www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Deja vu
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 13, 2004 4:28 pm    Naslov poruke: Deja vu Na vrh strane Na dno strane

Verovatno nema osobe koja bar jednom nije dozivela ovaj osecaj - "vec vidjenog". U trenutku nam se cini da smo sve sto nam se dogadja vec videli i osetili i cak sasvim tacno znamo sta ce nam se dogoditi u sledecem trenutku. Procitala sam negde da "deja vu" potvrdjuje postojanje jos jednog sveta - paralelnog nasem. Sta mislite o tome?


_________________
 
Iwan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Dec 2003
Poruke: 279
Mesto: Frankfurt/nemacka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 15, 2004 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja i ne rerujem bas u te stvari , pogotovu ne u postojanje nekog paralelnig sveta. Ali desilo mi se do sad 2-3 osecaj vec vidjenog. sneke strane je to malo bezveze pogotovu ako si vec video da ce se nesto lose desiti , izbije panika u tebi.
Ali sada postavlja se pitanje , ako je neko vec video to sto ce mu se desiti , zonda moze da promeni dogadjaj, ali ne verujem da je iko to uradeo .
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 15, 2004 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da desilo mi se mnogo puta ranije.U zadnje vreme ne.
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 15, 2004 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desava mi se relativno cesto...secam se da sam se ,kad mi se desilo prvi put, uplasila......

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
kice
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 53

Datum registracije: 25 Jul 2004
Poruke: 768
Mesto: Vojvodina Titel

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 15, 2004 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne to mi se nije desavalo do sada.A o tome nisam posebno ni razmisljao!

_________________
deca su najvece blago na svetu!
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dešavalo mi se i dešava, čak i danas.
Veoma jak osećaj, koji prosto razdrma, od glave do pete!
Već naviknut na to, obuzdavam se i "kočim" kako umem. Ali svejedno, vrlo čudno osećanje!
Godinama sam razmišljao o tom fenomenu, ponešto i čitao, ali nikakav valjan zaključak izvukao nisam. Svako piše kako mu volja i svako navodi vodu na svoju vodenicu.
U paralelni svet jednostavno, ne verujem.
Radije verujem u vremenske rupe, tj. da su (a mozak nije ni izbliza ispitan...) naše misli negde "istčale" tj. napravile izlet u budućnost, pa se vratile u datom momentu.
Ma čovek je čudo!

Shocked

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

taj osecaj vec poznatog se meni vrlo cesto desava.....sedim npr.. u drustvu pricamo o necemu i onda bam....kroz glavu mi prodje slika bas istog dogadjaja i bas istih reci.....i taj osecaj..cekaj pa ovo mi poznato..ovo sam vec cula...dozivela.....ponekad znam sta ce neko sledece da kaze....cudan je to osecaj...zbunjujuci.....i jak....ko sto rece Oldy razdrma te celog....

_________________
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 05, 2004 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dosta puta mi se to vec desilo, zadnji deja vu sam imala pre par dana.
ali to z adrugi svet bas neverujem!
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 03, 2004 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Deja Vu -Iron Maiden

(Murray/Harris)

When you see familiar faces,
But you don't remember where they're from,
Could you be wrong?
When you've been particular places,
That you know you've never been before,
Can you be sure?
'Cause you know this has happened before,
And you know that this moment in time is for real,
And you know when you feel Deja vu.

Chorus:
Feel like I've been here before,
Feel like I've been here before.

Ever had a conversation,
That you realise you've had before,
Isn't it strange?
Have you ever talked to someone,
And you feel you know what's coming next?
It feels pre-arranged.
'Cause you know that you've heard it before,
And you feel that this moment in time is surreal,
'Cause you know when you feel deja-vu.

moj mali prilog ovoj temi..... Wink ...sta jos da dodam kad su oni rekli sve....

_________________
 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 42

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 07, 2004 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam vise puta imala deja-vu , znala sam sta ce se dogoditi...ko sta ce reci..

Negde sam ovo procitala :

Rec je o tome u svetu vlada jedna posebna i univerzalna energija. Takvu energiju poseduju i zivi organizmi. Rec je o tome, da uz odredjeno vezbanje, covak moze da nauci da kontrolise ovu svoju energiju. Na taj nacin, on moze da je usmerava. To usmeravanje ide u cetiri pravca:
1. isceljivanje
2. psihokineza
3. vidovitost
4. komunikacija sa drugim entitetima.
Nama zanima objasnjenje deja vu. Zbog toga cu se zadrzati na trecoj stavci. Rec je o vidovitosti. Zapravo, ljudi grese kad misle da moze da se vidi cela buducnost "jasna kao na dlanu". Zapravo, moze da se vide samo fragmenti buducnosti i to se postize preciznim usmerenjem navedene energije ka nekom buducem trenutku. Medjutim, vecina ljudi nije naucila da kontrolise tu energiju pa se ona onako "sirova" ispoljava u snovima, vizijama... Na taj nacin se javlja deja vu.

znaci moguce je da smo vidoviti Mr. Green to ni nekako dolazi ko sesto culo , samo jos treba da naucimo da ga koristimo Smile

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
Seraphim
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 12 Sep 2004
Poruke: 190
Mesto: SRB

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 31, 2004 3:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imao te tripove kao klinac.Zaista stvara chudan filing vec vidjenog.
 
Ivicakg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 10
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 3:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

deja-vu -gotiva osecaj ....osecaj vec vidjenog desava mi se cesto.mislim
bas sam citao u nekoj knjizi da da onu sliku sto vidimo u stvarnosti a negde smo je videli (de-javu) smo u stvari sanjali pa se setili toga
Eto to je u stvari Deja vu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Deja vu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon