeti na svakih 3 viteza, posto mi imamo 30 viteza onda mozemo imati 10 okruga, mi imamo 9 sad cemo uzeti i deseti. Da bi se dalje mogli siriti, treba nam jos vitezova koji su voljni uci svaki treci dan i time nam pomognu u sirenju Srpskog Carstva Smile A ko se zagreje za igru, rado cu mu dati da preuzme i neki od okruga koji zahteva dodatnih 5 minuta trosenja na igru.

Igra je pokretna i jednostavna, a opet daje toliko mogucnosti, kao sto je ekspanzija nasih teritorija i mnostvo bitki sa drugim nacijama i verama. Tu su i borbeni turniri, koji se organizuju u svim vecim drzavama. I naravno, veoma bogati RP na forumu, ko je ljubitelj istog.

Pozdrav.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~ -> Browser Igra [Knights Honor] - Srpsko Carstvo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon