www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Deja vu
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vucinic88 je napisao/la sledeće:
Evo desi mi se prosle nedelje, vracem se iz grada sa kumom, kisa pada,trcimo pored jednog vrtica i DEJA VU , stadoh ja ... Stade i on i kaze ,sto stade jadan...Ja velim: "Ovo je vec bilo" Rolling Eyes


Pričaj mi o tome,meni se to desilo prekjuče.To mi se često dešava kad sam pod velikim stresom.



_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene neka jeza vazda poduhvati jos bio mrak Shocked

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
RomEo_90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 338
Mesto: Loznica/Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 03, 2008 12:32 am    Naslov poruke: Re: Deja vu Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:
Verovatno nema osobe koja bar jednom nije dozivela ovaj osecaj - "vec vidjenog". U trenutku nam se cini da smo sve sto nam se dogadja vec videli i osetili i cak sasvim tacno znamo sta ce nam se dogoditi u sledecem trenutku. Procitala sam negde da "deja vu" potvrdjuje postojanje jos jednog sveta - paralelnog nasem. Sta mislite o tome?


Meni se to redovno desava - kao da sam sanjao neki san, i sad se on obistinjuje, a ja imam osecaj da znam sta ce da se desi unapred.... Ne znam za vas....
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 2:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e malo pre gledam seriju na prvom, oni advokati, i nailazi jedna scena i desi mi se jak deza vu i kazem sebi, sad tacno znam sta ce da se desi u sledecoj sceni, i kazem sace reklame!!! ono nista... Sad tako da sam ukapirao da nisam vidovit a i taj deza vu osecaj kad mi se javi traje samo sekundu, a negde sam procitao da to kad se desi da je to samo lazan osecaj koji proizvodi nas mozak zbog ne znam cega Mr. Green sad sam vam sve reko Mr. Green

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 03, 2009 2:28 pm    Naslov poruke: Re: Deja vu Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
Ja jako retko zapamtim šta sam sanjao, ali kada zapamptim snove oni mi se uvek ostvare...freaky

Ok, poceo sam da sanjam i gluposti ... Laughing Laughing ali...

RomEo_90 je napisao/la sledeće:

Meni se to redovno desava - kao da sam sanjao neki san, i sad se on obistinjuje, a ja imam osecaj da znam sta ce da se desi unapred.... Ne znam za vas....


Bash ovo zna cesto da se desi...Da li iko pokusha da "promeni" ono "shto znate da ce se desiti"? Smile

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 08, 2009 6:14 pm    Naslov poruke: Već viđeno.. Na vrh strane Na dno strane

Da li vam se nekada desilo da se nađete u nekoj situaciji i da pomislite : " Pa to mi se već desilo".. Osećate kao da ste to nekada videli i da je bilo viđeno..


Meni se to desilo X puta. Jednom sam sedela sa mamom i nešto pričale i odjednom sam rekla nešto i osećala sam kao da sam se pre našla u takvoj situaciji.. Rolling Eyes

Šta mislite šta je uzrok tome? I da li se to dešava i vama?
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 17, 2009 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milijun puta mi se ovo dogodilo i uvijek sam nekak sama u toj situaciji. I nije imalo veze sa snovima ili da sam znala sto ce se dogoditi slijedece, taj trip nisam imala kad je u pitanju ovo . Jednostavno bih se ukocila i pomislila "pa ovo sam vec dozivjela". jednom mi se dogodilo u klubu da sam sjedila i pila cugu i ugledala frendicu da mi prilazi i osjecala se kao da sam samoj sebi premotala film da se to ponovo dogodil. ma fenomenalno je!!

A to da sam predosjetila da ce se nest dogoditi sam imala u srednjoj non-stop, na primjer, sjedila sam na katu i slusala predavanja i pogledala kroz prozor i vidjela trolejbuske zice i pomislila sad ce se zapalit ( mislim, isuse, ne znam sto mi je bilo uopce to da pomislim?!) i one se za pola minute ZAPALE, aaaa, kak mi je zao da nisam to naglas rekla sto mislim, nitko mi nije vjerovao poslije da sam to stvarno pomislila!
ili stojim na prozoru i prazna doslovno ulica i pomislim sad ce proci golf zelene boje.. i eto njega. A NE mogu, zvucim smijesno stvarno!!!

no, to i nije deja vu. to je moje ludilo Laughing
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2011 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da dešavali mi se nekoliko puta da se zateknem negde, i prođe mi kroz glavu, pa ovo se već desilo. Čudan osećaj stvarno
Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Deja vu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strana 12 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon