www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

*** Zastava ***
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To se inace zove strah od nepoznatog...inace ja sam zadovoljna sa yugicima pogotovu budzenim jer su mi mnogo slatki pogotovu u krivinama, inace ovde je tema YUGO-"hibrid"-Nacionalna klasa....Samo podsecam .....bolje ja nego Rile Wink


_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Florida sa dizel motorom

Fabrika "Zastava -automobili" će na predstojećem 45. Međunarodnom sajmu automobila izložiti "floridu" sa dizel motorom.



Dizel motor je urađen po standardima "Euro 4" i već se ugrađuje u modele "pežo 206", "pežo 207" i "sitroen C3".

"Zastava" je, na Salonu automobila u Beogradu, ranije predstavila prototip "floride 1.4 HDI", sa motorom na dizel gorivo marke "pežo sitroen".

Florida sa dizel motorom i nekoliko novih elektronskih sistema, naćiće se nakon sajma u redovnoj ponudi kragujevačke fabrike.

Izvor: B92.net

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
mkotur1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 94
Mesto: Canada

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zadnji put kad sam bio u srbii imo sam 12 godina tako da nikad nisam vozio yuga ili tako nesto mada i je cale imao jednog. ali sad ove godine idem tamo i uzecu od strica da se vozim po srbii pa da vidim i to cudo, kako 90ks motor vuce. hahah
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

90ks,pa to je neshto ozbiljnije....

_________________
nedd1ch
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> *** Zastava *** Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strana 13 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon