www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Besmrtnost... ???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Laznep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 75

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2006 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Besmrtnost - sto da ne. Ko nam garantuje da ima ista poslije smrti?

 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2006 2:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih voleo da samo JA budem besmrtan. Kad bi i moji voljeni bili besmrtni to bi bilo donekle ok Smile Ali da gledam kako moji najmiliji umiru a ja ostajem sam - NIKAD!
 
sansonjer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Avg 2006
Poruke: 65

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 24, 2006 7:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volio bih da znam sta ce se desavati u buducnosti, ali da budem besmrtan nikako. Cemu zivot kad se oko tebe sve promjeni, kad se ostane bez dragih ljudi ?
 
Mladen 7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 94
Mesto: Koprivnica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

s jedne strane bi volio biti besmrtan, ali opet, s druge strane baš i ne bi

_________________
We ride together, we die together, Bad Boys for life
 
Imagine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 29
Mesto: ni na nebu ni na zemlji...

ireland.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 1:36 am    Naslov poruke: Re: Besmrtnost... ??? Na vrh strane Na dno strane

Jugović je napisao/la sledeće:
"Kad bi nam neko ponudio besmrtnost na zemlji, ko bi htio primiti taj zalosni poklon."

Kako Vi mislite o ovom citatu?? Jel bi besmrtnost bila teret ili poklon za Vas (kad bi Vi bili besmrtni a ostale osobe smrtni)??

Molim za ozbiljne odgovore... Exclamation


Hmmm... razmisljam vec sigurno 10 minuta za sta bi se odlucio! Na jednoj strani covek voli vecno da zivi, ali nisam siguran da li je svima jasno, sta bi to znacilo kad je neko besmrtan a ostali umru posle nekog vremena....

Sa jedne strane bi sigurno voleo vecno da zivim i da nikad ne zaklopim oci, ali sa druge strane mislim na tuznu stranu, jer svi moji dragi bi preminuli i sve bi gubio sto meni znaci, i to uvek iz pocetka...

Zato mislim, iako je iskusenje zaista ogromno, da bi radje bio smrtno bice... Exclamation



pa....to ti je kao sa dorijanom grejom: posle nekog vremena bi shvatio da gibish voljene osobe a nishta nije gore nego biti sam..........

_________________
ko ne ziwi sad-ne ziwi nikad...shta ti radish?
 
zeus00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 22 Mar 2007
Poruke: 18

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bi više volio dar da mogu živjeti kad god poželim i umrijeti i sto tako,
a besmrtnost ,...mislim da bi mi dosadio život
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taj citat je zaista tacan.Mozda se na trenutke dvoumim oko toga da li bih prihvatila besmrtnost...ipak ne bih.Definitivno je vazno kako smo prozivjeli svoj zivot,sta smo sve iskusili kroz njega i koliko smo srecni bili.Ako bi neko bio besmrtan ne znaci uopste da bi mu se sve zelje ispunile.
Ovdje i kvalitet i kvantitet igraju vaznu ulogu,ali prednost dajem kvalitetu(ako bi uz njega isao zivot od oko 60 god.)

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih volela da budem besmrtna, jer bih ostala bez najdrazih, a ja ostajem sama iznova i iznova.

_________________
 
young_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 77
Mesto: Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bi voleo da sam recimo mlad... ali jbg kad svi moji onda umru... onda nije to to... bolje biti ovo sto jesi.. ako bi i svi koji su tebi dragi bili besmrtni onda bi to vec bilo nesto drugo... ali ja sma happy sto cud a zivim normalnim zivotom...

_________________
Kada zivot vise ne mozes ti da zoves svojim, i kada neko drugi sudbinu ti kroji, i kada tvoji snovi vise ne budu tvoji.. mali trachak nade uvek mora da postoji...
 
srpkinjica
~*+_pevačica_+*~
<b>~*+_pevačica_+*~</b>





Datum registracije: 10 Dec 2007
Poruke: 1391

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 01, 2008 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih volela da sam besmrtna, ali bih volela da mi se produži život! Želela bih što duže da živim, ali ne i da sahranjujem ljude koje volim, a na kraju ostanem sama... Dakle, kada bi mi neko ponudio besmrtnost - odbila bih!
 
sansei
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 89
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 01, 2008 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ah besmrtnost, tako puno razloga za i protiv.
ali ipak sve u svoje vrijeme,ako bih bio jedini onda definitivno ne bih zelio biti besmrtan jer ipak vjerujem da me tamo negdje ceka besmrtnost u kojoj necu biti sam i u kojoj mi nece biti nimalo lose Very Happy,zato sve u svoje vrijeme.
besmrtnosti stizem!!!

_________________
biti pokoren,a vladati osvajacem- najveca je zenska vrlina!
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada bi mi bili besmrtni drugi ne bi imali priliku da zive,mislim da svatko zasluzuje zivot, vjerujem u zivot poslije smrti,tijelo umire ali dusa je besmrtna...da smo besmrtni manje bi uzivali u zivotu

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Besmrtnost... ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon