www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

POMOC
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
crnokosa00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Dec 2007
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2011 11:29 pm    Naslov poruke: POMOC Na vrh strane Na dno strane

sinoc zamjenim pasword na facebook profilu i zapisem koji je i sve i danas da udjem kad ne moze probala sam sve moguce kombinacije sifri i svega i nikako ne mogu da udjem a od maila ne znam koji je pasw jer je davno napravljen da li bi mi neko mogao pomoci i objasniti kako kako da rijesim ovaj problem? probala sam i sa poveznim racunom i pise da je kod poslan na mail za resertovanje medjutim ne dolazi nikako Sad((

 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2011 2:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako ne znaš ni šifru od mejla...niko ti ne može pomoći..(skoro niko)Mr. Green
Imaš momka ? Pitaj njega - on sigurno zna šifru.
Ako nemaš momka, onda pitaj nekog od školskih drugara... Laughing
Siguran sam da najmanje dvojica imaju tvoj pass. Laughing
Ili nadji nekog ko zna da se igra sa passovima. Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2011 4:03 am    Naslov poruke: Re: POMOC Na vrh strane Na dno strane

crnokosa00 je napisao/la sledeće:
sinoc zamjenim pasword na facebook profilu i zapisem koji je i sve i danas da udjem kad ne moze probala sam sve moguce kombinacije sifri i svega i nikako ne mogu da udjem a od maila ne znam koji je pasw jer je davno napravljen da li bi mi neko mogao pomoci i objasniti kako kako da rijesim ovaj problem? probala sam i sa poveznim racunom i pise da je kod poslan na mail za resertovanje medjutim ne dolazi nikako Sad((


Netko ti je copio nalog pa promijenio email adresu. Prijavi to.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> POMOC Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon