www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tečnost u prtljagu - još uvek aktuelno ili...?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
audiaudic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 17 Jan 2009
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 10:54 pm    Naslov poruke: Tečnost u prtljagu - još uvek aktuelno ili...? Na vrh strane Na dno strane

Da li O V O još uvek važi ili ne. Tečnost u prtljagu

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da vazi

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vazi vazi. Ne smes ni grickalicu nositi sa sobom.
Ma preteruju sa tim glupostima. Uskoro neces smeti ni kais nositi. Rolling Eyes

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 14, 2009 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da vazi i dalje.

Pravila su pravila sta da se radi osim da se postuju, svidelo se to nama ili ne..
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2011 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tečnost još ne može sa tobom u avion

Zabranu unošenja tečnosti u avione u ručnom prtljagu, trebalo bi zadržati još neko vreme, procenila je Evropska komisija i predložila zemljama članicama da to i učine.

Potpuno ukidanje zabrane unošenje tečnosti u avione u EU planirano je za 2013. godinu budući da se smatra da se dovoljan nadzor može sprovesti bezbednosnim kontrolama, a ovo je trebalo da bude prvi korak u tom pravcu. Zabrana je uvedena 2006. da bi se smanjio rizik od terorističkih napada.

Neke zemlje su, međutim, odlučile da zabranu zadrže, pa je potpredsednik Evropske komisije zadužen za transport Siim Kalas, odlučio da se zabrana produži u celoj EU da ne bi bilo zabune.

"Moj glavni cilj je da olakšam život putnicima u aviosaobraćaju. Međutim, jasno je da treba izbeći bilo kakvu situaciju koja putnike na evropskim aerodromima dovodi u zabunu po pitanju toga da li mogu da unose u avion tečnosti kupljene u đuti fri prodavnicama van EU kada su u transferu, posebno za letove ka SAD", kazao je Kalas.

Komisija je saopštila da će razmotriti situaciju sa zemljama članicama i posavetovati se sa Sjedinjenim Američkim Državama, koje su jedna od ključnih destinacija za letove iz EU.

Zabrana ne važi za tečnost kupljenu u Duty Free Shopovima šest hrvatskih aerodroma - Dubrovnik, Pula, Rijeka, Split, Zadar i Zagreb, kao i na međunarodnim aerodromima u Kanadi i SAD, aerodromu u Singapuru i Kuala Lumpur, međunarodnom aerodromu u Maleziji. Sa tih aerodroma tečnost se može unositi pod posebnim uslovima koji su već na snazi.

Putnici koji imaju tečnost moraju da je bace. Zapakovana tečnost u pakovanjima do 100 mililitara može se stavljati u posebne kesice na aerodromima i tako uneti u avion, a izvesna odstupanja postoje kada je reč o tečnostima za bebe.

(Beta)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Tečnost u prtljagu - još uvek aktuelno ili...? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon