www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

40.000ti korisnik :)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
salatica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 02 Dec 2004
Poruke: 44
Mesto: Basta

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 04, 2005 10:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo da se pridruzim cestitkama i drago mi zbog vas ipak ste najbolji forum i zelim vam sve naj... :hello1: :wave:


_________________
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 04, 2005 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nastavimo ovim tempom rasta do kraja veka ce nas biti vise neg Kineza.
Svaka cast - forum je carski. Very Happy
 
acovanja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 15
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 04, 2005 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To ljudi, samo tako!!!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 04, 2005 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da se ii ja pridruzim cestitkama ,i dda pozelim da se taj broj samo povecava geometrijskom progresijom hehe,ma DUsane ebo poklone,sta ce nam to,onda bi se samo uzbezobrazili i onda bi bilo belaja ko ce dobit poklone,korupcija hehe,ovo ono,ma nema veeceg poklona od onog sto imas pravo bit clan ovdje i druzit se s extra ljudima i rajom i extra sadrzaje downloadavat,ja ne bi trazio bolji poklon ehe,dobro mozda bi mi dobro doso jedan usb stick od 1GB s mp3 playerom ugradjenim u njega,al eto hehe,to je samo zelja,jes da nije muzicka hehe,salim se naravski,pozdrav svima!

Jugovic je napisao/la sledeće:
Zar vec toliko imamo?? Shocked

Pa cestitam prvenstveno Caru, Nesi, Sanjici i Yaci na ovom uspehu, jer mislim da sajt nebi bio ovoliko popularan i dobar, da oni nisu ulozili toliko vreme, posla i truda u njega.

Naravno i ostalim moderatorima, jer oni drze kvalitet ovog sajta i trude se maksimalno da obave svoj posao sto bolje....

A sad zamislite da svaki clan ima 12.000 poruke kao ja?! Very Happy
Neka mi neko izracuna 12.000 x 40.000.... Laughing


pa dobro ba juga sha se odma fali ti 12 000 Razz ma ja cu imat 24 000 pa cu ja glumit ko ti keke Wink evo moj kaljkuljator izracuno 480 000 000 znaci 480 milioncica porukica!Haman polja miljijarda hehe kaze moj kaljkuljator hehe

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
srdjandj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 04, 2005 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postovanje braco Srbi ( i ostali - ne pravim razliku) i cestitam. Mogu samo da jos pozelim da imamo dovoljno slobodnog vremena da bi smo mogli da ga potrosimo na ovim, moram da priznam, interesantnim forumima!
 
salatica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 02 Dec 2004
Poruke: 44
Mesto: Basta

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 04, 2005 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A mogli bi napraviti neku zurku Wink

_________________
 
saschka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 16 Maj 2004
Poruke: 15

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast !!!!!!!!!!!!!! Cestitke i od mene,jes da nemam monogo vremena da se druzim sa vama.Ali eto svratim ponekad da vidim sta se radi Very Happy
 
The_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 8
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo i ja se pridruzujem cestitkama... skoro sam se registrovala (malopre) Razz
ali vidim da je sajt dobar i ima svasta da se skine... tako da sad odoh da napisem desetak komentara i da skinem neku `ziku Smile))

_________________
Sweet as Heaven,
Hot as Hell,
Born to tease and
Taught to please...
 
fastgirl17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja vam cestitam i samo tako nastavite!
 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam svima sto su ovde sa nama svakodnevno i sto se ovako svi lepo druzimo. Ovaj sajt je strasno organizovan tako da nije ni cuda da nas toliko ima. Svaka cast Administratorima i MOderatorima a i svima vama ostalima.........
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a evo i mene pridruzujem se cestitkama

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Dianita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 27 Nov 2004
Poruke: 92

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vauu...40 000 korisnika je bas puno...pusica
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> 40.000ti korisnik :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon