www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nas Jugo na 12. spratu i to bez lifta!!!
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 4:49 am    Naslov poruke: Nas Jugo na 12. spratu i to bez lifta!!! Na vrh strane Na dno strane

E pa Jugo, posto je retko ko u ovo doba noci ili jutra budan, iskoristio bih ovu priliku da ti prvi cestitam na 12 000 poruka upisanih na ovom nasem sajtu i forumu.

Nadam se i verujem da je i tebi bilo lepo druziti se sa nama istko liko je nama bilo lepo druziti se sa tobom i da ce to drugo dugo trajati Smile

Ne znam sta bih jos mogao da ti kazem osim da nastavis dalje, najjaci ostaju i nikad se ne predaju Wink








_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 4:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa "Mali" Sefe...

zaista si me iznenadio i raznezio sa tim lepim recima... Confused

Bas mi je drago da imas tako divno misljenje o meni i nadam se da cu da ostanem medju najjacima i da ce Jugo dugo da ostane na domacem i da nastavi da se druzi....

Da iskoristim priliku tebi da se ZAHVALIM za sve ono, sto si u zadnje vreme za mene ucinio, za zezanje, savete i sve ostalo, i pogotovo za poverenje koje imas u mene... Exclamation

PS: Nekad mislim da sanjam kad vidim broj postova, ali eto kao dokaz da stavim slicicu! Very Happy
 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 5:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bato ...........kako da pocnem ne znam, jer ne zelim da zauzmem ceo sajt.....ali ti sve znas sta ja mislim o tebi da su ove reci suvisne......

Znaci
Najbolji si moderator, bata uvek podrzavajuci, najbolji si drug, PUno te Lolim i Bubim i cestitam ti do neba za 12-ti spratic i jos puno puno toga.............Cmoka


A evo i mali desrt za tebe..........biraj koji hoces.......Ustvari sve uzmi.. Twisted Evil Twisted Evil

A vino je da nas dvoje nazdravimo...... Wink
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 5:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Seko, sad sam se postideo! Embarassed

Puno ti hvala za te reci... i dalje tvrdim da nisam najbolji moderator (posto mislim da je to sonjicaa), a za ovo drugo vala i jeste i pokusam to sve i dalje da ti pruzim Sekice... ti znas da te isto puno puno lolim i bubim i da jedva cekam leto da se opet zajedno zezamo u Kragujevcu i da ludujemo na glavnoj ulici! Wink

Posebno HVALA za Paris Hilton! Embarassed Razz
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 5:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugoviću majstore.

Evo da se i ja pridružim čestitkama ostalih članova i da ti poželim sve najbolje u daljem radu. Tvoje poruke su kao što i sam znaš veoma poučne i čovek može da nauči dosta od njih.

Ja jeste da sam novi na sajtu ali sam dosta toga video za ove dve nedelje koliko sam ovde. Šta da ti kažem osim .. svaka čast i sve najbolje u daljem radu na sajtu i nadam se da ćemo se družiti jos dosta dugo ...




Evo i malo balona da napravimo žurku ...



Uz naravno neizbežno piće ....



A normalno na svakoj žurci postoji i nešto da se pojede pa evo i jedne tortice ...



A za kraj posle pića i poslastica .. jedna lepa teta ...



Sretno brate ....

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 5:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

HVALA "mali" Jugovicu! Very Happy

Stvarno nemam reci... ti, Nesa i Jovana ste mnogo lepe reci nasli i divim vam se... eh da je svaka cestitka kao vasa.... Wink

Sta da ti kazem?! Hmmm... drago mi je da si naucio nesto od mene i da neke moje poruke imaju korist... posto se isto zanimas za Psihologiju i Filozofiju si otkrio onu moju malo ozbiljniju stranu i drago mi je da delimo isto misljenje...

Inace sam i u tvojoj cestitki napisao da si forum, na svoj nacin, obogatio sa tvojim prisustvom i vidi se da uvek imas lep provod ovde inace nebi stigao u 2 nedelje do 1300 i kursur poruka...

Takodje ti hvala za pice, torte i balone....

A za Laetitia Casta nemam reci.. ljudi nemojte da zaboraviti da nisam najmladji a sami znate kakav film je Paris Hilton snimila i da ce tesko biti nju da zadovoljim a kamoli Laetitiu! Very Happy

Pokusacu sto duze i bolje da se druzim sa vama... HVALA TI BRATE Exclamation
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 10:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugic
moj dragi je rekao isto ono sto bih i ja rekla drago mi je da si sa nama i da cemo se zaista i dalje ovako lepo druziti Wink
samo za tebe i dobro raspolozenje

i ovo je za tebe Wink
biraj Very Happy

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danke Se! Wink Razz

Hvala na lepim recima.....
a od ove tri - sta da biram??? Vencanicu za moju dragu??? Embarassed hihihi Very Happy

Cmokic... Wink
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to odluci sam Wink

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cesitam ti jugovicu usao si tako tiho na ovaj sajt a poslije si sve pomeo a mene je drago da sam upoznao veoma dragom prijatelja nadam se da cemo se dugo dugo biti prijatelji na sajtu i van njega sve cestitke od mene
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oh Brate.... Embarassed

Ne znam sta vise da kazem... ovo mi je do sad najlepsa cestitka uvezi mojih postova... svi ste nasli toliko lepe reci da sam se sav reznezio! Embarassed

Usao sam tiho, napravio lom, a da li sam nesto promenio - to drugi znaju...

I meni je drago da sam tebe upoznao ovde i takodje se nadam da cemo imati priliku uzivo da se upoznamo... kad tad..... Wink
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zaledjino jel ja sad moram da drzim govor.... Razz Rolling Eyes

aj bas kad moram.....

al samo sa par reci....ne volim da duzim i tupim....znas da si nam drag..znas da si nam vredan...znas da si jedno divno i iskreno stvorenje...malo je takvih....sta drugo da ti kazem...drago mi je da sam te upoznala i da si mi dobar drug....hvala i u moje ime za sve ono sto cinis za ovaj sajt....ljubnem te i moje cestitkice za ovaj tvoj jubilej....


_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Nas Jugo na 12. spratu i to bez lifta!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon