www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Deja vu
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
Nemanja011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 8

brunei.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni se to cesto dogadja, ali nije mi jasno odakle to. Mislim da su te varijante sa nekim paralelnim svetovima ciste spekulacije, ali cini mi se da nauka nema nikakvo obljasnjenje sto nas navodi da se malo zapitamo... U svakom slucaju, nema razloga za bilo kakav strah.

 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivicakg je napisao/la sledeće:

bas sam citao u nekoj knjizi da da onu sliku sto vidimo u stvarnosti a negde smo je videli (de-javu) smo u stvari sanjali pa se setili toga
Eto to je u stvari Deja vu


to sam i ja negde citala...

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
next63
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 65

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znate neznam sta to znaci ali definitvno mi se desilo barem 10-tak puta, a to za san je veoma moguce
 
onua
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 467
Mesto: under the sky

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemanja011 je napisao/la sledeće:
I meni se to cesto dogadja, ali nije mi jasno odakle to. Mislim da su te varijante sa nekim paralelnim svetovima ciste spekulacije, ali cini mi se da nauka nema nikakvo obljasnjenje sto nas navodi da se malo zapitamo... U svakom slucaju, nema razloga za bilo kakav strah.



mislim da ima jako puno veze sa naukom, baš zbog toga što nauka ne daje nikakvo objašnjenje za snove, odakle potiču, koje ćelije ih stvaraju i od čega zavise?
 
tajanstvena
Veštica
Veštica



Godine: 40

Datum registracije: 07 Dec 2004
Poruke: 3820
Mesto: novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da desavalo mi se da ujednom momentu imam osecaj da mi se to vec desilo.... secam se da smo za to pitali profesoricu psihologije u srednjoj... pa nam je rekla da to ima neke veze sa umorom... ali...uvek ono ali...

_________________
LJUBAV SE RADJA IZ VERE, ZIVI OD NADE, UMIRE OD MILOSTINJE...
 
hagbard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 134

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da i meni je se to desavalo vise puta.
Kao sto tajanstvena spominje da ima neke veze sa umorom sam i ja citao davno ali odprilike ovako. Svi nasi dozivljaji i utisci se ucrtavaju u podsvjesnoj sobi naseg mozga. U nekim slucajevima kad je covjek umoran ti dozivljaji stignu u tu podsvjesnu sobu prije nego u svjesnu sobu mozga,kada napokon ti signali stignu u tu svjesnu sobu vi je prepoznajete kao nesto sto se vec desilo.Zbog toga sto je ona vec utisnuta u sjecanje.
Nadam se da ce te razumjeti izrazaje.
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 10:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh..mali milion puyta..jednostavno prodje mi flesh kroz glavu i znam..bila sam, videla sam,dozivela sam, a ne mogu objasniti..i niko osim mene u toj situaciji se ne oseca slicno....ne mogu objasniti...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
oneangel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 35

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...ja imam osecaj kao da sam to sanjala neki dan i onda se trudim prisetiti tih slika.....ne ide mi bas.....
 
ceca2love
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 7:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise mi se desavalo dok sam bila teenage-r. Toliko, da sam uvjezbala svoje drustvo da kad kazem stop, svi stanu i prekinu raditi, pricati i sta vec su radili. Na taj nacin bih prekinula iskustvo prije nego sto se i desi.
Upravo zato sto sam to prekidala tako su se deja-vu i prestali desavati.
Moje misljenje je da sanjas nesto prije nego se desi i to je deja-vu
 
Nawti
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se to isto desavalo...dodjem na neko mesto i imam snazan osecaj da sam vec bila tu...uz to ponekad dobijem neki osecaj da ce nesto da se dogodi, i posle se obistini...ma nema te nauke koja moze to da objasni...ne znam za paralelni svet,ali da ima nesto,u to verujem Razz
 
_Neo_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 19
Mesto: Sremska Mitrovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 2:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se ovaj fenomen redovno desava, jednom sam sanjao neku utakmicu (fudbalsku) i secam se samo da je pobedio domacin (2:1) i tako je bilo. Dosta svtari koje sanjam se i dese. Moji snovi su me naterali da mislim, tj da budem siguran da ili postoje paralelni svetovi, ili da ja imam mogucnost predvidjanja buducnosti. Vise verujem o ovo prvo.

_________________
I take you to the candy shop
I'll let you lick the lollypop
Go 'head girl, don't you stop
Keep going 'til you hit the spot
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 7:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Juche sam imala De ja vu....
Pomalo me uplashilo

_________________
Crvenokosa lutalica
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Deja vu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 2 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon