www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

*** Karting ***
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 03, 2005 12:31 pm    Naslov poruke: *** Karting *** Na vrh strane Na dno strane

Cao dragi korisnici ovog foruma,

ovde kod mene u Nemackoj je "Go Kart" (Karting) jako popularan, pa bi mene zanimalo, da li se vi bavite s tim sportom, da li u vasoj blizini ima staze za Karting, koliko su cene, da li vozite sami ili u grupama i kakvo iskustvo imate??

Ko ima informacije o nekim Karting-stazama, neka ih slobodno postavi na ovoj temi, bio bi jako zahvalan... i naravno ako neko ima neke lepe slike, neka ih ovde postavi... Wink

Hajd pa da Vas cujem... Exclamation




Poslednja prepravka: Jugović datum Uto Maj 03, 2005 12:36 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 03, 2005 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


AutoKomerc Karting Centar (Beograd)

INFO
Ljubazno osoblje Autokomerc Karting Centra vam uvek stoji na raspolaganju za sve informacije i rado će izaći u susret svim vašim zahtevima. Slobodno nas kontaktirajte telefonom, e-mailom ili putem pošte.
Telefon: +381 63 240 660
+381 63 325 733
Fax: +381 11 30 60 437
E-mail: office@kart.co.yu
Adresa: Autokomerc Karting centar
P. fah 8
11077 Novi Beograd
Srbija i Crna Gora

Radno vreme:
Mart-Maj: 10.00 - 18.00
Jun-Septembar: 12.00 - 22.00
Oktobar: 10.00 - 18.00
Otvoreno svakim danom osim ponedeljkom.



Gde se to nalazi Question


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 03, 2005 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AutoKomerc Karting Centar (Beograd)

Kartodom

Staza

Kartodrom Autokomerc karting centra je izgrađen 2002. godine kao prvi karting centar u Srbiji i Crnoj Gori sa jedinom profesionalnom karting stazom u zemlji. Staza ispunjava međunarodne standarde i poseduje FIA C licencu Međunarodnog karting komiteta, CIK, za održavanje međunarodnih takmičenja. Staza ima 18 krivina, duga je 803m, široka 8m, osim na start-cilj pravcu, gde širina iznosi 10m.

Kartodrom je mesto održavanja saveznog šampionata i međunarodnih karting trka. Pored toga Autokomerc karting centar je specijalizovan za organizovanje poslovnih i privatnih karting zabava sa širokim asortimanom usluga rentala kartinga i zakupa kartodroma kako za pojedince tako i za grupe gostiju.

Lokacija kartodroma je idealna, budući da se nalazi uz sam autoput E75 u neposrednoj blizini aerodroma Beograd, na samo 15 minuta vožnje od centra Beograda. Možete se opustiti i zabaviti van gradske gužve, u prirodnom okruženju.

Sezona u Autokomerc karting centru traje od marta do oktobra, a centar je otvoren svakog dana osim ponedeljkom. Možete se odlučiti za dnevnu vožnju ili iskoristiti jedinstvenu priliku da iskusite noćnu voćnju, budući da je kartodrom Autokomerc karting centra jedini osvetljeni kartodrom na otvorenom u zemlji.




PRATEĆI SADRŽAJI

Svi gosti Autokomerc karting centra na raspolaganju imaju besplatan parking sa obezbeđenjem.

U pauzama između vožnji možete se osvežiti u Karting cafeu, u sklopu kartodroma. Na vaš zahtev možemo organizovati i ketering usluge. Za detaljnije informacije slobodno nas kontaktirajte. Biće nam zadovoljstvo da ispunimo sve vaše zahteve.





Kartinzi i bezbedonost...

Kartinzi

Testirajte adrenalin - uživajte u uzbudljivoj vožnji brzinom i do 80km/h na jedinoj profesionalnoj karting stazi u zemlji!

Karting trka je veoma zabavan event kako za početnike tako i za iskusne vozače. U ponudi su kartinzi različitih kategorija (rekreativni, trkački, dupli i dečiji), tako da svako može pronaći idealan karting za sebe. Svi kartinzi sadrže visok stepen stabilnosti , što omogućava sigurnu i zabavnu vožnju.

Rekreativni karting
390 ccm 13,5 KS i 200 ccm 6,5 KS
Motor: Honda
Šasija: Swiss Hutless

Trkački karting
Motor: Comer
Šasija: Tony kart
Motor: Parilla
Šasija: Pirel

Dupli karting
270ccm 9 KS
Motor: Honda
Šasija: Swiss Hutless

Dečiji karting
160ccm 5,5 KS
Motor: Honda
Šasija: Swiss Hutless
Kao opciju, nudimo i mogućnost vožnje sopstvenog kartinga, po principu dnevnog zakupa staze.



Bezbednost

Autokomerc Karting Centar ispunjava sve standarde bezbednosti propisane od strane CIK i predstavlja najbezbedniji kartodrom u zemlji.
U krivinama koje imaju veliku prilaznu brzinu su predvidjena dva stepena zaštite - pojas za usporenje i pojas za zaustavljanje. Pojas za usporenje je izveden u vidu šljunčane površine, iza travnate bankine, i koja bi trebalo da takmičarski karting potpuno bezbedno uspori u slučaju incidenta. Kao apsolutna preventiva postavljen je i pojas za zaustavljanje, izveden od automobilskih guma, kao i ograda pastoralnog tipa.
Takođe, svi vozači pre vožnje dobijaju precizne instrukcije od stručnih trenera i instruktora karting centra. Objašnjava se svaki aspekt vožnje, karakteristike staze, procedure bezbednosti i tehnike vožnje.
O bezbednosti posetilaca i takmičara tokom rentiranja kartinga, treninga ili takmičenja brine tim instruktora karting vožnje, kao i ekipa obezbedjenja same staze. Oni u svakom trenutku vode računa o poštovanju pravila ponašanja na stazi i u okviru celog kartodroma.



Oprema

Obezbeđena je zaštitna oprema za svakog vozača, koju čine: kombinezon, potkapa, kaciga I rukavice. Pre početka vožnje, svaki vozač od trenera na stazi dobija instrukcije o tome kako da vozi karting, koji je veoma lako kontrolisati sa dve papučice - kočnicom i gasom.



MERENJE VREMENA

Svi kartinzi su povezani na TranX160 sistem za identifikaciju, merenje vremena i prikaz rezultata karting trka. TranX160 sistem je baziran na transponderima i specijalno kreiran za trkačke kartinge.

AMB software Orbitoval obezbeđuje rezultate treninga, kvalifikacija i trka tokom same vožnje i nakon njenog završetka za svaki pojedinačni karting. Na semaforu se prikazuju rezultati svakog kruga za pojedinačne kartinge, brzina kruga i najbrži krug.
Za svaku vožnju obezbeđeno je kompjuterizovano merenje vremena i štampani primerak rezultata vremena po krugovima za vozača.

 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 03, 2005 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AutoKomerc Karting Centar (Beograd)

DOĐI I VOZI

Cilj je pobediti vreme! ”Dođi i vozi je tip vožnje po principu rentiranja kartinga za vožnje od po 10 minuta sa merenjem vremena, bez posebnog zakazivanja termina. Podjednako je atraktivan za pojedince i grupe, početnike i iskusne kartingaše.

Ovaj tip vožnje je odličan uvod u karting i idealan način za treniranje za trku, a tek kako je dobar osećaj obaranja rekorda!
Autokomerc Karting Centar takođe organizuje privatne zabave za grupe različitih veličina i starosne strukture, sa različitim tipovima vožnje u skladu sa vašim zahtevima.

Cenovnik




KORPORATIVNI EVENTI

Postoji mnogo načina na koje možete iskoristiti karting event da biste unapredili sopstveni posao. Evo nekoliko ideja o tome.

Upravo ste zaposlili nove ljude....dovedite ih zajedno sa postojećim zaposlenima I priredite im trku u karting centru. Odličan način da se bolje upoznaju u opuštenoj prijateljskoj atmosferi.

Vaša kompanija je lansirala nov proizvod...prezentirajte ga svojim zaposlenima i klijentima, pozovite ih u Autokomerc karting centar. Nakon prezentacije priredite im uzbudljivo iznenadjenje. Leteći start ili što bolje vreme - vi odlučite.

Pozovite 10 svojih najlojalnijih kupaca, 10 najuspešnijih zaposlenih, 20 potencijalnih klijenata na karting event

Priredba u dobrotvorne svrhe. Zašto ne organizovati karting event sa partnerima vaše kompanije i prikupiti novac za dobrotvorne svrhe. Možete imati čak i nadmetanje!

Bilo da zabavljate svoje top klijente, lansirate novi proizvod, organizujete teambuilding event ili želite da kažete veliko ”hvala svojim zaposlenima, Autokomerc karting centar vam nudi sve što je potrebno za zaista uzbudljiv event.
Svi eventi se mogu organizovati uz prateće sadržaje i to tako da obezbežuju maksimum uživanja u kartingu i bezbednu vožnju. Ukoliko se odlučite za varijantu trke, organizovaćemo vam ceremoniju proglašenja pobednika i čuvani tuš šampanjcem. Autokomercov Karting caf može pored pića da obezbedi i ketering, na Vaš zahtev.




TESTIRANJE VOZILA

Autokomerc Karting Centar organizuje različite vrste test vožnji novih modela automobila, uporedne testove automobila iste klase a različitih marki, testove novih modela putničkog I privrednog programa Volkswagen. Postoji mogućnost rentiranja staze bez kartinga i to ponedeljkom, kada je staza zatvorena za karting dešavanja.




DEČIJI KARTING

Šta je najveći izazov i želja današnjih tinejdžera? Da budu za volanom svog auta!

Mi u Autokomerc karting centru ostvarujemo taj san.

Mi znamo kako da zabavimo mlade kartingaše. Naši kartinzi su kao i zaštitna oprema (kombinezoni, kacige) specijalno prilagođeni za vozače do 150cm visine. Pod supervizijom karting instruktora deca uče o kartinzima, načinu vožnje, terminima karting sporta I stiču svoje prvo nezaboravno ozbiljno vozačko iskustvo.
U Autokomerc karting centru organizujemo i dečije rođendanske proslave. Vaše dete će imati zaista originalnu i uzbudljivu rođendansku zabavu. Možemo organizovati i ketering, na vaš zahtev. Nakon trke obavlja se ceremonija proglašenja pobednika i nezaobilazni tuš dečjim šampanjcem.




KARTING ŠKOLA

Karting skola se sastoji od osam treninga u mesec dana (teorijski i prakticni deo), nakon cega polaznici skole sticu sertifikat Autokomerc karting centra, koji je licenciran od strane AMSJ. Skola je bazirana na individualnom pristupu, sa svakim kandidatom trener radi posebno u skladu sa njegovim sposobnostima i sklonostima. Trener karting skole je g-din Vladimir Vasilijevic, bivsi sampion Jugoslavije u kartingu.

Cilj nam je da zajedno sa nasim ucenicima mladim kartingasima provedemo nezaboravne trenutke i podarimo im dragoceno uzbudljivo karting iskustvo.

 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 04, 2005 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Floyd Karting Bar (Beograd)

Pista

Floyd ima najmoderniju zatvorenu, asfaltnu pistu, obezbeđenu sigurnosnim gumenim bankinama i dužinom od 250m. Kapacitet staze je 5 vozilapo trci što omogućava protok od 30 ljudi na sat, odnosno 6 trka na 60 minuta. Trajanje trke iznosi 8 min. Hala je opremljena ventilacionim i grejnim sistemom, jakom rasvetom, a poseduje i najmoderniji tehničku podršku za servisiranje kartinga. Pistu su dizajnirali vrhunski stručnjaci u saradnji sa profesionalnim vozačima kako bi se obezbedila uzbudlji9va i izazovna vožnja.


Oprema

Nabavkom kartin vozila italijanske marke OTL, jednog od najrenomiranijih svetskih proizvođača kartinga na električni pogon, u mogućnosti smo da svojim gostima ponudimo najkvalitetniju karting vožnju. Sva vozila su u radio vezi sa centralnim kompjuterom, što omogućava potpunukontrolu brzine, kao i mogućnost zaustavljanja svih kartinga istovremeno u slučaju potrebe. Centralni kompjuter takođe obrađuje podatke u realnom vremenu ispisujući ih na velikom semaforu, što pruža svakom vozaču kao i njegovim navijačima mogućnost praćenja i upoređivanja rezultata svih takmičara.




Tehničke karakteristike vozila

Karting sa električnim pogonom obezbeđuje tihu i brzu vožnju uz poštovanje evropskih ekoloških standarda. Maksimalna kontrola vozila je omogućena putem regulatora brzine koji ima tri nivoa (treći profesionalni nivo ima startno ubrzanje jednako Poršeu), što omogućava vozačima da prilagode brzinu svojim sposobnostima i željama. Kao posebnu prednost treba napomenuti automatsko usporavanja vozila u poslednjem krugu vožnje

Bezbednost

Osim mogućnosti daljinske kontrole kartinga, obezbedili smo dodatne sigurnosne mere kako bi vožnja bila najbezbednija i najbrža nu gradu. Sva vozla poseduju sigurnosni pojas, rol bar i stop svetlo. Svaki učesnik trke dobija uvodna uputstva i sigurnosne kacige. Konfiguracija svih bezbednosnih elemenata omogućava osobama starijim od 10 godina da učestvuju u vožnji. Takođe smo obezbedili i specijalni dvosed koji omogućava da se deca mlađa od 10 godina voze sa jednim od roditelja




Svaki karting ima

Diferencijal i amortizer na volanu koji omogućava mnogo lakšu vožnju i

* bolju upravljivost
* mogućnost vožnje unazad
* stop svetlo
* hidrauličnu kočnicu sa dva samoventilitrajuća diska
* izgled koji podseća na bolide F1


CENOVNIK

* Svaki paket vožnje podrazumeva 7 min. vožnje - Radnim danima od 10-18č iznosi 300 din. - Radnim danima od 18-01č iznosi 400 din. - Vikendom cena vožnje iznosi 400 din.

RADNO VREME

* Svaki dan u nedelji od 10:00 do 01:00 časova

Telefon: (+381) 065-AKFLOYD(2535693)
email: floydkar@verat.net
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikada jos vozila karting jer u mojoj blizini nema nigdje staza ali bih volela da probam i da se malo pozabavim time.
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vozio sam jednom karting sa drustvom i fino i elegantno posle ejdno pola kruga, neznam kako, dotaknem neki vruci dio motora sa laktom i kako sam se ja trznuo umjesto da udjem u krivinu ja fino opalim pod dobrim gasom u bankinu. i od tada ga vise nisam sijeda u karting. Posteno sam se bio razbio. Sad
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onaj prvi naveden karting centar znam gde se nalazi, video sam ga kad sam isao po sestru na aerodrom. Pored autoputa je...

_________________
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je super,cujem da je u planu otvaranje jos nekih staza,ja sam bio u flojdu,ekstra je

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zna li neko kako da se postanem karting vozac i koliko to kosta?super sport
 
caba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 62

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vozio sam jednom karting, to je bio super dozivljaj, nije bilo nist brzo ali sam se doat uzivio i htio bi opet ponovit, ne sjecam se cjene ali nije bilo nist preskupo
 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e stvarno je strava voziti karting podize adrenalin i kad jednom udjes vise ti se ne izlazi.

_________________
happy now?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> *** Karting *** Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon