www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Srce, uspomene, prošlost ili nešto drugo...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2011 11:39 pm    Naslov poruke: Srce, uspomene, prošlost ili nešto drugo... Na vrh strane Na dno strane

Ne nađoh nigde ovu temu, a zanima me šta vi mislite...

Postoji li večna ljubav ili je to samo...Šta?
Šta je to što nas tera da se posle nekog vremena setimo opet stare velike ljubavi? Jesu li to samo uspomene? Da li vam se nekad pojavio onaj iznenadni osmeh na licu kad pomislite na njega/nju i vas u prošlosti, na vaše dane, na ono što ste bili, a što više ne možete biti? Kada biste mogli da li biste se vratili u prošlost i ispravili neke stvari?

Možda previše pitanja, ali insteresuje me vaš stav o tome...



_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2011 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako se i kaže, bivša ljubav, to se i misli, bivša ljubav je bivša ljubav...
Sve što je bivše, nije lijepo da se pojavljuje u budućnosti...nikad se takav transfer nije završio dobro...

Ja imam par ljubavi, kojih se rado sjećam.Kako rekoh rado ih se sjećam, i to je to...
A da li bih, nešto ispravio, kada bih mogao?
Da, i te kako...ali ne da bih bio sa nekom od tih osoba.
Nego samo da uzmem onu bol koju sam im ostavio i da sebe izbrišem iz njihovih života.
A isto tako bih i neke osobe izbrisao iz svog života , one koje su mene povredile...
Ono što te povredi, u suštini nije te ni voljelo...i zašto dozvoliti nekome ko te ne voli, da te ponovo povredi...???
A hoće...znam , ja sam lagao da neću nikada više neke stvari nekim osobama uraditi...
I svaki put sam im isto napravio. Nekm prije nekim malo kasnije...

Ja film mogu sa uzivanjem samo jednom da gledam...iako je on dobar.
Drugi put kad ga gledaš, nije nešto zanimljiv...i sve kontaš možda na nekom programu ima neki drugi film...i tako, šaltam kanale i uvijek naletim na film koji nisam gledao i njega gledam...
a za onaj dobri film, koji sam već gledao, samo kažem - dobar film...

Shocked

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2011 7:31 am    Naslov poruke: Re: Srce, uspomene, prošlost ili nešto drugo... Na vrh strane Na dno strane

gagica.v je napisao/la sledeće:
Ne nađoh nigde ovu temu, a zanima me šta vi mislite...

Postoji li večna ljubav ili je to samo...Šta?
Šta je to što nas tera da se posle nekog vremena setimo opet stare velike ljubavi? Jesu li to samo uspomene? Da li vam se nekad pojavio onaj iznenadni osmeh na licu kad pomislite na njega/nju i vas u prošlosti, na vaše dane, na ono što ste bili, a što više ne možete biti? Kada biste mogli da li biste se vratili u prošlost i ispravili neke stvari?

Možda previše pitanja, ali insteresuje me vaš stav o tome...


Vječna ljubav? Vječna ljubav svakako postoji jer cijeli život nekoga ili nešto volimo, o bilo čemu da je riječ: neko voli pse, neko mačke, neko ljude, neko cvijeće...širok je pojam ljubavi.
Ljubav između dvoje ljudi može da traje vječno i ne mora...sve je individualna stvar. Imam primjer u porodici i jedan i drugi. Imam i sebe, kroz život sam preboljela mnogo toga pa i veliku i prvu ljubav koja se tragično završila. Na žalost. Ostale jesu samo uspomene, ali sam dobro svjesna da prošlost treba i mora da ostane tamo di jeste da bi nastavili dalje. Lijepo je imati uspomene, šta je uostalom čovjek bez njih? Ali je pogrešno vraćati film i živjeti u njemu umjesto gledati naprijed.
I ko nam kaže i garantuje da bi povratkom u prošlost, sve i kad bi to bilo moguće, učinili dobru stvar?

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2011 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nijedna greška se ne može ispraviti . Mislim može , ali svi znaju da je to prepravljeno.
Greške su tu da na njima naučimo nešto i da na osnovu tog iskustva ,
pravimo što manje grešaka u budućnosti...

Vječna ljubav u mom slučaju ne postoji...Mislim što se tiče ljubavi u ovoj temi.
Koliko sam puta volio i pomislio to je to.I već nakon tri mjeseca, tako isto sam volio drugu osobu.
Samo čovjek uđe u neke godine, kad pored srca i nekih drugih dijelova tijela,
počne da koristi i mozak. I kaže sebi dosta je.
I ne dozvoli sebi više da ta prava ljubav, koju ima u tom trenu, izgubi svoje značenja.
Nego sve radi da ona ostane to što i jeste - prava ljubav...........
E sad... ljubav je čudo. Ona dolazi i odlazi i pojavljuje se i nestaje kad god ona hoće - a ne kad mi to želimo.
Čovjek treba da shvati jednu stvar svi ljudi nisu isti - svako je različit.
I nikad neće da nadje neku osobu u drugoj. Što pre to shvati - bolje za njega.

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Srce, uspomene, prošlost ili nešto drugo... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon