www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

A vala doktorski.... i to bukvalno
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 3:01 am    Naslov poruke: A vala doktorski.... i to bukvalno Na vrh strane Na dno strane

Vecoooooooooooo, ode bre gore, uzdize se, vrat cu da iskrivim gledajuci na SESTI SPRAT Very Happy Very Happy Very Happy

Em specijalizacija pre nedelju dana, sad 6000 postova..... bas me zanima kud si pozurila toliko Rolling Eyes Very Happy



Nek ti je sa srecom doktorice nasa draga Wink



_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Dr Nick
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka ti cast! Mislim,sta reci ! Confused

_________________
Fuck your hero,be yourself !!!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam draga!!! Metlicu u ruke i napred! Wink


_________________
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Embarassed Embarassed Embarassed
oh, kako me vi raspametite
dok se zapitam "Šta bi"
naterate mi suze u oke
i rumenilo u obraščiće

Bilo je lepo i lako
uraditi sve ovo
sa tako sjajnim ljudima
:71:

Hvala vam što me inspirišete
i što me trpite :47:


PS. šefe, ni na onom petom spratu
nije bilo loše,
naprotiv

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitam Veco!!!
Polako prelaziš u zonu da ćeš morati da se penješ liftom Wink Mr. Green
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bravo devojcice moja....znas da vise ne znam sta da pisem....sve sam ti rekla i sve znas....lolim te puno i ljubnem bleso moja....


_________________
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veco draga cestitke od mene Razz

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitke uz najlepse zelje i da ti se sve zelje ostvare
i svi snovi stvarnost postanu dokveco...
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dragi moji,
hvala vam puno
za sve lepe reči....

Znate da bi bez vas ovo bilo nemoguće
:47:

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
katarina
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Maj 2005
Poruke: 1627

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pridruzujem se cestitkama i zelim ti sve najlepse i puno uspeha u zivotu.

_________________
Samo je jedan kutak svemira koji sigurno mozemo popraviti, a to smo mi sami.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 3:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mamo izvini sto kasnim! Embarassed
Sama znas da tvoj sinak uvek ima neke obaveze! Embarassed Wink

Svaka ti cast na 6000 poruka na forumu na mestu ispod deset najvrednijih postera na sajtu i na radu, trudu i vremenu koji svakodnevno ulozis ovde. Izuzetno mi je drago da si opet sa nama i da nam ulepsavas svaki dan sa svojom posetom....



"Iskreno prijateljstvo je nit koji samo ruke andjela mogu da spoje" ...

To je i slucaj kod tebe... uvek vedra i vesela, i dusu malog andjela koji pokusava svakome da pomogne.. da ga savetuje... ili da ga saslusa... zaista ne mogu da ti se nadivim Mamo... ostani nam takva, budi mi ziva i zdrava...

Da jos najmanje 50,000 poruke dozivim s tobom (i lavom) Wink i da ovo budo dugotrajno prijateljstvo... hvala ti na svemu, zaista si divna....

Ah da Mamo... i da se ubrzo udas! Embarassed Wink


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka ti cast na sve vecem broju porukica..draga moja..ti bas znas kako da usrecis ljude jel znas..neka to bude dovoljno..ljubim te jako jako jako Mr. Green

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> A vala doktorski.... i to bukvalno Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon