www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

*** Zastava ***
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad mi je skroz jasno ponasanje Miljenka i Manjine u Sloznoj Braci,pa to je tipichno ponashanje zapadne "brace". Toliko biste hteli da se poistovetite sa Amerima i Shvabama pa vam puna usta pljuvanja po nama i nashem Yugu,a na hiljade ih ima kod vas na putu + shto ih ovi nashi od vas navlache pa prodaju po otpadima (Yugo iz Slo ili HR = premija) kada vam toliko ne valja zashto je prosechan yugo iz HR bar duplo vishe ochuvan nego domaci,zashto ste svi ond a u njih sipali Seleniu i stavljali Michelin gume i tektirali ga svake godine. Zashto su ulice vecih gradova u HR pune tzv "Nabrijanih" yugica koji deru sve pred sobom pa chak i ferraria ..... Zashto "braco" stavljate lancine motore u njih kada je yugo "poluproizvod" i toliko se trese i toliko je nesiguran,takovi ste Vi svi,ista je stvar u bilo kojoj sferi zivota..... 8) 8) p.s Vama na chast i obraz,


_________________
nedd1ch
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedd1ch je napisao/la sledeće:
Sad mi je skroz jasno ponasanje Miljenka i Manjine u Sloznoj Braci,pa to je tipichno ponashanje zapadne "brace". Toliko biste hteli da se poistovetite sa Amerima i Shvabama pa vam puna usta pljuvanja po nama i nashem Yugu,a na hiljade ih ima kod vas na putu + shto ih ovi nashi od vas navlache pa prodaju po otpadima (Yugo iz Slo ili HR = premija) kada vam toliko ne valja zashto je prosechan yugo iz HR bar duplo vishe ochuvan nego domaci,zashto ste svi ond a u njih sipali Seleniu i stavljali Michelin gume i tektirali ga svake godine. Zashto su ulice vecih gradova u HR pune tzv "Nabrijanih" yugica koji deru sve pred sobom pa chak i ferraria ..... Zashto "braco" stavljate lancine motore u njih kada je yugo "poluproizvod" i toliko se trese i toliko je nesiguran,takovi ste Vi svi,ista je stvar u bilo kojoj sferi zivota..... 8) 8) p.s Vama na chast i obraz,
ja sam samo prepisao post a ako oces ddacu ti link oddakle pa im ti sve ovo recci direktno na sajtu kao komentar,....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 2:12 am    Naslov poruke: ??????????????/ Na vrh strane Na dno strane

nedd1ch je napisao/la sledeće:
Sad mi je skroz jasno ponasanje Miljenka i Manjine u Sloznoj Braci,pa to je tipichno ponashanje zapadne "brace". Toliko biste hteli da se poistovetite sa Amerima i Shvabama pa vam puna usta pljuvanja po nama i nashem Yugu,a na hiljade ih ima kod vas na putu + shto ih ovi nashi od vas navlache pa prodaju po otpadima (Yugo iz Slo ili HR = premija) kada vam toliko ne valja zashto je prosechan yugo iz HR bar duplo vishe ochuvan nego domaci,zashto ste svi ond a u njih sipali Seleniu i stavljali Michelin gume i tektirali ga svake godine. Zashto su ulice vecih gradova u HR pune tzv "Nabrijanih" yugica koji deru sve pred sobom pa chak i ferraria ..... Zashto "braco" stavljate lancine motore u njih kada je yugo "poluproizvod" i toliko se trese i toliko je nesiguran,takovi ste Vi svi,ista je stvar u bilo kojoj sferi zivota..... 8) 8) p.s Vama na chast i obraz,


Uopste ne znam da li se to delom odnosi i na mene ako se i odnosi onda pazljivije procitaj moje post-ove o YUGU....

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo nasao sam neke moje stare crteze jos od pre 5 godina kako sam ja zamisljao nove Zastavine modele Very Happy :
Yugo Skala 301S

Yugo Florida RS

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....


Poslednja prepravka: rizmal datum Uto Jan 02, 2007 6:57 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj drugi crtez, kao da si kopirao volvoa v40 i skodu octaviju haha Smile ali nisu losi Wink
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

speedoje je napisao/la sledeće:
Ovaj drugi crtez, kao da si kopirao volvoa v40 i skodu octaviju haha Smile ali nisu losi Wink
veruj mi nemam pojnma odakle mi ta inspiracija ipak je od tada proslo 5-6 godina,moguce da si u pravu,eto naleteo sam na te crteze pa reko da ih postavim....da se vidi kako neko i od nas smrtnika ko zna da pretoci ideje na papir razmislja o buducnosti zastave i kako bi mogli da izgledaju novi modeli,....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebao si to da ponudis Zastavinoj upravi, vidis da je ljudima ponestalo ideja furaju godinama isti fazon...

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:
Trebao si to da ponudis Zastavinoj upravi, vidis da je ljudima ponestalo ideja furaju godinama isti fazon...
a mogao sam i to sto kazes al neverujem ni da bi oni imali para za tako nesto(ne znam dal se secas da je SAT organizovao bio konkurs za zamisao novog juga '99 pred bombardovanje,e tada je 1 moj crtez bio 3.(tj dobio 3.mesto)al jbg bombardovanje to se sve zagubilo itd ...)kad te nece nece te....mada vise volim da blejim u crteze koje sam crtao kad imam neku ideju u snu pa u sred noci ustanem izvrljam nesto pa ujutru lepo doteram e to su po meni najludji automobili koje sam sam dizajnirao.

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nista te ne kosta da i dalje crtas a pritom nikad ne znas koja ce sreca da te potkaci i kada a da imas smisla imas... Wink

_________________
 
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam jedno vreme crtkao neke automobilcice, ali nemam skener da vam prikazem na sta je to licilo Smile hehe
Ne znam da li ste znali da je Floridu dizajnirao, pininfarina !!
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko??????????????????????????????????????????? Ili shta?????????????????? Smile

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 8:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

speedoje je napisao/la sledeće:
I ja sam jedno vreme crtkao neke automobilcice, ali nemam skener da vam prikazem na sta je to licilo Smile hehe
Ne znam da li ste znali da je Floridu dizajnirao, pininfarina !!
Da ja sam znao mada po meni najbolji dizajner automobila je Dordjeto Djudjaro (osnivac Italdizajn studija).Al da je zastavi krenulo pitaj boga de bi sada bili,doduse i da su krenuli na vreme da proizvode floridu a ne da su cekali koliko su cekali da je predstave nakon sto je prikazana...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> *** Zastava *** Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Strana 12 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon