www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ima li Vas, koji volite bez pravila?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
minister
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2009
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2011 2:39 pm    Naslov poruke: Ima li Vas, koji volite bez pravila? Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu da verujem, da covek ne moze da voli iskreno i opusteno, a da pri tom ne naje*e. Ustvari, mozda ima Vas koji mozete... ako ima, javite se, vratite mi veru u zivot.

Ne mogu da zamislim, da cu morati da taktiziram sa (buducom/sadasnjom/bilo kojom) zenom u svom zivotu da ne bih bio pos*an. Ceo zivot si sa nekim, i moras da pratis neka glupa pravila tipa "ostani misteriozan...ne postavljaj je na pijedestal... pokazi joj ko je gazda" itd. U svim svojim dosadasnjim vezama, nisam to radio, voleo sam prosto i jednostavno, najbolje sto od srca znam, i uvek sam zavrsavao pos*an.

Taktiziraj na poslu, taktiziraj u autu u prodavnici... taktiziraj, pruzaj tacno sta treba, da bi dobio tacno sta hoces.

'bem ti i ljubav i zivot i sve... ako moram da razmisljam, sta cu da joj kazem, sta cu da joj pruzim, sta necu... da imam stav, da se postavljam, da se obrcem i okrecem... 'bem ti sve kad ne mogu da volim, i samo to.


[Edit by *Mayche*: Reči napisane u ovoj poruci koje imaju uvredljiv karakter, cenzurisane su pošto je to strogo zabranjeno Pravilnik-om.]


 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2011 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se voli po nekakvim pravilima, to vise nije ljubav...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2011 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam kako se osecas..... Rolling Eyes I ja se tako osecam i nije mi lepo...iskustvo ti ne dozvoljava da se potpuno opustis,bar meni,a tako bih volela da se opustim i da volim skroz... a realno,svi taktiziraju...a kad padnu maske,kad zavolis stvarno,onda boli...ne znam kako da te utesim,mozes li ti mene da utesis? Rolling Eyes Smile
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2011 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo jos uvijek nisi nasao ono sto ti treba - sto ti odgovara... Wink
I meni se to desavalo nekoliko puta... Rolling Eyes
Pa sam naucio da spoznam s koji osobama bi mogao da imam neku buducnost..
Kvalitetniju vezu..a ne samo seks i promociju...
i tako sam se ponasao...prema njima...
Mada ja nisam nikakvo mjerilo. Jer ja sam u sustini uglavnom kreten...bio... Laughing Laughing Laughing I svaku osobu koju sam volio a izgubio je - ja sam kriv sto posto... Neutral

Mozda nije do tih osoba...mozda je do tebe...uci...jbg...kad jednom negdje pogresis...
valjda si dovoljno pametan da drugi put pazis da se isto ne ponovi...
Sve nas svasta smori...i pretjerana paznja i romantika - zna da dosadi...
Pa i sex...u takvim ulovima...postane smor...
Sve to treba umjereno raditi...dozirati pomalo...da zeli jos...i da joj ti dajes kad ti hoces...
a ne ona da uzima sama... Evil or Very Mad
Neko kome se citav das...a on to ne uradi isto...ima razlog za to..
ili te ne voli dovoljno...ili ne zeli da te voli...ili ne vidi sebe kraj tebe u buducnosti...
Mr. Green

Pravila u svemu postoje...pa i u ljubavi...
Uvijek moras da pazis...osobe koje te vole...veoma lako se uvrede i povrede..
sa najmanjim sitnicama ..koje nekog drugog ne bi ni dotakle...

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
minister
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2009
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2011 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne znam i necu da volim nikako drugacije nego stvarno. Ja se opustim, i nema niceg lepseg od toga, dok ne dobijes po tamburi... onda sam sebe sazaljevas, sam sebi licis na budalu... sam sebe ne volis, a kad je tako, onda ne volis nikoga.

Gledam ljude... koji voze svoje partnere kao automobile, sad cu da joj dam malo gasa, sad sam je stavio na ler.... Osecaju se super, sami su sebi super... i to im je prirodno!? Dakle normalno da neces da otkrijes sve karte, normalno je da neces da se opustis?! ej!!? Sto je najgore... dobijaju tacno ono sto hoce od svojih "automobila", jednostavno tako su valjda nauceni... naviknuti... 'bem li ga sta je. I jos daju i besplatne casove voznje, zadovoljni svojim prolaznim vremenom... ili cime god vec... Ja slusam, gledam... ne verujem. tj. Pocinjem da verujem da ja nisam normalan. Da sam stvarno degenerik.

Uzas ljudi... ako tako mora, ja ne znam sta cu, majke mi.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2011 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad ti kazem...ja sam bas tako kao i ti - volio slepo i bez pravila... Wink
Znas kakav je zivot slepca...ne vidi ..i pocesto zapne , udari od nesto i razbije tamburu.
A meni se nije svidjelo..kad dobijem po tamburi... Rolling Eyes
I onda sam naucio da vozim...i da se u igri koja ljubav se zove...
Igra iskljucivo po mojim pravilima...ja volim..ali...ne pokazujem to u tolikoj mjeri...
Da svaka rospija moze to da iskoristi...a osoba koja me iskreno voli - to osjeti...

Naravno dok ne nadjoh onu pravu...koja se meni prepustila skroz...
I kojoj cu se ja mozda prepustiti skroz... Wink ( salim se prepustio sam se ja davno)

Ljubav ti je kao i rat...ne mozes da osvojis, ne mozes da pobijedis..
ne mozes da zadrzis...ako ne taktiziras... Wink

Btw..znas valjda sa se desava kad das gas do daske...na dobroj masini Wink
Cinimi se da si ga ti dao do daske... Mr. Green i cini mi se da si se skrhao... Neutral
zato nauci da vozis ...i prilagodjavaj brzinu ...putu... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
minister
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2009
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2011 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma 'ebes takvu voznju... to nije voznja, to nije nista. Svaka cast tebi, i svima koji mogu. Ja ne mogu... prosto i jednostavno, ne mogu, jbg.

Ne mogu ni da razumem, ni da pojmim tako nesto... brate katastrofa.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2011 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema tu u stepenu ljubavi razlike nikakve...sem sto ti izvisis na kraju ...a mi ovakvi - ne... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2011 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čuj, ima nas koji smo cijeli život voljeli bez pravila, padali, posrtali, dizali se, krvarili, patili, smijali se, voljeli do ludila i nazad ... jaukali...
I sad, evo nakon toliko godina iza sebe i iskustva koje sam doživjela kroz razne vrste veza, bilo seksualne prirode, bilo emotivne, bilo bračne, bilo pla ... (uf, nije bilo platonske, šta mi je?! Very Happy ) i dalje volim bez pravila i sputavanja.
Prosto sam takva, prosto sam nekako naučila da sa tim živim živim i da sam u sebi svjesna svih mogućih posljedica koju mi takva priroda nosi, li sam evo živa i opet voljena i opet volim ... Very Happy Sve što je bilo, ono je prošlo, život se nastavlja, ja takva kakva sam nastavljam ...
Ne igram ulogu, ne mogu, ne dobijam ništa na prodavanje, ostave me ili prihvate takvu kakva jesam...a sa tim onaj ko želi voljeti bez sputavanja ili pavila, mora da nauči živjeti.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2011 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko se opterećuje nekakvim šablonima i pravilima, neće daleko da dogura... Naravno da ja volim bez pravila i bilo kakvog taktiziranja. Prepustiš se da te emocije vode, i to je sve. Onaj koji voli po pravilima, nikada ne može da se opusti i prepusti...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2011 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav bez pravila ne postoji... Wink Mislim uzvracena ljubav...
Ljubav bez kontrole..kao i sve ostalo bez kontrole zavrsi...katastrofalno... Wink
Samo sto ljepse zvuci ...kada kazes ja volim beskrajno, bez granica , bez mozga...
samo vidim ljubav...sebe dajem koliko me ima...:roll:to moze neko pricati ko je imao dve ljubavi...
Kazem imao...jer takvi koji sebe uvjek daju do maksimuma...zavrse slomljeni...
Cuj ja volim svim srcem... Laughing Laughing Laughing ajde ...to su price za srednjoskolsku literaturu... Rolling Eyes
a ne za ozbiljnu odraslu raspravu...
Mogu i ja napisati milon reci...iz svog zivota...koje ce ostaviti na nekog dubok utisak...
Jer i ja sam volio beskrajno ...i opet kazem volio...proslo vreme...
Kad sam uveo neka pravila u svaki segment svog zivota...volim mnogo jepse...i zivim mnogo ljepse...
Tj imam onog koga volim... Wink i ona voli mene...
Ljubiti bez pravila i granica...biti zasljepljen ljubavlju...
znaci pristati na sve...pa cak i na ponizenja...oprostiti sve...
ne vidjeti nikog sem te osobe koju volis...
A takvih je jako puno uvijek bilo...dok se ne opeku...i onda dobro paze kako vole...
Svi smo mi ljudi..ali rijetko ko je covjek...

Ocigledno svi ne poimamo isto... pravila u ljubavi...
Ako covjek ima neka pravila uopste ne znaci da on manje voli...
Da voli masinski...:roll:Sablonski... to znaci da znas da volis...imas neke odredjene norme..
preko kojih ne dozvoljavas nikome da predje...bez obzira koliko ga volis...Wink
Nemam zivaca da objasnjavam...ljubav sa pravilima ..tj pravilnu ljubav...Mr. Green
Znas koliko ja znam cura koje vole bezgranicno svoje momke ili zena koje vole svoje muzeve..... Shocked mnogo...Ali sa nekolicinom njih sam i bio dok su bezgranicno i slijepo voljele svoje momke / muzeve...
A jos ih vise znam koji su bila sa nekim drugim muskarcima...
Sve pod parolom ja volim slijepo..da, vole slijepo... ali onu stvar....
Ne kazem da nema ljudi koji iskreno i sliepo vole svoje partnere...
Nego kazem da voljeti iskreno ...ne mora da znaci da nesmijes imati neke granice...
Kazem da takve veze sa bezgranicnom ljubavlju... ne uspijevaju...
uostalom kao i sve ostalo gdje se gaze neka pravila...
Postovanje je jedno od pravila ljubavi...ustaljeni sablon...
bez kojeg ni jedna ljubav ne moze da opstane...
A covjek kada voli svim srcem ...ne moze da postuje...
On samo vidi tu osobu ispred sebe i on je uglavnom ljubomoran...
i pravi milion gluposti iz te slijepe ljubavi...
Samo to ocigledno neki ne znaju...jer izgleda da nisu voljeli slijepo... beskrajno i bez pravila...Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2011 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
Ljubav bez pravila ne postoji... Wink Mislim uzvracena ljubav...
Ljubav bez kontrole..kao i sve ostalo bez kontrole zavrsi...katastrofalno... Wink
Samo sto ljepse zvuci ...kada kazes ja volim beskrajno, bez granica , bez mozga...
samo vidim ljubav...sebe dajem koliko me ima...:roll:to moze neko pricati ko je imao dve ljubavi...
Kazem imao...jer takvi koji sebe uvjek daju do maksimuma...zavrse slomljeni...
Cuj ja volim svim srcem... Laughing Laughing Laughing ajde ...to su price za srednjoskolsku literaturu... Rolling Eyes
a ne za ozbiljnu odraslu raspravu...
Mogu i ja napisati milon reci...iz svog zivota...koje ce ostaviti na nekog dubok utisak...
Jer i ja sam volio beskrajno ...i opet kazem volio...proslo vreme...
Kad sam uveo neka pravila u svaki segment svog zivota...volim mnogo jepse...i zivim mnogo ljepse...
Tj imam onog koga volim... Wink i ona voli mene...
Ljubiti bez pravila i granica...biti zasljepljen ljubavlju...
znaci pristati na sve...pa cak i na ponizenja...oprostiti sve...
ne vidjeti nikog sem te osobe koju volis...
A takvih je jako puno uvijek bilo...dok se ne opeku...i onda dobro paze kako vole...
Svi smo mi ljudi..ali rijetko ko je covjek...

Ocigledno svi ne poimamo isto... pravila u ljubavi...
Ako covjek ima neka pravila uopste ne znaci da on manje voli...
Da voli masinski...:roll:Sablonski... to znaci da znas da volis...imas neke odredjene norme..
preko kojih ne dozvoljavas nikome da predje...bez obzira koliko ga volis...Wink
Nemam zivaca da objasnjavam...ljubav sa pravilima ..tj pravilnu ljubav...Mr. Green
Znas koliko ja znam cura koje vole bezgranicno svoje momke ili zena koje vole svoje muzeve..... Shocked mnogo...Ali sa nekolicinom njih sam i bio dok su bezgranicno i slijepo voljele svoje momke / muzeve...
A jos ih vise znam koji su bila sa nekim drugim muskarcima...
Sve pod parolom ja volim slijepo..da, vole slijepo... ali onu stvar....
Ne kazem da nema ljudi koji iskreno i sliepo vole svoje partnere...
Nego kazem da voljeti iskreno ...ne mora da znaci da nesmijes imati neke granice...
Kazem da takve veze sa bezgranicnom ljubavlju... ne uspijevaju...
uostalom kao i sve ostalo gdje se gaze neka pravila...
Postovanje je jedno od pravila ljubavi...ustaljeni sablon...
bez kojeg ni jedna ljubav ne moze da opstane...
A covjek kada voli svim srcem ...ne moze da postuje...
On samo vidi tu osobu ispred sebe i on je uglavnom ljubomoran...
i pravi milion gluposti iz te slijepe ljubavi...
Samo to ocigledno neki ne znaju...jer izgleda da nisu voljeli slijepo... beskrajno i bez pravila...Wink


Hvala Bogu svi smo različiti. Neki bili povređeni, razočarani, neki ne... Neki izgleda nisu ni osetili ljubav, ili su želji iste... Ne postoji jedno pravilo koje važi za sve Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Ima li Vas, koji volite bez pravila? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon