www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Razgovor sa Bogom...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
A n U b I s
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 534
Mesto: Prokuplje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stalno se molim Bogu, a ne samo kada mi nesto treba.
Kada bih imao prilike pitao bih ga Dali ima pravde, i sta je pravda uopste za njega.



_________________
"S v E j E d O z V o Lj E n O"

:plavakapa:
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno neznam, al ipak mislim da kad bi imala priliku da pricam sa Bogom, imala bi samo jedno pitanje a to je Koja je moja buducnost
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem u Boga...ne verujem ni u sudbinu...mislim da to otvara gomilu pitanja na koja cu traziti odgovor od sebe i drugih ljudi...do kraja zivota?

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...isto pitanje koje bi mu postavila-o i nina81... ali naravno sa Bogom mozemo da razgovaramo svakodnevno, kroz molitve, kao sto je napisao-la srna2422...
 
hitl
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 132

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pitao bih ga zasto se dobrim ljudima desavaju lose stvari...
 
vip-maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 85
Mesto: split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bih ga prvo pitala zašto je mene stvorio?
što s menom želi!
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neverujem da isti postoji,tako da...ne bih ni imala o cemu da pricam,kad nisam religiozna..ali postoji nesto,nikako neko..samo ponekad kazem---daj mi snage..
 
igel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Sep 2006
Poruke: 44

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad bih iano priliku ne bih znao o cemu pre
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Molim se Bogu, u teskim trenucima mu se obracam, volim boga vise nego nekog najbliznjeg, ali nikad ne bi volela da pricam sa njim.
Imam i suvise veliki strah od njega, da ga nisam dostojna.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja osecam kada udjem u crkvu da je Bog pored mene,da mi je veoma blizu.
Dok sam ovde medju zivima nemam potreba da pricam sa njim,upoznacu ga kada odem sa ovog sveta!

_________________
Volim narodnjake
 
cimlia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Previše je pitanja koje bi mu postavio..ali kad se več ponašamo fiktivno;pitao bih ga,zašto mi je tako rano "oteo" mog strica rahmetli koji mi je bio kao otac
 
autentični srpski junak
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 08 Jan 2007
Poruke: 249
Mesto: SENJE - Ćuprija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa Bogom razgovaramo kroz molitvu...
kroz uzdržavanje od gordosti...
kroz učinjena dobra dela pred Bogom...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Razgovor sa Bogom... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon