www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Twitter
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2011 4:25 pm    Naslov poruke: Twitter Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav,

Evo jedan predlog, znajuci da dosta nas koristi Twitter bilo bi lepo da se doda Twitter u nalozima gde je Yahoo/MSN i tako ...

Nisam bio lenj pa sam nasao i add-on za Twitter koji sam siguran da moze da se namesti

http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=70&t=1889155

Cisto kao predlog

Pozdrav Cool



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2011 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A vidis ja sam misljenja da je cak i sve ovo sto imamo u profilu previse, jer smatram da mi svi dolazimo da bismo se ovde druzili, a onaj s kime postanes blizi lako ce od tebe na pp dobiti msn/mail ili link do fb profila itd. Ja npr koristim i obicno pismo, fiksni i mobilni telefon, kreditnu karticu... pa mi ne pada na pamet sve to trpati u profil Mr. Green Nije problem sad ta jedna kockica na kojoj ce pisati twitter, ali iskreno mislim da je nepotrebno, u svakm slucaju to je moje misljenje Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2011 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubicasta odozgo ^^

Znam ja sve to .. al znas kako .. nekad je osobama lakse da te nadju ovako posto su privatne poruke nesto sto ja iskreno najmanje cekiram a i ne bih da mi se puni sanduce sa 20ak poruka kako bi mi neko dao msn/yahoo/fb/twitter ili tako nesto ...

Sto se tice tvog stava za licnu kartu, niko od tebe ne trazi da stavljas broj licne/kreditne karte na tvom profilu ( zar to nije zabranjeno i ovako i onako ? ) ... samo kazem da je sve veca i veca potraznja za Twitter profilima ( cak i dosta zvezda koriste vise Twitter nego Fejsbuk kao komunikaciju ) tako da bi bilo lepo da to imamo pa ko hoce, neka " kaci " svoje informacije .. Cool

Toliko Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2011 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno cisto sumnjam da bi se tebi bas tom brzinom punilo sanduce na domacem Mr. Green nemamo mi bas toliko aktivnih clanova da bi tebi stizalo dnevno od 20 razlicitih osoba pp Wink Kao sto ti imas svoje misljenje, tako isto i ja imam svoje, hvala Bogu na tome Mr. Green Licnu kartu ja nigde ne spomenuh, ali kad je ti vec spomenu... kao sto je to iznosenje licnih podataka, tako je isto i link do vlastitog profila iznosenje licnih podataka, znaci ako zelim mogu - zabranjeno je iznosenje tudjih licnih podataka. Mene licno zvezde ne zanimaju, tako da mogu i na trepavicama da dube ili na fb, twitteru ....

Eto toliko Wink Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2011 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nismo se razumeli sto se tice sanduceta a iskreno nemam bas vremena da objasnjavam sta sam hteo s' tim da kazem ..

Predlog je bio cisto .. predlog .. znaci .. ako se prihvati, prihvati - ako se odbije, predlog odbijen Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2011 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drago mi je sto i pored krize s vremenom si svratio da meni ostavis jos koje slovce na ovu temu Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Twitter Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon